Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Outlet G-star v Celovcu

Outlet G-star v Celovcu

Kako se pridobi kunden kartico za vstop v G – star outlet v Celovcu?

Hvala….

Greš tja in jo dobiš na vratih. Na vratih te ustavi varnostnik in te vpraša po kartici. Če jo nimaš, ti jo da za stranke in pove ti da je to izjemoma in da si je potrebno pridobiti kartico ala metro varianta. Izpolneš formular na blagajni. Moram pa rečti da sem jaz kar mal razočarana nad robo. Je od moje sestre partner kupil kratke hlače in so se po prvem pranju strgale, mojmu pa kavbojke tudi po parih nošenjih in pranju. Naj bi bila vzorčna kolekcija, stara kolekcija in z napako.

Hvala za odgovor, vendar sem slišala – ne vem ali je to res, da ni več varnostnika na vhodu, da spuščajo notri samo z kartico. A moraš potem imeti s.p., da si jo pridobiš? Se da mogoče formular dobiti tudi na netu?

LP

nova
Uredništvo priporoča

meni je bedno. roba nikakva, slaba, številke so samo XXL ali pa XS. si raje kupim ene G-starjeve hlače v Ljubljani, kot pa da bi si kupila robo z napako, ali pa hlače, ki že dve sezone niso več “in”

Preverla pri sestri, ki je bila sredi maja tam. Res varnostnika ni več. So si izbrali robo in šli kar na blagajno. Tam jih je prodajala vprašala za kartico so rekli, da je nimajo. Potem jim je razložila da jo rabijo, ker brez nje nakup ni možen, tokrat naj jim bo vendar brez kartice v bodoče ne bo šlo več. Je pa večina kupcev pred njimi bila brez kartic. Probaj mogoče bo ša šlo tudi brez kartice.

ce vas g-star zanima, pojdite gor sigurno bojo vas spustili da kupite kaj, in lahko prasate za informacijo, tudi na telefon 0043463281290 jaz sem napisala mail na [email protected], in potem zelo prijazen odgovor dobila nazaj in so mi lepo objasnil kaksen je postopek-in za 2 tedna sem dobila kartico na svoj naslov doma.

Kar se tice kvalitete-ljudi to je outlet!!!
Za taksne cene so stvari ful vredu res! In tudi meni so se 2 hlace strgala in sem mela racun in so mi ih zamenjali brez govora-tako da so res vredu.

Po navadi so g star hlace od 100eura naprej v outletu ih pa dobis od 11eura tako da ne vem kaj je problem.

Tudi prodajalke so zelo prijazne in govorijo slovensko tako da lahko vprasate vse…

Zanima me, ali so v omenjenem outletu res le XXL in XS številke, praktično tiste, ki na policah vedno ostanejo? Je kartico za nakup mogoče dobiti le na podjetje, ali imamo možnost naročiti kartico tudi fizične osebe? Malce tvegano se je voziti v Celovec, če te na vratih ustavi varnostnik oz. še slabše prodajalka na blagajni in ti pove, da v trgovini brez kartice nakup ne bo mogoč…

Hvala za odgovor

Zakaj bi hodili v Celovec po G-Star? Tudi sama sem občutljiva na cene in zato rada kupim dobro blagovno znamko po dobri ceni. Bila sem v G-Starju v Ljubljani CP in imajo artikle za pomlad poletje te sezone po 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} off. Nakupila sem kar nekaj dobrih zadev za sebe in fanta – splača se, pa še prodajna ekipa je zakon, nasmejana in prijazna ter ustrežljiva. Misim, da je zaradi tega ta Celovec kar malo predaleč…ostajam na LJ terenu 😉

Vendar v Lj še vseeno, kljub popustom ne dobiš hlač za 11 eurov, kot piše na objavi zgoraj… Če so cene v Celovcu resnično tako nizke, da dobiš kavbojke po 40 eurov, se verjetno še vseeno splača v Celovec. V LJ jih verjetno pod 100 ne dobiš?

ne res, vedno hodimo gor in se lepo da stvarih kupit… tudi stevilke jaz vedno najdem, nevem zakaj ih negdo ne najde…? za tisto kartico ni frke res, samo hodite gor informacijo dobite kako pridete do kartice in lahko kupujet sigurno!!! v petek sem sla v outlet in res 700eura sem pustila tam super lepe stvari so. 3 jakne sem najdla za 80 euro… v trgovini bi pa za eno placala 150

nvm v čem je res fora folk =) jz sm kupu 3 mesce nazaj hlače v celovcu, in jih najdu tud v ljubljani 😀 tok o tem stara kolekcija ovo ono 😀 hehe tuki so ble 170€ z nalepko nova kolekcija v celovcu pa sem jih dobil za 15€ 😀 pa naj še kdo reče da se ne splača, bil sem že večkrat res pa je da včasih nimajo pretirane izbire. Vseeno pa raje naredim en “izlet” kot pa da v ljubljani zabijm 1000€ 😀

Kaj so potem cene v Celovcu res tako nizke, da dobiš hlače že za 15 evrov? Ali je potrebno imeti tisto posebno kartico za nakup?

Kje se pa nahaja ta outlet? Ima kdo naslov?

greš čez ljubelj, pri prvem semaforju zavij za viktring levo, čez cca km imaš na levi strani velik moder znak, kjer na dnu piše adidas in tm zaviješ desno, čez cca 300m boš na desni videl-a GSTAR RAW OUTLET, cca 50m naprej je pa še adidas outlet.

Adresse: Adi-Dassler-Gasse 4, 9073 Viktring, Kärnten

Je pa drgač tam ponavadi več slovencev kot avstrijcev 🙂

Je bil kdo nedolgo nazaj v outletu? Se splača kupovati zdajle ali je ponudba zaradi velikega povpraševanja povsem izropana in ostajajo le velike številke? Je mogoče bolje počakati do konca januarja, da obogatijo ponudbo?

Hvala za odgovor!

^^tudi mene zanima, da ne hodim v petek 28ga zastonj gor 🙂

1.1.1 če si šou dons javi kakšna je situacija k jst sm razmišlju da bi šou mogoče jutr gor mal pogledat, lp

evo ravnokar prispel domov, robe je ogromno-> denarnica je trpela :/
ps. še par poletnih kratkih hlač sem vzel, ker so bile iz 100€+ znižana na 10€ 😉

Robe je gor dost, številke se začnejo pri w24 pa do w33, dolžine od 30 do 36… to govorim za ženske… za moške je tut komad..

Trenutno imajo razprodajo ženskih boksaric po 5 eurov, in to čist solidna kvaliteta.
Se splača pogledat.

A imajo tudi čevlje G-STAR v tem Outletu?

Zivjo.
Zanima me,ce bi mi lahko za petek 18.1 lahko kdo posodil kartico? Mam namrec namen it v outlet,pa nebi rad hodil zastonj.. Ce se najde kak junak,pomoznosti z LJ ali kje na poti do celovca,naj mi prosim sporoci na [email protected]

LpM

Moram ostro nasprotovat tem, ki pišete, da je v klagenfurtu v g-staru slaba roba. Tam sem kupil kar nekaj stvari že in vse se obnese odlično. Nič se mi ni raztegnilo, strgalo, obarvalo od pranja. Tudi številke imajo vse od S do XXL. Če ne, ne bi dobil zame številk M ali L. Podatek, da tam prodajajo vzorčno ali robo z napako, verjetno izvira iz raznih gostilniških pogovorov, ki nastanejo na podlagi neznanja in nevoščljivosti. V glavnem, tam kupujte brez skrbi. To je outlet trgovina, kjer je roba, ki je iz prejšnjega kataloga, tako kot v outletih pri nas v Sloveniji. Boste prej dobili v trgovinah v Sloveniji zanič robo, ker je pri nas v glavnem vse kar je za kupit narejeno namensko za vzhodni trg, kvaliteta je pa s tem zelo drugačna od tiste za zahodne trge.Če je kaj novega, da se ne bi dalo v trgovino brez kartice pa ne vem.

Živjo, kaj ima mogoče kdo točen naslov od tega outleta v celovcu?

Ima kdo kakšne sveže informacije iz outleta? Je možno vstopati brez kartice?

Zdravo!

Kok je kilometrov do gor?

Gremo v šoping 😀

New Report

Close