Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ordinacija Modri zob

Ordinacija Modri zob

Lepo prosim za kakšne informacije glede omenjene ordinacije, vaše izkušnje, kako ste zadovoljni . . .
H kateremu zobozdravniku hodite, ker na njihovi strani ni podatka o njihovi ekipi.

lp

Ko greš od poliklinike v tisto enosmerno ulico proti Šmartinki, na levi strani je kafič Druga pomoč, na desni pa Modri zob.

Avtorico zanimajo vaše izkušnje z njimi, ne pa kje imajo ordinacijo. Kar je tudi jasno napisano . . .

nova
Uredništvo priporoča

hehehe…pa res, sem prebrala samo nick ;o))) …bila sem 2x pri njih in za enkrat sem zadovoljna, glede na to, da sem zelo zelo nezaupljiva do zobozdravnikov, upam, da tukaj ostane vse OK. Zdaj tudi hčerka hodi k njemu :). je pa mlad zobozdravnik, okoli 30 let, kako leto čez…ambulanta in ordinacija vrhunsko opremljena. Ima kamero, tako, da vsak zob posebej vidiš na zaslonu in ti vse pokaže in razloži.

Ravno dva dni nazaj sem bila pri njih na čiščenju zobnega kamna. Na stolu bila 40 minut!Zobozdravnik je res en mlad( imena ne vem), prijazen ful in spucal mi je kamen v nulo. Res same pohvale.Sem se tudi za naprej naročila. Priporočam!

Ime mu je Janez. Imam občutek, da si res vzame čas za vse, ne pa kot prejšnja zobarca, ki mi je bele plombe nardila v 10-tih minutah, pred mano 5 ljudi, za mano 5 ljudi, šibala nas je kot krave na zakol, …šlampasta do konca, take plombe, da moram vse ponovno dat delat, katastrofa res!!!

Kako se pa piše? Edino to me je zmotilo, ker nikjer ne piše ime in priimek zobozdravnika, drugače pa res vrhunsko.

Ali je to samoplačniška ordinacija?

ja

Običajno ne hvalim zdravnikov po internetu, ampak zobozdravnik v Modrem Zobu me je pa tako navdušil, da moram napisat svojo izkušnjo!

Naj omenim, da sicer nimam večjih težav, vendar pa tudi več let nisem bila pri zobozdravniku, ker me je vedno zmrazilo že ob misli nanj. Ne toliko zaradi dejanskih popravil kot zaradi slabih izkušenj z arogantnimi, neprijaznimi zobozdravniki in sestrami, ki te sprva pustijo čakat po več mesecev, nato po več ur v čakalnici, ko končno prideš na vrsto pa gledajo zviška, zavijajo z očmi in te odpravijo v najkrajšem možnem času.

Ker sem morala nujno sčistit zobni kamen, sem se končno opogumila in poklicala Modri Zob. Ker so se mi cene na njihovi strani zdele ugodne in ker je prijateljica bila že večkrat pri njih in jih je pohvalila.

In moja izkušnja? Veselim se vsakega obiska! Vedno me sprejmejo z nasmehom in dobro voljo, pa naj bo to zgodaj zjutraj ali pozno popoldan, izjemno prijazni in nežni, za cene pa se vedno dogovorimo vnaprej oz. se na prvem obisku določi najnujnejše, kar potem zobozdravnik skupaj z vsemi cenami pošlje na mail.

Moji prihodki so nižji od povprečne slovenske plače, pa sem se vseeno odločila za privatnika. Zobe imam samo ene, za popravilo zoba pa dam v povprečju manj kot za komplet hlač in puloverja v H&Mu.

Aja še to – če se ne motim, v ambulanti delata 2 zobozdravnika, moj je dr. Tomaž. Blazno me veseli da je mlad, kar pomeni, da bo še dolga leta delal in popravljal moje zobe 🙂

.

lp

mene pa zanima, ce je ordinacija na ptuju prava izbira za puljenje zoba ? namrec, moram kar se da najhitreje in brez bolecin dat vn zob, ker je cist ‘hin’

zlo nerad hodim po zdravstvenih ustanovah, sam zdej pa moram nujno.. ce ma kdo kaksno izkusnjo, naj jo prosim deli tule gor.


Moje izkušnje s to ordinacijo so pa sledeče. Pred letom dni sem bil pri njemu na pregledu ( za to sem rabil čakat cel mesec ! ), kjer mi je zagotavljal, da mi bo lahko popravil zob levo spodaj, ki pa je bil že skoraj povsem uničen. Pa sem moral en teden čakat na njegov kvazi načrt oskrbe zob, da mi ga pošlje na mail, nato pa šok, gor preberem, da je zob za ekstrakcijo ! Kaj sem naredil ? Nič, odločil sem se za zamenjavo zobozdravnika. Šel v Murgle do Boris Gašperoviča, ki pa mi je še isti dan ( takoj sem prišel na vrsto ) z lahkoto zaplombiral ta zob. Tako da ja, očitno ni ravno najboljši, kot vi pravite…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sama s Tomažem nimam izkušenj, z Janezom (Šrbanja, mimogrede) pa precej – in vse so dobre. Dolgo let sem imela fobijo pred zobozdravniki, zdaj se lahko le njemu zahvalim da imam vse zobke pošlihtane kot se spodobi.
Je zelo prijazen, potrpežljiv in nežen, pred posegom te vedno pomiri, razloži kaj bo počel, da injekcijo in uredi zadevo, kot se spodobi. Velikokrat mi je dal ceno nižjo kot ima zapisano na ceniku, poleg tega lahko plačaš z nakazilom (tudi 15 dni kasneje). V glavnem, toplo ga priporočam vsem 🙂

Zdravo, eden od zobozdravnikov v Modrem zobu je Janez Šekoranja, priporočam

New Report

Close