Najdi forum

piercing- popek

Zanima me, ali zelo boli?
Ker sem alergična na srebro (že srebrn uhan v ušesu se mi po nekaj urah zagnoji!!) me zanima, kakšen je tisti uhan ki ga dobiš tam kjer ga das delat? sla pa bi v Ljubljano-tam poleg žel.postaje-kolodvorska mislim da je.
si kdo ze delal tam? ali naredijo dobro?
pa se nekaj, zanima me, ali če se ti npr. zagnoji in si das uhan ven, ali se zaceli, ali se pozneje se kaj pozna?

oprostite za dolžino, papa

Obdelana tema.. Ma dobro, danes se mi piše.. 🙂
Allora.. popek ne boli nič! Seveda je to stvar posameznika (nekoga najbolj boli v nosu, drugega v ustih…- mene je full bolelo v obrvi, kar nekateri še čutili niso..- saj pravim- odvisno od posameznika!). Ma popek pa res… 🙂
Če si alergična na srebro si daj uhan iz titana (jaz ga imam v obrvi in je plave barve)- vprašaj, sigurno imajo!
Jaz z Ljubljano nimam izkušenj, poznam pa ljudi v Kp, Ng in Mb, kjer sem si tudi sama delala.. (za Lj naj ti pove kdo drug)
Če se ti zagnoji (v popku ne poznam nikogar, ki bi se mu..), ga preprosto daš ven in se ti luknjica zaceli, tako da čez čas niti ni več opazna.
No, upam, da sem ti kaj povedala.
Pa brez strahu!!!
LP

Ola… Jaz sem si dala delat tam v Lj ko ti nameravas it in sem bla ful zadovoljna. Ne vem kaksen uhan dobis tam, jaz sem mela svojega poleg… Drugace pa se mi luknja ni zacelila skoraj 10 mesecev, ni pa bolelo, le tu pa tam je tekel gnoj iz luknjice. Ugotovila sem da ni blo primerno ce sem dala uhan ven pa poskusala spravit gnoj iz luknjice ker je potem vso stvar le se poslabsalo.
Skratka, ne se bat, samo higiena je vazna, pa ne smes obupat pri prvem drazljaju 🙂 Jaz sem vstrajala in ni mi zal!!

LP, Bucka

Jaz pravim: NIKAKOR NE IT K UNI ZENSKI NA KOLODVORSKI, K JE FUL NESTROKOVNA, NERESNA IN TAKO NAPREJ. To ti povem iz lastnih izkusenj in izkusenj moh+jih frendic – eni je pri menjavi zgresila luknjo in naredila kar se eno! Res ti odsvetujem. Na zalost pa ne vem, kje se to delajo, razen pri Johnu, k dela tatooje – njega pa vsi poznajo. Je mal drazje, ampak dobis uhan pri njem, je pa strokovno in higienski. Jaz ga imam eno leto pa se malo in se mi se vedno vsak dan malo gnoji, razen poleti.Obcutek je pa ful dobr, k ga imas.
Vso sreco!

Zanimivo. Jaz pa vse, ki jih poznam z uhanom v popku (30+) se jim je gnojilo. Mogoce se dvema ni, ce sem cisto natancen.
Je pa tukaj pa v obrvi najbolj neprimeren prostor (to sem zvedel sele potem, ko sem ga imel:)). Prvo je zaradi popkovine, drugo pa so pod obrvo zivcki in poskodba teh privrze do trzljajev obraza. Zajeban. Itak mi je pa potem enkrat ven padu, ker sem prevec divje spal:).
Je pa vsekakor zelo lepo.

zanima me še, kaj je najhuje kar se ti pri tem zagnoji? zakaj je to poleg obrvi najbolj neprimeren prostor?
pa še neki, a to iz titana (napisala Phoeebe)isto kot kirursko jeklo? sm slisala d je to najboljs

Ma jaz sem slišala tolko verzij, da kar ne moreš verjet. Eni pravijo tako, drugi drugače. In če hočeš vedet kako bo pri tebi, ti ne ostane drugega, kot da poskusiš 🙂 Kaj več ne bi govorila, ker sem svoje že povedala… 🙂

tina, občutek je full dober, ko ga imaš? :)) jaz niti ne vem več, da ga imam 🙂
in verjetno si ga v popek ne bi dala več delat, ker ga itak že vsi imajo… je tako navadno že…
tanchy… ni res, da je popek in obrv najbolj neprimeren prostor. Vsak pove drugače in vsak je drugače zadovoljen! Enim se zagnoji, drugim ne, ene zelo boli, nekateri ne čutijo nič… To je tako relativno……
jaz imam uhan v obrvi iz titana, zato, ker nisem hotela imet navadnega, srebrnega. baje, da je tudi boljši za kožo, čeprav se mi kdaj malce vname, ko pozabim, da ga imam…
Drugače pa- ne delat panike, ker res ni nič kaj posebnega…

jaz sm si dala tam na kolodvorski delat 4 pirsinge, pa sm bla zadovoljna… nič se mi ni gnojilo, nič bolelo… razn iz obrvi mi je ven padel, sam baje se to vsem slej ko prej zgodi… sm pa čula drugo verzijo – da ven pade, ker folk ne zna dobro tega nardit, ker kao premalo globoko luknjo nardijo… a ve kdo za koga (v mb ali lj), ki nardi tak pirsing, da bi več kot… hm 4 mesce ostane?

no, popek se men čist nič ni gnojil, pa nič ni bolel… je pa odvisno od posameznika… nekterim se lahk ful zagnoji… morš probat, pa boš vidla! 😉

lp

Boli “ko svinja”, jaz sem skoraj skup padla, pa drugače nisem ful občutljiva. Gnojilo se mi je cca 3 mesece (uporabljaj bivacin-dobiš v lekarni brez recepta), sem 2x dala uhan ven in ga umila v alkoholu. Ampak pazi(!), ker se luknjica v popku baje najhitreje zaceli. Meni je enkrat zvečer, ko sem se kopala, ven padel in sem bila samo eno noč (in pol dneva) brez njega pa mi ga je kolegica komaj nazaj not porinila! Baje, da ostane vidna luknjica (moja znanka ima pravzaprav kar veliko-grdo za videt..)
Jaz ga imam že 4 leta in ga bom počasi dala ven, ker delamo dojenčka:)
LP!

Jaz sem si ga naredila v Kopru in ga imam v obrvi že 3 leta.. Res je, da ni več tolko globoko v koži, kot prvi dan in gre počasi ven, ampak vseeno je zdržal več kot preveč.. Tako ali tako je boljše, da gre počasi sam ven, ker se človek teh stvari počasi naveliča in… (vsaj jaz)
LP

Kakšno dolžino

cao, nisem brla predhodnjih sporocil tako da bom morda povedala kar je ze povedanega bilo. torej, jst sem si dala tocno v tem salonu delat uhan v popku in je drzal 2 leti, potem pa se mi je sam od sebe izlocil iz koze, ker je bila preplitva luknja. dolgorocno ti odsvetujem take salone, ker to niso pravi piersingi. najboljsi uhani za take zadeve so iz medicinskega jekla in ce gres k tapravemu piercing mojstru avtomatsko tak uhan dobis zraven, drgac jih pa prodajajo tud na stantih na copovi, cena okol 4 cuke, nisem ziher. jst se odpravljam k lei na piercing, ki je drugace iz kopra, pride pa 6. oktobra v ljubljano v atelje 2050. mislim da je cena okol 6 jurjev, ampak tokrat bi rada imela uhan za zmeri. za razliko pri kozmeticarki ki ti gre z nekaksnim laksom in tanko iglo, ti ona naredi orenk luknjo, poznam dost ljudi ki si je delal pri njej vse sorte piercingov in vsi so zadovoljni. tok ti lok jst povem, glede gnojenja je pa tko, da si mors prve 2,3 tedne (odvisno od posameznika) mazat luknjo s kaksno antisepticno kremo, npr: bepanthen je zlo u redu da se stvar cimprej zaceli.
lp

Mislim,da je najboljši piercing iz kirurškega jekla!Jaz ga imam že skoraj tri leta,pa je brez problema,pa sem drugače alergična na vse živo!!!
Nisem iz LJ,tako da ti glede tega ne morem pomagat!
Pa ne se bat,ne boli fejst!
lp,Pippa

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close