Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Res srhhljivo

Res srhhljivo

Kadarkoli odprem kakšen članek na Delo.Revije. (Jana, Obrazi;Lady) slišim škljocanje spletne kamere na svojem prenosniku.Po forumih sem prebrala, da je čisto možno, da nas kdo z majhnimi programčki lahko fotografira na daljavo. Za bruhat. Ali kdo kaj ve o tem?
Ali celo o tem konkretnem primeru?

tist je banner za nlb, drugač so pa lih zadnjič enkrat aretiral v nemčiji enga pedofila k je razpošiljal trojanca prek kerga je prevzel nadzor nad kameram od laptopov, pa otroke snemal, k niti niso vedl za to.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

če vešč programer vstavi v spletno stran “škodljivo kodo”, je popolnoma možno tudi slikanje na daljavo.

konkreten primer pa najdeš tu 24ur.com

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz sem slišala “škljocanje”. ne vem, če je to o fotografiranju res, vendar ko sem počistila zgodovino brskanja in izklopila piškotke, se je škljocanje prenehalo.

Nisem pa pred računalnikom delala nič takšnega, da bi se bala javne objave :))))

in se je obsedenost okol pedofilov spet vrnila na forum

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

če vešč programer vstavi “škodljivo kodo” v spletno stran, je možno VSE.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

a se bojiš, da bodo še tebe dobil?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hvala Gunnar! Sem tudi jaz prebrala, da je ena šola v Ameriki tako kontrolirala svoje dijake.(predhodno so jim podarli prenosnike) In potem obveščala starše o obnašanju njihovih otrok. Svašta!

me nimajo kaj dobit, ker mularija ni ravno moje veselje

so mi razne mamice že večkrat hotle podvalit, da naj gre z mano v trgovino pa sem jih zavrnil, ker se ne mislim z njimi ukvarjati

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

vrjem, da če te že kdo gleda al pa hoče gledat, ne bo nobenih zvočnih signalov, sploh vedla ne boš.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ja, saj se mi je zdelo… Pa ne bo šlo.. Bom kar prepopala kamero z izolircem?
Samo , mi je pa resnično srhljivo, da obstaja možnost.Nikoli nisem imela namena sodelovat v BB!


Ja, saj se mi je zdelo… Pa ne bo šlo.. Bom kar prepopala kamero z izolircem?
Samo , mi je pa resnično srhljivo, da obstaja možnost.Nikoli nisem imela namena sodelovat v BB![/quote]

“BB” nas ma bolj pod nadzorom kt si mislimo.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

al pa imate sami sebe ko verjamete v te bedarije

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz ga tudi slišim, pa sploh nimam kamere :)) To je desno na strani reklama za nlb.

Daj nekaj mi povej prosim; pri meni na laptopu se – če je (vgrajena) kamera prižgana – prižge kontrolna lučka.
To bi se moralal enako, tudi če bi kamero zalaufala kakšna tuja koda?

načeloma nej bi se pržgala, razn če je kšna koda k ti pač nadzoruje kamero brez, da se pržge lučka, sam dvomim, problem je pr starejših modelih laptopov, k te lučke nimajo, al pa pr lcd monitorjih, k majo vgrajene, pa da so brez lučk.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close