Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Česa ne marate jesti?

Česa ne marate jesti?

Kaj je tisto, česar res ne spravite dol po grlu?

Zame je to gorgonzola in vsi podobni siri ter kak krvav zrezek.

vampi

Mislim, da so to edino vampi. Čeprav jih občasno skuham. 😉

*************************************************** Imagine all the people living life in peace ...
nova
Uredništvo priporoča

Jem praktično vse, rdeče pese pa res ne maram.

vampi, mastno meso, tirolska salama

N

paprika, poli salama in podobne

Rdeča pesa
Fižol
Vampi, žolca

Mesa. Pa kuhane cvetače.

Ričet

Špinača,vampi,prežganka,mežerli

krvavice

Od otroštva dalje, ne spravim po grlu dve stvari:
– ena je čisto mleko, če je s kakršnimkoli dodatkom alla kava, kakav, čokolada, ni problem, navadno belo mleko pa niti v sanjah ne spijem…
– in druga stvar je dinstan ohrovt.

Kot otrok nisem jedla recimo sir, jogurte, pa kakšne brstične ohrovte, peso, vampe, redkve in še česa, sedaj pa to vse brez težav, razen prvih dveh naštetih stvari………

Vampi in jetrca.

Živi in pusti živeti

Žolca, rdeče zelje in vse, kar je temu podobno (sladka zelenjava ala sladka repa…), mlinci, prešana slanina, zaseka, raca, gos, odojek.

stročji fižol.

Vampi, žolca, divjačina, konjsko meso, jetrca…..

ne maram zelene solate

A si ti mogoče moja hči? :))))

Res ne maram morskih sadežev.

Ne maram kapusnic, v sladki obliki, kislo zelje imam rada. Ga pa vseeno jem, vsake kvatre enkrat.

Za živo glavo pa ne spravim po grlu brstičnega ohrovta – bolj ga dol požoram, bolj mi nazaj hodi.

Drugače pa mi je ena hrana zelod obra, druga pa malo manj, jem pa vse. Tistega, kar ne maram preveč, pojem pač manj.

Sladice z rastlinsko smetano; drgač pa ne maram jest ničesar od ene sodelavke, ker non stop vrta po nosu, na primo-predaji pa z baby palčkami puca ušesa, pol jih pa v rok drži kot šopek ciklamc, dokler ne pride do koša za smeti; brrrrrrrrrrrrr fej

Pred časom je bilo enako vprašanje na enem hrvaškem forumu. In tudi tam so bili vampi daaaleč prvi po nepriljubljenosti. Zanimivo.

Drugače pa: enako kot kapusnica. Nekatere stvari imam raje, druge manj, jem pa vse, kar pri nas spada med normalno prehrano.

Ne maram kapusnic, v Za živo glavo pa ne spravim po grlu brstičnega ohrovta – bolj ga dol požoram, bolj mi nazaj hodi.

hahhahaha…pri meni isto. Ni šans, da bi sploh še jedla.

Vampi, žolca, govedina.

Morsko hrano, špinačo in vampe.

New Report

Close