Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Re: Bolečine na levi trani trebuha-spodaj

Re: Bolečine na levi trani trebuha-spodaj

Pozdravljeni,

imam en boleč problem. Že eno leto me boli na levi strani trebuha spodaj. Bolečina se pojavlja zmeraj na istem mestu nekje med rebri in medenico. Februarja sem imel konoloskopijo zaradi preobčutljivosti na mlečne beljakovine in niso ničesar našli. Že takrat me je bolelo toda zdravnika nisem posebej opozarjal, saj ni bila bolečina tako močna in tudi ni bila prisotna dolgo. Zanima me kaj bi lahko bil vzrok tej bolečini? Ali se lahko v črevesju v tako kratkem času kaj razvije?
Malo sem zaskrbljen, ker bolečina ne popusti. Slišal sem že o vzdraženem črevesju in o takih možnih stvareh. Bolečine kak dan dva dni ni, potem pa se spet pojavi. Močnejša je ko se zbudim in grem na WC ter zvečer.

Najlepša hvala za mnenja in odgovor!

lp

Damjan

Spoštovani!

Še najbolj verjetna diagnoza bo razdražljvo črevo. Mogoče je povezano z napori ,stresom…?

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Pozdravljeni!

Hvala za odgovor.

Zanima me, če je to normalno oz. kaj se da narediti, da se znebim te bolečine?

Mogoče sem v prvem sporočilu slabo opisal, kje se bolečina pojavlja. Bolečina je na boku med medenico in rebri. Včasih se pojavi tudi na desni strani, toda bolj redko.

Je možno kakšno zdravljenje? Čez dober mesec grem k alergiologu, da izvem točno na kaj sem preobčutljiv ter da na podlagi tega naredim dieto.

Malo me skrbi, ker bolečina traja že več kot leto in pol.

lp

Damjan

nova
Uredništvo priporoča

Želel sem še napisati, da je bolečina povečini skoncentrerana okoli zgornjega dela medenice. Večino časa je bolečina na levi strani, včasih pa tudi na desni in to na enakem koncu.

Spoštovani!

Ne bi rekel, da gre za kaj nevarnega, je pa zagotovo zelo neprijetno.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close