Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se znebiti moljev v prostoru?

Kako se znebiti moljev v prostoru?

Nastavila sem jim hiške, nekaj se jih je res ujelo, po stenah nalepila tiste lepljive kartončke, obesila tiste dišeče obešanke ki so drugače za v omaro, pošpricala s sprejem, ampak moljev je še vedno polno.
Kadarkoli pridem v sobo vidim ene pet novih.

Izvor je bil v hrani za zunanje ptice, ampak to sem odstranila že pred meseci. V sobi ni oblačil, pregledala sem že če bi se kje drugje naselili, pa nikjer ne najdem.

Ali pozna kdo kakšno učinkovito rešitev?

Kakšni pa so molji?Kako izgledajo?

biokill…..nič drugega ni pomagalo !

nova
Uredništvo priporoča

Na Google, Najdi.si, vtipkaj ”molj”, klikni na slike, in eto, vidiš molje. So pa majhni, manjši kot na slikah.

Jaz sem jih imela lansko leto, vzrok je bila tudi hrana za ptiče. Vstran zmetala vso odprto hrano, sigurno trikrat prebrisala s kisom kuhinjske omarice, pregledala vsa oblačila in nisem nikjer našla kakšnega gnezda.
Po omarah sem razobesila obešanke v škatle nametala sivke in obešank, v kuhinjske elementa nalepila vabe in ko smo šli na morje spet zmetala vso hrano vstran odprto in v dozah, nato pa posprejala z sprejem za molje, porabila tri spreje. vse zaprla in šla ven.
Po enem tednu me je skor kap, molji so ležal vsepovsod, pod posteljami, pod omarami v elementih ni da ni, do zdaj se še niso vrnil, če pa se, se pa, po moje kar izselim.
Lp, veliko potrpežljivosti.

Ko sem jaz nastavila hiške, je bilo naenkrat povsod polno moljev. Se mi je skoraj zmešalo. Zmetala stran pol shrambe, vsa oblačila pregledala, počistila s kisom, ma imela sem cel mesec generalno, ker so se kar naprej pojavljali. Se mi je skoraj zmešalo.

Nato sem na netu našla kar nekaj informacij o tem, da vse te super duper hiške ravno privlačijo molje. Noter so feromoni, ki jih blazno privlačijo, tudi od zunaj jih zavohajo. In sem vse te hiške vrgla v smeti. Od takrat jih ni več.

Kupiš majhne vrečke iz blaga, v njih pa je neko polnilo ki moljem smrdi in hitro odidejo. Ni potrebno mučenja, toliko škode pa tudi ne naredijo. Vse kar vam gre na živce bi poklali. Grozljivoo.

Kakšne pa so te hiške proti moljem jaz vem samo za tiste lepljive lističe?

Čajevec jim smrdi.

New Report

Close