Najdi forum

najljubsi filmi

Ze nekaj tem nižje je bil Vito nestrpen, da bi se o filmih pogovajali, pa se ni smel :)) pa tamle pod amelie tudi… no dajmo, najljubsi filmi?

Mojih 10 recimo: Natural Born Killers, Gospodar prstanov, Indiana Jones, Mars napada :)), Trainspotting, Junkies, 4 nabrite sibrovke in sod smodnika (upam da nisem ful falil naslova), Himalaya, Point Break, Zivljenje je lepo, Mediteraneo, Nikogarsnja zemlja, Bogovi so padli na glavo I. , Rekvijem za sanje… ha se jih je ze vec kot 10 nabralo :))

lp ajs

Hm … da vidmo … Terminator 1 in 2, Bolje ne bo nikoli, Lov na rdeči oktober, Gladiator, Gospodar prstanov, La vita e bella, Young guns (milim, da je po slovensko Hitre pištole … ali nekaj podobnega), Alive, Intervju z vampirjem, The Crow (Vran), … Te so mi padle zdej na misel … bom že dodala, če mi bo kak padel …

Lp, Bgv

Škrlatno znamenje, Jesenska pripoved, Življenje je lepo, Angleški pacient….

nova
Uredništvo priporoča

Evo …Jesenska pripoved tudi!!!!!!!!!!!!!!! :)))))

Lp, Bgv

Ajs, zgleda, da sem preveč romantična duša, ampak zame: Moje pesmi, moje sanje in Bolje ne bo nikoli…

Moj najljubši žanr tako na splošno pa je drug: akcijske komedije.

Ben Hur, Dom za vesanje, Forrest Gump,Let nad kukavicjim gnezdom,Nebo nad Berlinom,Pulp Fiction,Uciteljica klavirja,Italijanscina za zacetnike,Cudoviti um…

Uh westrne sem pa cisto pozabil, ja young guns :)) “Yuhu I’ll make you famous!! BANG!”

lp ajs

The thin red line,Dogma,East is east,Findong Forrester,Malena,Meet Joe Black,Men in black,Shrek,The green mile,The six sense,Boiler room….in še veliko jih je, ki so pustili svoj pečat v meni, poleg teh, ki si jih naštel, razen novejših, ki jih še nisem gledala, pa bom, ko bova dobila varstvo, da bova lahko šla v kino :))))

M je pisal/pisala:
> Let nad kukavicjim gnezdom

Kako sem lahko tega pozabil…. čigumi?

lp ajs

Findog Forrester=finding Forrester

O, p…..! Jest pa nč u kino ne hodm!

jest se pa spomnem samo filma Blažena.
A je kdo gledu?

A tud taki obstajajo?Ti ne veš kaj zamujaš! Daj namesto kakšne planine, še kdaj v kino skoči.

S kšnega naftalina si pa tega potegnu? :)))))

Lp, Bgv

:))))) saj je rekel, da ne hodi v kino! Mogoče ga je mama peljala v kino Mojca, ko je še v vrtec hodil.

Tole si pisala včeraj :

——–, imam sina, ki je starejši od njega, bom že vedela, torej.——-

Kolk so zdej stari otroci ?

Najstarejši bo 27.03. star 21 let, ta srednji je bil 08.03. star pet let in najmlajši bo 29.05. star tri leta. Še imena po vrsti: Janez, Jaka in Žiga.Zdaj pa še reči, če nismo fajn družinica!!

Potem pa lahko ta velikega ponucaš za varstvo za malih. Jaz imam 16 let razlike,
pa je velik včasih varuška.

Saj sem vedela, da boš to rekel (rekla). Starejši ne stanuje z nami, srednjo šolo je delal na štajerskem in je živel pri mojih starših, sedaj je pa kar tam ostal, si je tam dobil punco in prijatelje.Pravi, da niti slučajno ne bi več hotel živet v Ljubljani.

čokolada, mesto angelov, pulp fiction, 4 nabrite sibrovke in sod smodnika (sem se nasmejala kot ze dolgo ne….), ……. pa še kak bi se našel…….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close