Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je katera kupila perilo za oblikovanje postave- Top Shop

A je katera kupila perilo za oblikovanje postave- Top Shop

No kot že naslov pove sprašujem če je katera kupila perilo za oblikovanje postave in seveda vaše izkušnje…Me zanima če je res tako kot kaže reklama?
http://www.topshop.si/slim_lift_supreme_comfort-72851-0-p4.html?ils=7&irp=6&main=beauty&pcs=2

Rada bi skrila predvsem trebuh !!!

LP in hvala že vnaprej !

Moja mama ga ima. res naredi malo lepšo postavo. vendar je hudo neudoben. mama ga je nosila na eni poroki, a je že po 2 urah letela na WC in ga slekla.

Pač odloči se koliko si pripravljena trpeti za lepoto.

Meni se zdi strašno elastična zadeva, pa zgleda tudi udobna…no zgleda samo….

Jst ga imam in kot piše ona zgoraj je hudooo neudobno. Saj res skrije trebušček, pa dvigne ritko in to … samo pa stalno tišči tišči tišči … steznik je pač. In tudi jaz sem imela zadevo le parkrat oblečeno … pa dvomim, da bom še kdaj.

Glej, če je stvar strašno elestična pomeni, da se bo strašno raztegnila in nič skupaj držala. Kaj ni logično, no?

lahko pohvalim. Seveda je neudobno, če mora gore sala stisniti skupaj. Če te je samo malo preveč niti ni tako neudoben. Jaz sem po porodu in sem ga imela nekajkrat za posebne priložnosti oblečenega in moram priznati, da sem dobila precej komplimentov (skrivnost sem seveda zadržala zase). Stisne kjer je treba in dvigne kar mora. Je pa zadevo precej težko spraviti gor, ampak je logično, da ne more biti elastično kot navadno spodnje perilo. jaz priporočam!

New Report

Close