Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste,ki ste z telovadbo izgubile trebuh

Tiste,ki ste z telovadbo izgubile trebuh

Zanima me z kakšnimi vajam ste dejansko izgubile obseg trebuha,zanima me mnenje tistih,ki ste ga res izgubili.

to je dolgoročni projekt, ki traja slabo leto dni, prehrana, gibanje vsakodnevno,
vso srečo ;))

evo, sem si vzela čas in skenirala poporodno telovadbo iz ene revije iz leta 1999 (upam, da ne bo hudega – avtorske pravice pa to)

čeprav sem kar nekaj let po porodu, še vedno občasno telovadim po teh vajah, bolj za zdravje in mojo sprostitev, kot za hujšanje, ker trebuh sem prav s temi vajami izgubila do odhoda nazaj v službo po končani poporodniški – trije otroci

začeti je potrebno počasi, postopoma – vsaj tri tedne počasnega uvajanja, drugače preveč bolijo noge in mišice, če sem preveč pretiravala, po tem ko par mesecev nisem nič telovadila, se mi je zgodilo, da se mi je vnela reberna mrena, to pa hudičevo boli

v nosečnosti sem se zredila prvič 12 kg (nisem telovadila), drugič 20 kg, tretjič 20 kg in obakrat prišla nazaj na 51 kg

paziti je potrebno tudi na prehrano

točno to..vsako jutro delaj vaje, lahko kar v postelji, vzame ti dobre 10 minutk, ko se jih navadiš in to je to, kot umivanje zob in če še po 17 uri ne boš več jedla razen sadja, verjemi da boš že po mesecu dni opazila razliko…zgornjim vajam dodaj še vaje za trebuh in rito…vse se lahko dela iz postelje, torej uzitek, ki ti polepša dan;)) pa četudi nato čez dan nič več ne migaš. Pomaga tudi masaža, vsak dan krema, ni važno katera, namazi si trebuh in si ga mal pomasiraj, od spodaj navzgor hitri gibi ali mal ščipanja, da se trebuh zbudi;))

Poleg redne vadbe pomagajo tudi elastične hlače za trebuh in zadnjico,če jih redno nosiš vsaj 10 ur dnevno so rezultati vidni že po 1 mesecu probaj meni je pomagalo!

a si kupila elastične hlače v Merkatorju? namreč videla sem, da ijih imajo tudi tam, vendar ne vem koliko so kvalitetne? kake imaš?
b.

To so osnovne pilates vaje. Sama sem čez poletje bolj lena in tudi pri prehrani se prekršim, telovadim pa te pilate vaje čez celo “šolsko” leto in vaje res pomagajo, ob pravilnem dihanju pa še lepo sproščajo in prezračijo telo.

b+ naročila sem jih pri neckermanu pred enih dvema letoma,res dobre še sedaj po tolikih pranjih so kot nove pa še cena ugodna!

New Report

Close