Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje najcenejši tekaški copati

kje najcenejši tekaški copati

s katerimi tekaškimi copati ste zadovoljne, ve ki vsak dan redno tečete, kje ste jih kupile in koliko so stali ?

Večina jih prisega na Mizzuno. Jaz imam Asics pa sem zelo zadovoljna. Ne vem, koliko sem plačala, ker je že kar nekaj časa tega, ampak bile so nekje srednji cenovni razred.
Sicer je velika izbira in dobro svetovanje v Thomas sportu.

V Thomas sportu so iemli včasih na vse tekaške copate 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust, če si bil registriran na tekaški forum. Ne vem če je še tako, jaz sem jih kupila pod temi pogoji pred časom. Se pa strinjam, dobro svetujejo, tudi če v dotični trgovini ni številke , če je le možno dostavijo iz katere druge njihove poslovalnice..

nova
Uredništvo priporoča

Obe firmi sta bolj jajc….

Pod 100 eur v redni ceni je brezveze gledat če hočeš imet dobre superge…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

v tomas sportu je ceneje tudi, če si član superge.si

modele in cene si oglej najprej na superge.si

redna cena je zagotovo čez 100 eur, če je v akciji je pa kaj ceneje; ampak ni nujno, da pače na tvojo nogo.

nazadnje kupila v Lj Hervis na VIču ene Adidas, črne in vijolične, lepe, dobre, znižane za polovico in dala okoli 50€. Tudi od prej Adidas model Supernova, krasne lahke, še prej sem imela pa ene NIKE waterproof so mi bile trde, neprimerljivo z Adidasom. je pa odvisno od tvoje noge kaj ti ustreza, imaš široko, ozko stopalo, visoko nart..boš morala kar probat par modelov kaj ti bo sedlo! Tko da ja na superge. si si oglej modele, ampak brez da prej konkretno probaš, jaz preko spleta ne bi kupovala.

Zdaj tečem s temi, prej sem tekla v Nike supergah. Vesela sem bla, ker sem padla na eno otvoritev in so bili kar krepko znižani. Z njimi sem zadovoljna, ker ne morem tečt kar v vsakih, ker me precej matrajo kolena.

http://www.sportnalinija.net/comp-3

Odvisno od vsakega posameznika. Enemu ustrezajo ene, drugemu druge. Odvisno kje tečeš, kakšne razdalje in kako tečeš. Za po asfaltu jih veliko prisega ravno na Mizuno, za po makadamu in gorski tek pa npr. Salomon.

Neumnost. Imam superge za 140 evrov, ki so čisto solidne, imam pa tudi superge, ki sem jih kupila za 60 evrov (redna cena okrog 80), ki so super. Kakor za koga. Težji tekači potrebujete več blaženja, ki pa se plača. Za lažje tekače je pretirano blaženje nepotrebno oziroma celo nezaželeno,

ma daj no, saj veš da čevelj, tudi športni ne odgovarja vedno enako vsakemu. pomembno je da je lahek, da ima funckcijo blaženja ( to pa imajo večinoma vsi tekaški) in da ti je prav ter udobno v njem. šprintarc pa za rekreativni tek ne rabiš.

Jaz osebno prisegam na Mizuno, po možnosti Rider ali Precision (ti imajo tanjši podplat in manj blažijo). Zaradi cene, redna je tam okoli 135 EUR, jih kupujem na razprodajah, po možnosti model prejšnje sezone. Bistvenih sprememb ni, so predvsem barvne, kar mi je pa vseeno. Na letošnjih letnih razprodajah sem jih tako kupila za 75 EUR.

Katero firmo pa priporočaš, če imaš pripombe čez omenjeni?
BTW, tudi omenjeni imata drage modele, če je cena merilo…

Po testih : http://copati.menshealth.si/

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

mizuna wawe pricison , če si reden tekač so odlične prav tako za rekreativca kot boljšega amaterskega tekača, sam sem včasih atletko treniral in so odlični cena , teža udobnost

ps. Dober tekaški copat ob kakšnih akcijah je že dovolj dober če ne vrhunski nekje 90 eur , vsi ostali, ki jamrajo iščejo izgovor v copatah , fantje trenirat treba pa se da z dost slabšimi doseči dober čas in noge se bojo prav tako dobro počutle , tisti ki odlične rezultate dosegajo maratonci in od tega živijo tisti pa majo top vrhunske čevlje ultra light sam morte vedt da tko al tko od spoznorju dobiju ker so vrhunski tekači tko da za vsakega se čevlej najde razpon cen za dober čevlej se giblkje nekje od 50 eur pa vse do 200 eur. Čevelj se pomiri tisti, ki ti je udoben ga vzami če se ti zid primerna cena in tako dalje vse ostalo pa so pomebne zgolj dobre noge

New Report

Close