Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes sem se odločila, da postanem slavna

danes sem se odločila, da postanem slavna

danes sem se odločila, da bom tudi jaz v bodočih dneh postala slavna. in glede na to, da 24ur.com neprestano lansirajo neke zvezde, sem se odločila, da svojo pot slave uberem preko njih. sedaj imam samo eno težavico. kako naj pridem na njihovo stran?kako naj dosežem, da me objavijo? ima kdo od vas tukaj na forumu kake veze in me bi lahko spravil “not”? ampak ne še ta teden, jaz bi slavna postala prihodnji teden. ta teden grem namreč za par dni na morje, pa mi ful nebi bilo v užitek, če bi me paparaci slikali pri nakupovanju wc papirja.

torej, pomagajte mi prosim z nasveti, kako naj postanem slavna? ali naj grem kar pod okrilje murkota?ima kdo njegovo cifro? bi mi prav prišla.on je tudi unga nekega nena naredil slavnega…

(upam, da čutite ironijo in sarkazen, da me slučajn ne vzame kdo resno temveč bolj kot kritiko na vse neumnosti glede slavnih in “slavnih” ki jih objavljajo tam…)

jaz pa ne bi bila rada slavna, je moj mož dovolj slaven , da ga vlačijo novinarji po medijih,
to je eno veliko sranje, ki me včasih ob živce spravlja, saj ti smotani novinarji v vse potisnejo svoj nos in objavljajo s polnimi priimki in imeni
, ja to je čisto res!

Operiraj si joške, se na pol sleci in posnami video v katerem brez ritma z ritjo odmigaš levo in desno ter odkruliš nekaj v smislu “ljubim te, ne ljubiš me, pozabim te, pridi še…”

ej, super ideja. sam jaz bi rabila še malo liposukcije. mi lahko prosim spišeš text do konca? ti dam za avtorske pravice:-))

jaz bi tako-no, saj zato pa prvim, da bi bila slavna po dopustu…

Evo, ravno danes odličen primer. Njej je že uspelo:

Sexaš s Kraljem ulice, sredi dneva, na tromostovju. Slava ti ne uide.

podpiši se na mon kdo si v resnici pa boš sigurno slavna

Z Murkotom se slikaj! 🙂

uh ja, vidim, da je njej uspelo.

ma ne, ne morem se podpisat, veš, imam lahko tudi kako soimenjakinjo. ne pa da se potem podpišem kot micka guštinčeva(izmišljeno ime), pa me bo potem kdo tožil, ker bom slavna in bom imela denar…

imate kar dobre predloge sicer…

predlogi:
– se daš dol z Janšo in te fotografira parapazzi
– rešiš Muro
– zadeneš na lotu 10000000
….


saj sem že sprašvala,če ima kdo njegovo cifro, pa se zaenkrat ni še noben javil:-))))))))))

torej, še kak predlog-kako naj postanem slavna?

tako kot ti?

tako kot ti?[/quote]
morski konjiček pa res ni slavna nooooooo…a veš kok je morskih konjičku v morju?:-))))))))))

tako kot ti?[/quote]
morski konjiček pa res ni slavna nooooooo…a veš kok je morskih konjičku v morju?:-))))))))))[/quote] ja pa še luštkani smo, hihihi

Ja, ampak noben drug ne zna pisati…

samo ne vem kaj je ime in kaj je priimek?

Ja, ampak noben drug ne zna pisati…[/quote]

kaj pa veš, mogoče te letos na dopustu kak preseneti in ti pošlje protestno noto, ker boš ob plavanju zašel v njegov teritorij:-)))))))))))))

:-DDDDDDDDDDDDD

samo ne vem kaj je ime in kaj je priimek?[/quote] hihihi. no vidiš ena dobra od tebe zadnje čase. sem se nasmejala, ker me ves čas sam napadaš

Mogoče si preveč občutljiva, sploh te ne napadam, samo opozarjam na tvoje pisne napake.

Mogoče si preveč občutljiva, sploh te ne napadam, samo opozarjam na tvoje pisne napake.[/quote] in to samo mene. joj tole me pa veseli, da sem tvoja izbranka za pravopisne napake. no lepo

Če bi dvakrat obrnila gugle, bi gotovo dobila murkotov kontakt kje na netu. Ampak saj ga ne rabiš. Tako kot je začel Murko, začni tudi ti redno pošiljati na naslov pop tv novičke iz svojega življenja. Zdaj jim manjka gradiva, ni vrag, da ne bi začeli objavljati.

najbrž ga ne najde, ker išče pod gugle namesto google

Ne pravopisne, temveč vsebinske…si pač ena izmed tistih, ki jih najraje trosiš

Ja, se opravičujem, sem se zatipkala. Ponavadi napišem gugl, ne vem od kod mi danes ta zadnji e:)

ojoj!

New Report

Close