Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povedati ali ne?

Povedati ali ne?

Za afero med družinskim prijeteljem in mojo bivšo šefico sem izvedela ta vikend, ko vsaj ne bi, ampak je kar je!
Z njo ga je lomil med ženino nosečnostjo in prekinil po rojstvu otroka.
Smo si zelo blizu!
Ne vesta, da vem, je pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} res.

bodi tiho!

kjub temu da ste prijatelji se te ne tiče,na koncu bošgrda ostala ti.

Se kar treseš verjetno!

Jaz razmišljam takole – če bi moja dobra prijateljica vedela, bi želela, da mi pove. Tako bi storila tudi jaz. Znanki pa ne bi govorila.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Samo norica bi komu kaj zinila. Ni tvoja stvar, kdo je s kom in ne vtikaj se, bodo rešili sami. Zelo dobronamereno mišljeno!

kaj bi imela ti od tega, da bi povedala? Nič. Kvečjemu narediš lahko “škodo” le sebi, ker dvomim, da bi ti žena verjela, on pa bi itak ponorel, če bi povedala; na koncu bi ti izpadla “grda lažnjivka”. Vem, da je grozen občutek, če veš nekaj takega; smili se ti varan partner….itd. Se pa vtikovat v te osebne zadeve ni pametno. Moje mnenje pač.

Če ste zelo dobri prijatelji, lahko kvečjemu njemu “namigneš” da veš.
Pogrevala pa jaz ne bi, če praviš, da je prekinil….

Ljudje imajo pač probleme in jih morajo reševati sami. Očitno je tudi njemu nekaj “dogajalo”, ker je prekinil. Ne sodi prehitro!
Seveda, ni opravičljivo, da je varal…vendar je to zadeva, ki se tiče njega, žene in ljubice – tudi če je tvoja šefica, se te enostavno ne tiče!

Pogosto žene sumijo, vedo ali se zavedajo – pa pač opravičijo, pozabijo, se delajo, da ni bilo res….sploh, če so noseče, po porodu :
in da ti nekdo po nekem času “dobro namerno” obelodani to, kar si sumila globoko v sebi, ni prijetno, tudi, če ti je tisti nekdo želel samo najbolje!

Na koncu bo izpadlo, da si zaljubljena v tega kretena in širiš dezinformacije, ker si ljubosumna.

Verjemi, ženske še vedno raje verjamejo partnerjem (če so še takšne golazni), kot dobronamernim vtikovalkam. On jo bo obrnil v luftu, naj… boš pa ti.

Seveda je možen tudi drugačen scenarij. Boš tvegala?

“Družinskih prijateljev” ni, so samo osebni prijatelji in ker tale dečko očitno spada v krog kolegov, s katerimi se zaradi interesa družinskega druženja pač videvaš kar naprej, se v ta njegov drek ne mešaj. Jaz bi na tvojem mestu to druženje z njima tudi sicer počasi začela dajat na hladno, ker bo situacija ratala izredno neprijetna zate. Če boš ženi povedala, se pa najprej temeljito pripravi na to, da bo žena verjela verziji, da je to zgolj tvoje maščevanje, ker si zapeljavala njenega moža, on te je pa junaško zavrnil.

hm, če je prekinil jaz ne bi povedala… (razen če gre za best frendico… pa še to bi namignila potem naj se pa sama odloči ali jo zanima ali ne)

Če je afera že končana, bodi tiho in pozabi.

Bom držala jezik, saj sem ga itak mislila, le na skupnem dopustu bo težko!
Pa možu ne smem povedati, je tak odkritež, da bi ji vrjetno povedal!
Od vsega tega me že od jutra boli glava, pa še spala sem zelo slabo!

Mir daj, kaj te briga. Pa to ni reeeeeas.A če boš povedala, boš s tem naredila kakšno korist ali kaj???

ignoriraj,nima te kaj boleti glava,saj nihče ne ve da veš,zato neveš nič o tem,kot so rekle druge na koncu boš ti črna ovca,čeprav z vsem skupaj nimaš nič.

On bo tako ali tako spet varal in enkrat se bo izdal sam oziroma ga bo žena že odkrila. Jaz bi na ženinem mestu hotela vedeti, ampak glede na to, da je večina mnenja, da ni tvoje mesto, da se vtikaš, v redu, naj bo tako. Verjetno bi se ti res očitalo, da jima hočeš uničiti čudovit zakon.

Pa kaj ima tebe to sploh za brigati? To pač ni tvoja stvar in res ne vem, zakaj te mora boleti glava.

A od vas nobena ne bi želela vedeti, da je mož celo vašo nosečnost, ko ste ve nosile njegovega otroka, porival drugo? Jaz bi želela vedeti, da sem poročena s prvoklasnim prascem.

Jaz bi si želela, da bi za tašno stvar zvedela, se pravi,da bi mi prijatekjica, ki bi bila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v to povedala. Naredi kot bi ti želela, da drugi naredijo tebi.

tako je, tiho bodi. če se bosta pa s to prijateljico kdaj skregali se ji boš pa lahko v obraz režala kakšna neumnica je, da ne ve, da jo mož vara. to je snov za take priložnosti.

zato pa se vara vsevprek, ker se o tem ne sme govorit oz. vsi pravijo, da je bolje bit tiho, kot povedat. pol pa se zgodi, da ti govoriš, kako dober zakon imaš z možem, kako se imata rada, itd. pa se ti en zareži v faco, kakšna mona si, da te mož že tolk in tolk let vara in to s to in to.

bljak …

že katarina že, kaj ko pa vedno ubijejo sla ,ki nosi slabo novico,čeprav je on samo poštar in z dejanskim stanjem nima nič:)

tako je, tiho bodi. če se bosta pa s to prijateljico kdaj skregali se ji boš pa lahko v obraz režala kakšna neumnica je, da ne ve, da jo mož vara. to je snov za take priložnosti.

Kaj tako bolanega mi ne pride niti na misel! Pa kje živite oz. iz katerega veka je potegnjena ta ideja?
Bolano in pokvarjeno do skrajnosti!
Eh:-/

no, jaz prijateljice, ki bi mi kaj takega povedala, ne bi ubila, zato takih stvari ne razumem. lahko poveš karkoli, samo to ne, da te mož vara z drugo. WTF?

Saj me tudi ona ne bo “ubila” samo vprašanje je ali je sposobna to informacijo slišati ali ne. Imaš idejo kako povedati, glede na to, da so videti srečni?

Zakaj sploh povedat?,še vedno lahko sporočiš anonimno..

Meni se zdi, da imaš pa ti neke svoje probleme in se zato tako “obremenjuješ” z njima.

Kaj boš dosegla s tem, da bodo po “tvoji” zaslugi postali nesrečni?
In kar je videti srečno, še ne pomeni, da je to dejansko res…
Prevara se je zgodila njima in tudi če ona sedaj izve, ne bo rešilo nič, le eden nesrečen več (plus otroci)….

Na dopustu boš imela gotovo možnost biti za trenutek sama s “prijateljem” in njega vprašaj, kaj ti je storiti, da te ne bo glava več bolela.

Zanimiva je tudi tvoja razlaga, zakaj ne moreš zaupati svojemu partnerju?? Je res tako odkritosrčen ali imata vidva kake druge probleme…ker če nekomu ne moreš zaupati….

New Report

Close