Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plitvice

Plitvice

Šef me je nagovarjal, da naj grem na dopust v Plitvice.

Ja itak.
:)))))

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

in? dal ti je dober nasvet, mogoče bi ga pa moral poslušati!

verjamem, da je nasvet dober

vendar pa zakaj bi hodil nekam daleč gledat slapove, če jih je v Sloveniji polno

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM
nova
Uredništvo priporoča

Plitvice so pa malo več kot le slapovi; zato pa bi bilo pametno da jih greš pogledat in ko boš že tam , še lahk skočiš do slapov Krke…razen če misliš da je voda pač voda, potem je itak vseeno če ostaneš doma in si v bano natočiš vodo- saj voda ja pa ja voda

žal so Plitvice izgubile svoj blišč. Neurejene so, tako kot Brioni. Eno in drugo se prodaja samo še na osnovi nekdanje slave. Žal.
Samo za intermezzo. V zadnjih letih sem bila kar nekajkrat na Brionih ( oz. Brijunih, kakor jih sedaj imenujejo ), in glej ga zlomka, njihov kakadu ( kateri je na vseh prospektih ) se je ravnotakrat “sakrio negdije u šumi” in Titov cadillac je bil pa ravno takrat na “glancanju”…

Meni se Plitvice zdijo čudovite za enodneven izlet, ne predstavljam pa si, kaj bi tam počela teden dni, celo dva tedna. Ampak okej, jaz ne zdržim brez betona. Če je kdo velik ljubitelj narave, bi verjetno užival. Je pa res, kar piše moja predhodnica. Zadeva je kar se tiče infrastrukture in drugih uslug ostala tam nekje pred tridesetimi leti.

jaz sem bila na plitvicah tam nekje 12-13 let nazaj, bila je susa in je bilo bolj malo slapov za videt.
je lepo, ampak ze takrat so bile ograje polomljene, zadeve nedokoncane oz. unicene.
ce pa so plitvice, kot pravijo predhodnice neurejene – Rimljancek – pa ne bos kaj prevec zamudil.

Moje mnenje pac..

New Report

Close