Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Paradontolog in ortodont

Paradontolog in ortodont

Zivjo!

Zanima me, ce ima kdo kaksno priporocilo za paradontologa v Ljubljani in ali je obisk samoplacniski, ali pa ga krije zavarovalnica?
Prav tako bi rada obiskala ortodonta. Sem ze prebrala prispevek na to temo, vendar pa me zanima slednje: navedena je bila cena za aparat – 350.000. Ali to pomeni, da je to cena ‘napravice’ same in da moram se posebej placat vsak obisk pri ortodontu? Ce je tako, kako pogosti pa so ti obiski (1x na teden, 1x na mesec) in koliko stanejo?

Hvala, Sara

sara,

zelo dober ortodont v Lj je dr. stom. Ivo Pavšič, seveda je samoplačniški. Včasih je za otroke delal tudi v ZD Domžale ( 1x tedensko), ta del v javnega zdravstva.
Zadeva pa poteka takole: naročiš se tel. 542 36 89, prideš po možnosti s slikami, sledi pregled, zobni odtisi in na prvem pregledu se dogovoriš za možnosti ; kakšen aparat pride v poštev, cena…plačilo. Vsak obisk razen prvega plačaš kot kontrolnega in je ob nošenju aparata 1x mesečno. Aparat plačaš ko ga dobiš, lahko pa se dogovriš tudi za plačilo na obroke. Pozor sprejemajo samo gotovino. Dopust cel mesec avgust.

lp m.

Jst pa priporočam Leona Hermana. Poleg tega, da je izredno strokoven, je tudi Človek.
Prvi obisk je u bistvu neke vrste svetovanje, kjer ti pove, kako in kaj in okvirno ceno. Cena je cca. 1600 € za zgornjega , oba pa prideta okoli 3000 €.

Več si lahko prebereš tukaj http://www.ortodont.info/prvastrort.htm

Vsi pregledi so všeti v ceno aparata. Lahko se odločiš za enkratno plačilo oz plačuješ vsakič sproti, največkrat pa se pacienti odločijo, da se dogovorijo za ceno, potem pa plačujeo po obrokih.

Veliko veselja.

Sara – dr. Simončič iz Lj (ambulanto ima na Zaloški) – paradontolog.
Ima koncesijo. Prijazen in strokoven, lp petra

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

New Report

Close