Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Perilo za oblikovanje postave

Perilo za oblikovanje postave

A uporabljate perilo za oblikovanje postave – npr. po TV je reklama za Slim lift?

Jaz ne poznam, zdej sem pa videla reklamo in me zanima če je vredu, če ima katera izkušnje? Ker imam občutek da je spet samo ena reklamna natega…

Hvala za mnenja!

Že sama ugotavljaš, da je reklama nateg…

Če doboro pomisliš, prodajajo naprave za telovadbo, ki so čisto izi, ja pa niso, je treba kar švicat in redno delat, da je rezultat.

In to se vsakemu ravno ne da in so si zmislili tole perilo. Z tiste, ki jim telovadba ne diši … Mene nobeden ne bo prepričal, da to skrije šlauhe. In končno, a bi res dala nase tisto elastiko, da si cela neprekrvavljena in ti je vroče ? In ali res hočeš imeti to na sebi, ko si slečeš obleko in bi bila rada seksi?

Če mene vprašaš je za videz pomembna pokončna drža, umiti lasje in iskrice v očeh. Torej energija, ki jo ženska izžareva pa naj bo debela ali suha.

Skratka – nateg. Imela boš enkrat, ugotovila da je blazno neudobna, da se ti rola dol pod joški in rola gor na stegnih in da ni vredno mučenja – denarja pa tudi ne.

Fantastična stvar. Optično zoži postavo tako, da vsaka postava zgleda manekenska :)))))))))

A je sploh treba vprašat, a ni nekomu, ki ima IQ vsaj na čisto spodnji stopnji normalnega jasno, da je nateg?

Ne pretiravaj. V reklami pokaže debelo žensko z obroči okoli pasu, potem pa pokaže isto žensko brez obročev okoli pasu. Seveda izgleda bolje, še zdaleč pa ne kot manekenka in tega v reklami tudi ne objubljajo.

Uporabljam”push-up” najlonke in imam celo ene hlace “push-up”.
Cudeza ne naredijo in ce imas 10kg viska, jih ne bos cudezno izgubila, tudi opticno ne.
Ce oblecem kaksne ozke hlace, izgleda mnogo bolje, ce imam spodaj “push-up” – drugace bi za isti ucinek morala kar pridno delati na fitnesu.

Sama sem si jih kupila že dve leti nazaj, ko me je mož klical, ko se je na tv sukala reklama… predlagal mi je, češ, da bi si to lahko kupila in preiskusila. Bila skeptična kako bo to zgledalo?!

Naj povem, da sama nisem “ne vem kako okrogla”. Imam 71 kg in sem velika 175 cm… ampak “volančki” okoli pasu so me že dalj časa motili… Dokler sem stala je bilo ok, ko sem se pa vsedla se mi je ves ta “obroček” grozno videl.:-)

Te hlače niso čudež ampak, ko jih oblečem imam občutek, da je okoli pasu tako gladko, da se nič ne “obesi” čez hlače…:-). Sploh jih rada nosim kadar sem urejeno oblečena ali pa za kakšne posebne priložnosti (kot so ples, večerje…) Občutek stisnjenosti je v pravi meri – ne preveč in ne premalo. Meni se zdi ok, kljub temu, da nisem vedela kaj bom po pošti dobila.:-) Mogoče bi lahko bile maloooooo boljše izdelane v predelu naramnic, kjer imam občutek, da me plastična sponka zmeraj riblje.

New Report

Close