Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek panoramska streha

panoramska streha

Kupujemo avto in smo v premišljevanju ali ga kupiti s panoramsko streho ali brez. Pa bi želela še tule slišati kakšno mnenje o panoramski strehi.
LP

Imamo. Zelo zadovoljni.
Kupi, ne bo ti žal.

a misliš šibedah????
Al kaj hudiča je panoramska streha??
Eni menda rečejo tud sončna streha??

Sicer pa,zakaj izkušnje?! S tem je tko,maš al pa nimaš.Če maš odprto te trga po vratu k s…,če je zaprt je vseen al je al ga pa ni.

nova
Uredništvo priporoča

ne, ne misli šibedaha

meni je super.

To je bilo nekaj časa moderno. Meni ni bilo všeč. Če je odprto, ti sonce sije na glavo pa piha, kar ni glih fajn, če je zaprto, pa prozorno, ti isto sonce not tolče, enim je pa še puščalo pri dežju not, slabo tesnilo. Meni je vseč kar klasika streha, pa klima. V časih spačka, ko si zrolal dol celo streho, je bilo pa mega.

Panoramska streha je streha, ki je ni mogoče odpreti, pri našem avtu je cela streha v steklu. V notranjosti avta je gumb ki ti omogoči to steklo prekriti (streha se kao zapre) in potem se steklo ne vidi in je avto tak kot vsi drugi brez panoramskega stekla.
Madona sem zakomplicirala:-)

In ni vseeno ali ga imaš ali ne. Poleti skozenj vidiš zvezde, sonce, oblake, ko pada dež vidiš dež, ko pada sneg je pa itak zaprto, ker ni nič videti:-)V avtu je tudi bolj svetlo.

Mali potniki, ki se vozijo zadaj pravijo da zelo uživajo ob pogledu na nebo.

Ne vem no, nam je bilo to všeč (tudi avto s to streho izgleda zelo lep)in zato smo tudi kupili tak avto, drugače pa naj se vsak odloči sam.

“strehca”, katero znamko avta pa imaš ogledano?

Primer:

http://img.siol.net/09/015/633676085412702415_peugeot_3008-08.jpg

Panorama hvala za izčrpen odgovor. Odločeni smo za Roomsterja – vprašanje je le še kakšna bo streha. Ma bomo kar na testno vožnjo šli, da vidimo kako vse skup izgleda.

Poročaj, kako se boš odločila.

Srečno vožnjo vsem, tistim z in tistim brez strehe.

mi imamo RScenic s panoramsko streho .Občutek imam, da je poleti bolj vroče kljub klimi in roletam, ki se potegnejo čez šipo, pozimi pa se tudi nekoliko kasneje segreje avto, kadar je bolj mraz (-8 npr). Drugače je pa fajn, ker je svetlo in deluje bolj prostorno

Mamo na enakem avtu … Meni je to res en tak, kaj pa vem … nepotreben dodatek. Če avto zaradi tega stane več (recimo razkošna večerja za dva ali celo vikend paket) potem bi se jaz raje odločila za večerjo oz. izlet.

Mož jo sicer večkrat odpre, jaz pa samo, če je avto stal na soncu, da se takoj prezrači. Ampak kot rečeno, tudi brez tega bi komot živeli.

Nimaš, ne.
Si prebrala, o čem se piše?

New Report

Close