Najdi forum

sramne ustnice

…kaj vam je boljše – velike ali majhne sramne ustnice?

men osebno brez velikih ni mahnih brez majhnih pa ni vulve

Mogoče si narobe napisal KOmu bol odgovarjajo podaljšane oziroma normalne majhne sramne lips

Imamo male in velike sramne ustnice, male so pa lahko majhne ali velike. Slovnična in pomenska razlika, dragi exorcist.

nova
Uredništvo priporoča

Uf pa res, čudno zastavljeno vprašanje. Popravek:

…kaj vam je boljše – velike ali majhne MALE SRAMNE USTNICE?

Mi je čist vseeno kake so glavno da mi ženska diši pa paše

Čim večje

Nagravžno in FUJ!

DRRR, zakaj fuj? Narava naredi svoje, ane?


Jaz bi kar odrezal..

Pa kakšni so to dogovori? Taki moški si sploh ne zaslužijo imeti žensko oziroma taka ženska ne ve, kakšnega d**** ima.

No dajte moški no, kje ste, sprašujem kejšne so vam bolj všeč:

a) velike, mesnate male sramne ustnice, da štrlijo “ven” iz tavelkih?? ali
b) majhne male sramne ustnice ??

Kaj je bolje sesat, baje da je občutek, če ima ženska velike boljši. Je to res? Vaše mnenje…

kaj si zdaj u dilemi al si jih narest al zmanjšat, da take bedarije sprašuješ

očitno ni zanimanja. drrr je estetik in ti je poevdal kaj bi naredil :))

zanima me…
enim so všeč velike, enim ne,,, DRRR-ju očitno niso.
Bi pa v zvezi s tem nekaj povedala. V času moje pubertete sem se zelo sekirala, da me je narava tako naredila…z velikimi. Že v štartu me je skrbelo in me je bilo sram, da kako bo, ko bo prišel čas prvih spolnih stikov. Razlog: velike male sramne ustnice. Dolgo sem bila tega prepričanja, da to ni estetsko in ničemur podobno.
Prvi moški, ko je nato postal soprog, me je malček potolažil. Vendar mi to ni bilo dovolj. Slab občutek je ostal.
Šele mnogo kasneje, ko sem sklenila nov life, in imela več iskušenj, vez, avantur…sem se prepričala..so me prepričali..da so velike male ustnice dobra stvar.
jasno?? ..uživajte z malimi al pa z velikimi…kot vam paše? 🙂


Se pa sprašujem zakaj kriva banana ni estetska…


Se pa sprašujem zakaj kriva banana ni estetska…[/quote]

si govoril o estetiki ali uporabnosti ? :)))

Nisem vedel, da je to pomembno 🙂

Prevelike male sramne ustnice pri ženski niso estetske. Je razlog, zakaj se velikim reče velike in malim male. V tujini, pa tudi pri nas, se ogromno žensk odloča za plastično operacijo malih sramnih ustnic, tako da je zdaj to že rutina. Male sramne ustnice, ki gledajo oz. segajo preko velikih, plastični kirurg enostavno obreže na normalno velikost.

Malo se pozanimajte pri plastičnih kirurgih, vam bodo vse razložili. Nikar se ne slepimo, da pri genitalijah ni pomembno, če so lepe oz. estetske ali ne. Če je človekova zunanjost pomembna (urejenost, suhost, debelost, izgled zob, kože, las ipd.), je pomembno tudi to, da naši intimni predeli ne izgledajo grdo do te mere, da so prav odbijajoči.

če se zakomplicira, je navidezno vse pomembno :))))
sploh pa največkrat taki komplicirajo k sami morda niso tako zelo popolno kot bi si nasprotni spol želel

in ženske, ki se same s svojo češpljo težko sprijaznijo imajo mnogo težav tudi na drugih področjih

Ma folk ni več normalen. Operirat velike male sramne ustnice – eden najlepših delov ženskega telesa.

Če ni zdravstvenih težav,nikoli ne bi posegala v naravo.Mele,čeprav malo prevelike sramne ustnice,ne po meri estetikov naj bodo.

Če štrlijo ven in imajo večji rob kot ta velike je malo čudno.Morda plastična kirurgija na stroške zdravstva če je možno.Pa sem nekaj brala da je to najnovejši hit mode pri mladih dekletah širom po svetu.Ene sigurno pretiravajo in mislijo da jim tam doli kaj ne štima.

Realnost je težko oceniti pri mladih,ker za vsako stvar paničarjo,tudi če je ni.Če pa je,pa tako zadevo usmirjajo zdravniki.

Še to,zakaj te zanima ta zadeva?Imaš prevelike male sramne ustne in jih želiš zmanjšati?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close