Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek risanka-odgovor varuhinje

risanka-odgovor varuhinje

Če na hiter preletiš forum, vidiš čisto isto temo z odgovorom varuhinje samo malo nižje.

VČASIH JE BILA RISANKA 19,45 IN SE NI NIHČE PRITOŽEVAL

otroci so bili po večerji in skopani, po risanki pa smuk v posteljo, je bil vsaj red

kaj je s to risanko , ki je tako ali tako čisto prezgodaj , še posebno poleti

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Ni res. Risanka je bila ob 19. 15.

Vsa ta leta je bil dnevnik ob 19.30 in je čisto nemogoče, da bi risanko vrteli med dnevnikom.

Navedeno
TIFFANY
VČASIH JE BILA RISANKA 19,45 IN SE NI NIHČE PRITOŽEVAL

To je bilo, ko sem bila jaz majhna, pred cca 40 leti – in pritoževala sem se gotovo jaz, ker sem bila ob 19:00 v postelji, samo slišala me je samo mama. Če še nisem spala sem “morala” ob 19:45 nujno na stranišče.

Ni res. Risanka je bila ob 19. 15.

Vsa ta leta je bil dnevnik ob 19.30 in je čisto nemogoče, da bi risanko vrteli med dnevnikom.[/quote]

REKLA SEM VČASIH in to sem mislila res včasih, ko je bilo še kaj drugega pomembno in ne nategovanje okrog risank

tole je dokaz
http://www.rtvslo.si/lahkonocotroci/

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

A se samo meni zdi, da mešate hruške pa jabolka?
Na RA SLO 1 je pravljica bila – in je še – vsak večer ob 19.45
Na TV SLO 1 pa je bila risanka (sem letnik 67) sprva ob 19.15 (15 minut pred Dnevnikom), šele kasneje pa so jo premaknili na zgodnejši čas (18.40, zdaj pa na 18.15).

Pa to ja ni risanka, ampak pravljica na radiu slovenija.



tole je dokaz
http://www.rtvslo.si/lahkonocotroci/%5B/quote%5D

Beden je to dokaz.

To je radio, kar si nalepila.

Risanka je bila pred dnevnikom in dnevnik je bil ob 19.30.

Risanka in Cik-cak z zajčki…. ki so smuknili pod odejo in šli spat. Mi pa tudi :).

RAVNOKAR JE POGOVORNA ODDAJA NA RADIU VESELJAK in zadnji gost je povedal, da je bila risanka že nekajkrat prestavljena pa se ni do sedaj nihče razburjal

potrdil je tudi, da je bil dnevnik ob 20.00 in 19.45, risanka

to so bili časi ko ni bilo popa, a a kanala … ampak samo lj 1

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

ja res je; včasih se je Dnevnik začel ob 20 uri; ko so na Popu pričeli s poročili prej, so tudi na Lj 1 pričeli prej

Od Popa dnevnik je bil ob 19.30 in ob SLO. Potem se je Pop spomnil, da dobi več gledalcev, če prehiti SLO in prestavil. Pol leta potem je tudi SLo prestavila dnevnik. Odkar jaz vem zase, je bil dnevnik ob 19.30. Kaj je bilo pred letom 1970, pa ne vem.

New Report

Close