Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Poletne otroške delavnice

Poletne otroške delavnice

Približuje se konec šolskega leta in s tem čas počitnic.

Če želite vašega otroka med počitnicami zaposliti z učenjem, ki poteka skozi zabavo, potem si oglejte naslednjo ponudbo:

http://www.kompas-xnet.si/Default.aspx?tabid=293

Pripravili pa smo tudi nekaj za mamice:
http://www.kompas-xnet.si/Default.aspx?tabid=352

Lep pozdrav,
M

http://www.sofistek.si

Odlicni so!

za ceno 150 EUR/teden (t.j. 30 EUR/dan) je otrok skoraj dva tedna lahko na aktivnih bivalnih počitnicah v domovih CŠOD (85 EUR /teden, t.j. 17EUr/dan).

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam, da je ceneje… in veste zakaj? Zato ker je zadeva subvencionirana…in plačamo jo vsi – davkoplačevalci.

To je to…

Če to drži, zakaj torej naj otroci ne bi izkoristili tega?
In zakaj bi potem še drago plačevali druge oblike počitniških dejavnosti?

Ampak ta cena ni za en teden, ampak za en vikend, se mi zdi. Tako da ni tako poceni, pa še vprašanja varstva med počitnicami ne reši. Če sem prav razumela.

Ampak ta cena ni za en teden, ampak za en vikend, se mi zdi. Tako da ni tako poceni, pa še vprašanja varstva med počitnicami ne reši. Če sem prav razumela.[/quote]

Bo treba še enkrat prebrat, da boš razumela:

“AKTIVNE POČITNICE 2008
v domovih Centra šolskih in obšolskih dejavnosti

Med počitnicami, ko so starši še v službi, CŠOD organizira počitniške tedne polne veselja, zabavnega športa in dejavnosti. Namenjeni so vsem, ki želijo spoznavati naravo, plezati, kolesariti, plavati, se voziti s čolni, iskati skriti zaklad, odkrivati neznane kotičke, peti, plesati, se učiti tujega jezika, jahati, risati, oblikovati, tekmovati, se zabavati ob tabornem ognju in preživeti teden v družbi vrstnikov.

Programi so prilagojeni starostni stopnji in okolju, kjer dejavnosti potekajo. Vsi tedni aktivnih počitnic se pričnejo v nedeljo z večerjo in se zaključijo v petek popoldan. Za prevoz udeležencev na izbrano lokacijo poskrbijo starši sami.

Dejavnosti izvajajo strokovno usposobljeni inštruktorji in učitelji. Cena aktivnih počitnic v jezikovnih tednih (razen na domu Gorenje), jahalnem in morskem tednu je 115 €, vseh ostalih tednov pa 85 €. V ceno je všteta popolna oskrba in izvajanje programa. Za dodatne dejavnosti (različni ogledi, lokalni prevoz) je potrebno doplačilo.”

Torej – v nedeljo zvečer otroka pripelješ na tabor in ga odpelješ od tam v petek popoldan = 5 dni bivanja

Zelo dobro reši vprašanje varstva med počitnicami!

Idi na stran csod in lahko vidiš, da je cena za 5 dni (oz. od nedelje do petka)Torej je zelo ugodno. Samo mnogo programov za 7-10 let(ko še ne morejo biti sami doma) je že polnih.
lp efka

Ja, no sej hvala bogu. vsak naj izbere tisto kar mu paše..

bolj kar paše družinskemu proračunu

Pripelješ otroka v ponedeljek dopoldan in ga odpelješ v soboto dopoldan – lahko tudi že prej, plačaš pa dejansko toliko dni, kot je bival.

Bo treba bit bolj konkurenčen na Kompasu, kajne?

New Report

Close