Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljši odvetnik, tožba delodajalca

Najboljši odvetnik, tožba delodajalca

Ker forum delovno pravo ne deluje in ker vas je tukaj veliko ljudi, sem vprašanje naslovila sem.

Najboljši odvetnik za delovno pravna razmerja v okolici Ljubljane me zanima. Cena ni pomembna!!

Odvetniški pisarni Čeferin ali Senica.

Hvala Odvetnica, pa se oba ukvarjata tudi z delovnim pravom?

Tudi, saj se v obeh pisarnah ukvarjajo z vsem. Ja, pa pri Čeferinu kot na železniški postaji,…naj te ne preseneti gneča v čakalnici, naročanja na uro NI, čakaš,ko pač prideš na vrsto in še to te ponavadi prevzame kdo od cca.30 zaposlenih odvetnikov.
Tako to gre.

A tako to zgleda? Sem pa mislila da je to vse na ful visokem nivoju, vrst si res nisem predstavljala..
Ampak pomembno je to da z njim zagotovo uspeš.

A dej dej, so tudi boljši odvetniki in cenejši.

Naštej jih nekaj JetFlash, bom vesela.

No,moja izkušnja je bila takšna,(sprejel me je sicer sin Rok) zato sem se odločil da grem k drugemu odvetniku in sem zadovoljen. vse skupaj je bolj osebno, tam pa je to čista “štanca”.
To, da pa z njimi zagotovo “zmagaš” – hhhhhmmmmm, o tem bi pa lahko diskutirali.
Nekaj najbolj razvpitih primerov je veliki Čeferin gladko izgubil:
– Perič
– Makoter
– Trojni umor na Dolenjskem

in še in še bi se našlo,…

Ta fama o Čeferinu je močno, močno preuveličana.

Stvar je v tem, da večina ljudi pozna zgolj odvetnike, ki se pojavljajo po medijih v zvezi z kazenskimi primeri, tvoj pa to ni.
Morda bi bilo dobro malce povprašati na odvetniško zbornico, dobiti kak spisek in reference posameznega odvetnika in se nato odločiti.

Kar tako leteti k najbolj razvpitim odvetnikom,….raje malce premisli.

Narobe nitkano,..

Kasja, to pa živiš v zelo zmotnem mišljenju.

ali boš ti tožila delodajlac, ali tebe delodaj toži?

Pija zakaj to misliš?

Kasja, pošlji svoj mail, pa dobiš nekaj imen, ki se ukvarjajo z delovnim. Fino bi bilo tudi, da vsaj okvirno poveš za kaj gre

Čeferin pri Makoterjevi ni izgubil. Po drugi strani, pa so primer Perič in Makoter zelo uspešno za svoji stranki zaključili odvetniki Krstič – Ljujić – Fišer.

Mimogrede – Perič ni bila kazenska zadeva pač pa delovnopravna.

Ej, ljubica preberi še enkrat, kaj si napisala?!

1.
Čeferin ( in Šafarič iz MS) sta zadevo Makoter IZGUBILA !!!
Makoterjevo je rešil pred 30 letno kaznijo Milan Krstič iz LJ, ki ga je najela po že drugi obsodilni sodbi z prej omenjenima odvetnikoma.

2.
Perič je dobil 30 let, ko ga je branil čeferin!!! Govorim o umoru in ne o inšpektorju, ki ga je zastopal Fišer.

3.
Brkič je dobil 30 let, ko ga je branil Čeferin!!!

Skratka,Čeferin odmevne zadeve izgublja po tekočem traku.

Čeferin je zadevo izgubil prvič, drugič pa – ma ja no, spušil je. Uh, v odmevnih kazenskih zadevah res nima dobre statistike. Je bolj uspešen v menjavi zemljišč v okolici Ljubljane.

Skratka, DK ma glede tega prav.

Hvala Sun, res je tako kot sem napisal.Kako je pa z civilno pravnimi in delovnopravnimi zadevami pri njih, tega pa ne vem. Hotel sem samo odgovoriti na famo, ki se pojavlja ob omembi njihovih imen, predvsem Čeferinovo,češ, da so vsemočni. Niso, niso.

Za delovne zadeve je dober odvetnik Andrej Jurjevčič. Meni ga je priporočil bivši sodelavec in mi ni žal.

New Report

Close