Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sanje o kači

sanje o kači

kaj pomeni, če se ti sanja o kačah. saj točno se več ne spomnim, vem samo , da sem takoj zjutraj ko sem se zbudila še vedela in si sama pri sebi rekla, da moram tukaj vprašat. mislim pa, da ni bilo nič groznega – pač kače.

po sanjskih bukvah to pomeni, da imaš sovražnike. Če ti nič niso hotele/mogle, so tvoji sovražniki nemočni.

po Freudu pa…khm…kdaj si nazadnje??? :))))))))))))

ja nazadnje sem v nedeljo (če imava isto v mislih)
kar se pa sovražnikov tiče – danes bom po nekaj tednih spet videla osebo, ki je nimam ravno za prijateljsko do mene. se pa drugače srečujeva vsakodnevno, tko da bi to lahko bilo to.

no, pol pa dejmo strica Freuda mal na stran:))

jah, zna bit, da si mal obremenjena s to osebo. Pa nič bat…sej ti nič ne more.

bo kar držalo – obremenjena bo dobra beseda
vidim, da sanje niso kar nekaj, en lari fari. bo treba imeti pri postelji en listek da si kaj napišem. ker mi je vse skupaj hitro šlo ven iz glave. ne vem, kaj mi je naredilo klik v glavi, da sem se sedaj tega spomnila.

Moj oče je ful znal razlagat sanje. Skoraj za vse je vedel, kaj naj bi pomenile, včasih je res zadel, včasih pa je bilo vse skupaj larifari. Ja, sanje o kačah pomenijo sovražnike, to se spomnim.

Tudi jaz pogosto sanjam o kačahm pičijo pa me ne.
Slišala sem podobno verzijo kot ti je eden od predhodnikov že rekel:
če ne pičijo, je sovražnik nemočen. Če te pa pičijo, ti bo sovražnik nekaj naredil.

Po mojem mnenju tvoje sanje pomenijo, da si včeraj brala temo o kači v kartonu mleka :)))))

V sanjski knjigi, ki jo ima moja mama, na prvi strani piše:

KDOR SANJA IMA POLNO GLAVO SPANJA!

New Report

Close