Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Se še kdo dolgočasi pred PC-jem?

Ali sem sama samcata tukaj? 🙁

Jaz se,jaz se…ravno priletela domov….uf,naporen dan,bla sem “pri vas” zjutraj,pa sem šele zdaj prišla domov…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

oooo…draga moja! Lepo, da si se oglasila… A si imela predavanja ali kaj?
Pol so se ta predavanja full zavlekla :)))))

nova
Uredništvo priporoča

Ja,ja Deutsch…tečno,ker (se moram pohvalit) obvladam Njemački ko materni….resnično mi je dolgčas na teh predavanih…ja pol pa k sošolki,jo pofarbat in frizuro poštimat,pa se zavleče ne….babje čenče in to,pa še na pizzo sva skočle….Pa je to to!!!Pa ti,kaj lepega počneš v totem čudnem dnevu???Stari doma???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A…pol pa lahko tebe najamem za inštrukcije za nemščino 😉

Dan pa je res čuden, meni se bo itak sfuzlalo če ne bo v kratkem topleje in lepše vreme…ker mi že gre na _____ ta dež in mraz…
Ne delam pa nič…tečno mi je ko sam hudič…
Stari je doma…sem prej celi čas se veselila da bo šel kam…pa nič ne kaže tako…
Ti greš kam ven?

Pa naženi ga ven…kak so moški čudni,ko želiš,da bi bil s tabo-te obvezno gre nekam;ko pa bi rada bila malo sama-neeeee,te pa bo obvezno poleg tebe…..Očitno jim moraš vse v obratnem smislu povedat…..ehhhhh….ja,nemščina in angleščina sta moji vrlini,edini predmeti pri katerih nisem v življenju imela manjše ocene (srednješolski standart) od petke….v nasprotju z npr.matematiko….Danes bom pa doma…ne da se mi nikamor,ker se itak že nisem cel teden naspala,pa malo cajta rabim zase,če me ne bo “oboževalec” gnjavil….ufff…ti boš tudi v koči raje…..saj v tem vremenu….ma….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kdo bi razumel moške, ja 🙂
Jaz pa sem ravno v tujih jezikih full slaba…
Oboževalec??? Kaj česa ne vem? :))) A to oni, ko si pisala da te ne privlači?
Ja, jaz bom tudi doma gnezdila…malo na netu pol pa spat…

Pri jezikih pa res z veseljem pomagam…..:-))))))))))Brez zajebancije….pa ja oni ko me absolutno ne privlači,saj je krasen dečko (včeraj me je bombardiral z SMSji)…te pa se verjetno ne vidiva prej,ko v PON zvečer,takrat pa se bova pogovorila o vsem in jaz mu moram obrazložit par stvari.Namreč v en SMS mi je napisal,da sem mu hudo všeč….kriza…on pa meni ne…..je*i ga….silit se pa ne morem…..Si kaj pogledala slike od plezanja,sem ti sploh poslala naslov,da boš sploh vedela kdo sem oz. kaka sem???!!! ;-))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Tak da če bom imela težave pri nemščini boš mi priskočila na pomoč? 🙂
Opa…te pa pubec misli resno 😉 Kaj pa mu nameravaš povedat? Direkt? Eh…to da bi se silila je brezveze…
Sem pogledala, sem…Lepa punčka zgledaš…Temnolaska…postavica super…svaka ti čast…pol pa ni čudno da si tak zahtevna :)))

Ja,dejstvo da iz te moke pač ne bo kruha,pa saj ne more po prvem “kao zmenku” že nonstop silit naprej….pa halo….pa pred 14 dnevi je končal s punco…ni normal….
Pri nemščini pa ti z veseljem pomagam,verjetno ti slovnica dela težave,ne??
Nisem zahtevna,samo na bivšem še TAAAAK visim,pa nimam jajc ga poklicat ali podobno….ehhh,saj ni važno…pač tip mi ne paše….Sem umetna temnolaska…hi hi hi….postava (jaz osebno nisem zadovoljna z njo) no,ja….veš,te pa v vseh tipih iščem pozteze bivšega,ampak le tiste dobre….
Tvoj je vredi?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

uf , ravno kar končujem z delom

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

pred 14 dnevi? Eh…pol je še niti ni prav prebolel…
Joj ta tvoj bivši…pa kaj misliš bosta še kdaj skupaj ali kak bo to? Jaz mislim, da bi vidva morala skupaj ostati…če je on hotel nazaj s tabo…tebe pa tudi full vleče…
Hm…pa zakaj ga ne pokličeš? Vsaj za pijačo?
Moj…meni so všeč temnolasci, to pa moj ni…vse ostalo je OK 🙂

ooo…glej ga…lepo pozdravljen

Moj je bil temnolasi,danes je moja sošolka videla njegovo sliko,pa me je vprašala,če je Italijan…..ahhhh…..temni lasi,plave očke,malo ljubavni tepih…joooj,le spomnim se…DOvolj zdaj,se že slinim!!!! :-))))))))
saj vem,da sem tečna z njim,pa kaj čem,če pa mi skače po buči durh marš…Koliko časa pa sta vidva zdaj skupaj????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

se minutko ,pa bom lahko še pol urice z vami
cmoka OBEMA

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Kaj si še na delu??? Ja,priden si,kaj naj rečem….pa to še zvečer…hmmmm….Potem pa si zaslužiš kakšno masažico,….
Cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Cmoka…povišam za še dva…:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jao kaj mi dela :)))))) Temni lasje+modre oči= ZAKON!!!
Ma nič nisi tečna!
Midva sva skupaj skoraj 8 let…s tem, da sva imela pavze :))

ja danes sem dežural – oziroma pomagal v strežbi

Vidim da poletka se je naučila lepit slikice – pohvalno
Trilči ,kaj je sedaj z nedeljo ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pavze…mi je znano…ti mojih v štirih letih ne znam naštet…ajajaj…..osem let…pa sedaj,ko vse ve???Kaj pa zdaj sta samo tiho al kaj ???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

lubčka nazaj
Ti pa še delaven…priden priden 🙂

Nedelja = Ljubljana = štartam iz Mb ob 12.45 = se slišima???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

midva sva jih imela že full dosti(pavze)…pa sva vedno šla nazaj skupaj…mislim da je to napaka…jebat ga…
Zdaj pa…nič…včeraj me je celo na pico povabil…ne vem kaj naj si mislim :))))

sem še v BTC-ju ,ampak počasi se odpravljam domov, lahko vama je pa žal za včeraj
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

saj meni je…sem že po slikah spraševala…pa se baje niste nič fotkali 🙁
pa prideve drugič…

New Report

Close