Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Od tašče za novo leto vedno intimno milo

Od tašče za novo leto vedno intimno milo

No kot sem že napisala… od tašče že nekaj let za noovo leto dobim intimno milo…. verjetno bo tako tudi letos?! Me prav zanima če je tukaj kakšen psiholog, ki bi vedel kaj to pomeni?! Nekaj časa se mi še ni zdelo nič posebnega zdaj pa resno razmišljam če ima to kakšen pomen?!
Se komu sanja?

Mogoče ji pa sin jamra, da mu smrdiš:))

Hec…

Mogoče se ji samo fajn zdi tako darilo, mogoče bi bila ona sama vesela takega darila,…nima nobene druge ideje, misli, da to ti bo itak sigurno prav prišlo,…

Bolj ko berem forum opazam kolk folk komoplicira in se sprašujem ali bom jaz tudi jaz tolk zakomplicirano birve kot je sedaj večino ljudi …

Kaj pa če bi ji ti letos tudi kupila intimno milo? :)) Pa mogoče kakšno takšno specialno – menda v DM prodajajo tako, ki izboljša spolne užitke. :))

Verjetno si želi še kakšnega vnuka, sumi pa, da njenemu sinu smrdiš.

Mogoče pa oddajaš kakšno takšno vonjavo, da meni, da spodaj nimaš vse pošlihtano 😉

Jaz bi ji kupila letos to za darilo. Mogoče se to njej zdi pač najboljše darilo in si tudi ona želi tega.

Pravijo, da ljudje kupujejo tisto, kar bi radi sami dobili v dar. 🙂

lahko da je za kako nagradno križanko dobila eno paleto tega, pa ne ve kam z njim : )

Verjetno je prodajalka ali zastopnik za tovrstna intimna mila, tako da ga lahko dobi zastonj in tala kot “nobl” darila ali pa tudi darila s skritim pomenom (v tvojem primeru verjetno, da nisi dovolj dobra za njenega sinkota…)

Očitno te ima rada – bolje intimno milo kot brezosebne lončnice vsako leto 🙁 Jaz ne bi imela nič proti intimnemu milu, proti tašči, ki bi mi kaj takšnega podarila pa tudi ne.

kako so pa lončnice lahko brezosebne. jaz se jih vedno razveselim.
res, sto ljudu 100 čudi

Brezosebne so takrat, ko tašča točno ve, da jih ne maram, niti jih nimam kam dati…

Ma, kaj se sekiraš. Ti jo pa obdari z bonom za brazilsko depilacijo…:-)

ti ji pa kupi penečo kopel.To da vsako leto kupuje isto milo je res čudno.

Krasna ideja!

ma to je pa res glupo darilo, ne vem od kod komu ideja, da je intimno milo primerno darilo……svašta……to obdarovanje bi bilo treba ukinit, ker ljudje itak kupuje totalno brezvezna darila…

Meni pa servete. Očitno ne skrbim za pospravljanje posode. Pa imam pomivalni stroj.

Da pa bi si s tem belila možgane. Le zakaj?

Pa tudi z bedastimi darili ji ne vračam.

Meni tudi ni bilo nikoli jasno, zakaj mi nekdo podarja tekoče milo in nek x deodorant, ki ni za nikamor. Sem tudi pomislila – a jaz mogoče smrdim? Pa ne; ampak ta, ki mi to daje, enostavno nima druge ideje in se ji to še imenitno zdi – eno tako luštno, praktično darilo, na katerem se ne nabira prah. No, milo porabim(o), deodorant pa gre navadno v smeti. Ampak važen je namen, ne? 🙂

Eh, mogoče pa niti ne ve, kaj kupi, in misli, da je navadno tekoče milo.
Jaz bi najprej na to pomislila.

hahahahahh…..men je smešno.
pa kaj, ga vsaj ne rabiš sama kupit.
:)))

Mogoče smrdiš in ti pomaga;)) hecam se;))ej, če bi meni to kupovala, bi jo lepo vprašala, kaj se gre, če sploh ve zakaj je to milo in, da naj neha s takimi nakupi, da bom za svojo intimo skrbela sama!!! Ona naj pa za svojo! So tudi take, ki menijo, da je to pač eno milo, in ne intimno milo, lahko je tudi to ja, da sploh ne ve kaj kupuje. Vprasaj jo?!

Joj kako ste krivične. Moja tašča sploh ne ve, da intimno milo obstaja. Pa ne da bi bilo kaj narobe z njo – mogoče se ji zdi nekaj zelo nobl.

Meni je nekoč podarila kremo za pod pazduho – tisto z podaljšanim delovanjem. To pa zato, ker ji je soseda to omenila in se ji je zdelo imenitno.

Jaz pa res ne bi jemala te zadeve tako resno.

no pa tudi, če ne ve, kakšno milo je to, je totalno glupo, da ji ga kupi vsako leto…..pa kako glih vsakič zadene intimno milo

jaz pa kuhinjske krpe!?

New Report

Close