Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avto – zadaj 2 avtosedeža + en odrasel?

Avto – zadaj 2 avtosedeža + en odrasel?

Hoj!

Kateri avtomobili imajo zadaj toliko prostora, da sta lahko v vnjem dva avtosedeža in še da en odrasel človek komot sedi med njima (no, mogoče računam malo tudi na še en avtosedež nekoč v prihodnosti…)? Odločamo se za nov avto, pa bi radi tako prostornega, da bi včasih lahko tudi kako babico s sabo peljali. Zdaj pa mora mami sedet zadaj med avtosedežema čisto stisnjena:((((

Lp, L.

Megane Scenic, Xara Picaso in podobni majhni enoprostorci, seveda pa tudi taveliki – Sharan, Galaxy… skratka vsi, ki imajo zadnjo klop razdeljeno na tri samostojne sedeže.

Zdaj imamo scenica, je veliko bolj komot kot prej v audiju A4.

Vsi manjši enoprostorci (scenic, touran, picaso….) imajo zadaj na sredini ožji sedež.

Prodam Renault espace 2.2 dci, letnik 2004, prevoženih 46000 km, šest sedežev (razkošnih), dodatna oprema, cena 5.300.000,00sit.
tel. 041 720 548.

mi mamo picasoja, vsi trije zadnji sedeži so enako veliki in popolnoma samostojni, komot sedi en odrasel med dvema otroškima sedežena.
Mi smo zelo zadovoljni, priporočam.
lp, Staša

Poglej tudi kakšne večje limuzine in karavane ala avensis, primera, nova astra, vektra…., večji enoprostorci pa itak…. Malo zoži izbor.

Za Picasota to ne drži. Vsi sedeži so enaki.

Mi imamo pa multiplo. Prezadovoljni.

Meni je bilo veliko bolj komot, če smo dali oba sedeža skupaj, jaz pa sem sedela ob oknu. No, sedaj sem spet spredaj.
LP Punček

Kia carnival je za sedem oseb(2+2+3)Zelo prostoren avto in fino ga je voziti.
Mi smo zelo zadovoljni z njim in nam je zelo koristil na potovanjih.Ker pa so se potovanja končala ga prodajamo.(letnik 2001)Smo iz MB.

Karavana ne priporočam, ker imajo na račun ogromnega prtljažnika zelo malo prostora na zadnjih sedežih.

New Report

Close