Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek boleč spolni odnos

boleč spolni odnos

Drage moje,

Pušenjaka ni, sploh pa prisegam na “ženske” nasvete. Stvar je taka: pri spolnem odnosu imam bolečine. Če partner pride pregloboko, boli. Zelo boli. Bolj na desni strani. Najmanj boli v misijonarski pozi, najbolj od zadaj. Če se ja katera srečala s čim podobnim in če mi zna kaj svetovati, se res toplo priporočam!

Ta bolečina je prisotna šele od nedavnega ali od zmeraj ?

Od nedavnega. Včasih nisem imela teh težav.

pojdi h ginekologu. Boleč spolni odnos je lahko tudi znak kakšne bolezni. recimo endometrioze.
(čeprav mislim, da se to ne razvije kar od danes na jutri)

Kaj pa je to endometrioza? Pišuka, slišat je resno. Kaj mi lahko malo poveš, prosim????

lahko pa gre tudi za psiho, za nesproščenost, ki je morda zavestno niti ne dojameš, tvoje telo pa jo.

Jaz bi ob spremembi na boleče v spolnem odnosu definitivno šla na pregled, bolje je preprečevati kot zdraviti 🙂
T.

Jest pa mislim, da imaš cisto na jajčniku. Točno tako se je meni dogajalo. Sem šla h G, pa je rekel, da naj se pridem pokazat po menstruaciji, ker takrat telo te ciste največkrat samo odstrani. No, in res je bilo tako. Moj nasvet: počakaj eno menstruacijo in če te bo še bolelo, pojdi h G.

Upam, da ni endometrioza! Cista da bi lahko bila? Mislim, da bom šla lepo se naročit na pregled, ko pride G iz dopusta!! (Če ne bo medtem že samo po sebi bolje, kar si močno želim.)

verjetno res ni, ker če bi bila, bi imela še kakšne druge probleme. mi je pač to prvo padlo na pamet, ker poznam eno s to boleznijo in je vedno jamrala, da jo pri odnosu boli

Točno tako je bilo pri meni. Šla sem h g. in sem imela en kup težav. Od Endomentrioze, do cističnih tumorjev, do izrastlin itd. Zaradi tega te tudi boli pri spolnih odnosih.
Preverjeno!
lp,

Sama sem pred nedavnim imela podobno izkusnjo.Sla sem h ginekologu.Potrdil je ,da imam cisto na jajcniku.
Pojdi na pregled.

Točno tako kot opisuješ je bilo pri meni. Če mi je prišel od zadaj je bilo najhuje, tako da sva potem položaj največkrat zamenjala. Mogoče je smešno vendar sem imela občutek kot da je mojemu dragemu kar naenkrat zrastel ali pa da se je moja nožnica skrčila (bolečine so se pojavile po prvem porodu). Bolelo je do onemoglosti. Vzroka nisem ugotovila, ker nisem šla k zdravniku. Mogoče je bila kriva tudi psiha, ali pa nesproščen spolni odnos, ker sem potem vsakokrat kar čakala kaj bo, ko bo dragi prodru vame. Če dobro pomislim sploh ne vem kdaj se je to nehalo, je pa trajalo zelo dolgo.
Če se bo bolečina še pojavila, kar pojdi k zdravniku da boš pomirjena.
Želim ti da bolečino čimprej preženeš.
lp Veka

New Report

Close