Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se lotiti prodaje stanovanja?

Kako se lotiti prodaje stanovanja?

Ko danes že govorimo o nakupih stanovanja pa dajmo še o prodaji.In sicer z partnerjem imava namem prodati stanovanje v Ljubljani…. Glede na to da sva iz drugega konca Slovenije verjetno pride v poštev pri prodaji samo agencija.? Kaj mislite ve? A bi ga ve poskusile prodati brez agencije tudi če bi bile iz drugega konca Slovenije? Ne znam si predstavljat kako bi lahko prodajala stanovanje privat. ? Potem bi se morala za vsak “klic” oz. ogled peljati stanovanje pokazat v Ljubljano, to bi bilo pa kar malo hudo.? Prosim za nasvet?

Midva sva ga prodajala tako, da sva določila dan, kdaj lahko pridejo gledat in jih naročiš na npr, 45 min. Pa so potem prišli še “padalci”, ki so poklicali med ogledi in rekli, da bodo prišli, tako, da so čakali zunaj pred blokom tudi trije v vrsti. Stanovanje sva prodala takoj naslednje dopoldne (1. ogledi), čeprav so potem klicali še 14 dni tisti, ki so si ga ogledali.

Ja, v Ljubljani prodajat stanovanje preko agencije je preveč potratno. Kot prodajalec si veliko bolj zaščitena od kupca, tako da po mojem agenta, ki ti bo pobral kar precej denarja za zelo malo dela, res ne potrebuješ. Pripravi si vzorec pogodbe o ari, vzorec kupoprodajne pogodbe, in noter napiši vse točno tako, kot si ti želiš imeti napisano. Po potrebi si za dokumente plačaj nasvet kakega pravnika. Potem pa mislim da nimaš kaj zgrešit.

nova
Uredništvo priporoča

Kje v Ljubljani prodajaš ?

Sicer pa obvezno brez agencije!!!!

Stanovanje trenutno še ni naprodaj bo pa v roku nekje 2 mesecev. Je enosobno stanovanje v Šentvidu!

Nataša75, če imaš normalno ceno sem zainteresirana. Plačilo je gotovinsko, lahko so to tolarji ali pa €, po želji.

Nevem kaj bi bila zate normalna cena??? O ceni nismo še razmišljali nevem recimo enih 18.5

NO takšno ceno sem tudi jaz mislila!

A bi mi prosim pustila e mail naslov, da se ti javim

[email protected]

New Report

Close