Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NASVET ZA POROČNI ANSAMBEL

NASVET ZA POROČNI ANSAMBEL

Pozdravljeni!
Prosim, če mi lahko kdo pomaga in mi predlaga kakšen zares dober ansambel za poroko! moje mnenje je, da na poroki za dobro zabavo največ prispeva ravno ansambel in me zanima, če je bil kdo pred kratkim na res zabavni poroki in ve za ime ansabmla ali pa celo številko!
Hvala!

Kaj pa samo animator in DJ ???

Dixieland band Mamut. Super so.

Za kaj več pa na mail.

nova
Uredništvo priporoča

ansambel Peter in Pavel

Tel. 041-703-081, Tadej

LP, Tatjana

Jaz pa priporočam Duo M&M, sta z Vranskega, igrata mislim da po celi Sloveniji, sta pa zelo zasedena. To sta mož in žena, zelo profesionalna, kar pomeni, da začutita družbo in igrata, kar je všeč “publiki”, ne pustita kakšnemu pijanemu stričku do mikrofona oz. ga na lep način odpravita, poskrbita tudi za humor in družabne igre, igrata vse kar želiš, on ima še poseben program, ko igra z zvončki razne pesmi npr. Edelweis……… (ČUDOVITO!)

skratka če se želiš imeti na poroki lepo in zabavno .. je to 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zagotovilo (če ti seveda kaj drugega ne pokvari poroke)

Mene je bilo kar strah kako bo vse skupaj potekalo, kako bom utrujena, ma je bilo mimo kot bi mignil.

Tako je bilo fajn, da bi kar vsakemu vsilila ta duo!
Resnično priporočam, če te še kaj zanima mi napiši.

Njiju dobiš na: (upam da je še ista št. imam vizitko še od poroke):
041 636 126 – Marjan Novak

S kje pa sploh si?

Če ti denar ni problem, ti toplo priporočam Show band klobuk – 5 dečkov, dva te spremljata od jutra oz. začetka poroke, ostli se pridružijo v gostilni. cena 1100 eur! Vendar se splača. So iz okolice Mb. In igre, dol padeš kakšne imajo…
Žal št. pa nimam, lahko pa se pozanimam!

TOTI ŠTIRJE – če si iz Pomurja ali Štajerske – SUPER SO

Sto ljudi sto okusov. Poznam Show band klobuk (bila na dveh porokah) in na obeh porokah so imeli tako primitivne igre, da pač ne morem reči, da so mi bile všeč.
Poleg tega so se ves čas zelo primitivno norčevali iz svatov na poroki. Moje mnenje je, da če povabim nekoga na svojo poroko in mi potem ti tudi prinesejo darilo, potem pač ne želim, da se mi neki muzikant iz njih dela norca in jih žali.
Da ne omenim tega, da so na obeh porokah, bili proti jutri že skoraj vsi muzikanti pijani!!!
Zame pač to ni profesionalen band.
Pač moje mnenje.

Živa

Živa pridružujem se tvojemu mnenju…Bila sem na poroki kjer je igral Show band klobuk – obup, zato pa sva se midva odločila za skupino TOTI ŠTIRJE – super mladi fantje…z nama so bili od začetka do konca…vse je bilo v mejah dobrega okusa, zelo zabavno.Repertuar pa majo zelo širok.V glavnem super so.Cen pa je nekje 100 EU na uro…

Ti zelo priporočam Export-B. So iz MB in naredijo res dobro zabavo. Pred poroko se z njimi dobiš in poveš svoje želje. Igrajo vse zvrsti muzike.

Na poroki so oblečeni v krem frake (kot na prvi sliki v levem stolpcu).

Tofsi iz Naklega. Igrajo vse, kakovostno, do jutra … za isto ceno: od 80.000 do 100.000 SIT. Igrali so na moji poroki in res so super!

Midva bova imela pa animatorja, ki je hkrati tudi muzikant (igra ene 4 inštrumente), zraven pa pripelje še 1 ali 2 dodatna, odvisno od števila svatov.

Moje mnenje je, važno je, da bend zna narediti žur oz. dobro animacijo, pa da se drži tistega, kar se zmeniš.

Na svetu sem zato, da ljubim! (iskreni.net)

Js sem se glih pred par dnevi odločila, da če-ko se bom ženila bodo na moji poroki Global Krynerji – avstrijci, ki letos predstavljajo Avstrijo na evrosongu. Za žur delat so po moje zakon. Za staro in mlado.

TVa, to jemoj možek in njegov kolega;o)))) Peter in Pavel band namreč
Joj kok bo možek vesel, da ga je nekdo javno na www pohvalu. Mu moram takoj sporočit.

Ansambel Luna – fantje naredijo hudo dober žur! Ga ni, ki bi zraven sedel :))
Njihove tel. št. najdeš tule:

Nama sta igrala Duo Ping Pong – oče in sin in smo se super zabavali. Zapojeta točno tisto, kar hočeš – midva sva imela med drugim željo za en komad od Dragojeviča (čisto nov), pa je rekel (kontaktirala sva s sinom), da ga (še) ne pozna – na ohceti je najavil posebno pesem za nevesto in zaslišal se je ta komad. Skor sem padla dol. Pozneje je rekel, da se ga je pač naučil, ker sva ga omenila. Skratka, zelo se potrudita, tudi vprašata, če se kaj iz kakršnegakoli razloga ne sme zaigrat,…., imata cel repertoar igric,….. OK, dost bo, več si poglej na http://www.duo-pingpong.com. Sta pa mislim, da iz Trbovelj, ampak prideta pa kamorkoli. Lp.

Izgleda, da je na Štajerskem res en sam žur!
Tudi midva sva imela štajerski ansambel, in sicer Zreških šest. Mislim, da jih najdete v gostišču Smogavc nad Zrečami (Gorenje). Na najini ohceti so igrali od sobote zjutraj do nedelje dopoldan.

Halo!

To, kar si napisala sem slišala že od mnogih ljudi!
Vendar, če jim ti postaviš pogoje, kaj lahko in kaj ne, je vse odlično!

Nevesta in ženin (s tvoje poroke) sta si pa sama kriva, da sta bila nezadovoljna oz. da so bili nezadovolni njuni svatje, saj se očitno nista z bendom zmenila, katere igre bosta dovolila in katerih ne!

Sama sem iz 30 iger, ki so mi jih predstavili izbrala le tiste po najinem okusu!
In o alkoholu smo se dogovorili že prej

Tako da je bilo vse odlično!!!!

Export B iz maribora. S show bandu klobuk pa tudi jaz nimam dobrega mnenja…

lp, pepa

Ansambel Dan in noč ali pa Rubin!

Se bom samo toliko vključila v debato, da povem, da je izbira glasbe zelo pomembna in predvsem odvisna od okusa mladoporočencev in svatov. Kar je meni včeš mogoče tebi ni in obratno. Mogoče bi bilo faj, da napišeš kakšno zvrst glasbe želiš. Namreč čisto nekaj drugega je ali želiš npr. veliko oberkrajnarske muzika ali ne. Torej specificiraj svoj okus in mislim, da boš tako dobila predloge, ki jih želiš.

Pa srečno,

Petka

Ansambel Ugib naredili res fešto so iz ribnice.

Midva sva že po poroki in pišem tukaj ker da, jim želim naresti reklamo, ker sem jim hvaležen za vzdušje, ki so nam ga pričarali. Na koncu sva se odločila za band Kranjci (včasih Trio Kranjc) in so bili fantastični. Gostje so komaj čakali da gredo na plešišče in prav vsi so rekli da so neverjetni. Igrali so tako dobro da so bli prijatelji mnenja da tako dobre poroke še ni bilo. Je pa res da niso verjetno za vsakega. Igrajo bolj malo narodno zabavne glasbe. Igrali so od Frank Sinatre do Guns and Roses – vse akustika. Na koncu sva plačala za 6h 1500€. Drago…ampak bi se še enkrat isto odločil 🙂

New Report

Close