Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj ste ali si želite za 30. rojstni dan ?

Kaj ste ali si želite za 30. rojstni dan ?

Mogoče se malo čudno sliši, ampak jaz res že lep čas premišljujem kaj bi si želela za svoj 30. rojstni dan.
Pa sem ugotovila, da vse kar potrebujem že imam. Nimam nobene posebne želje po ničemer.
Sorodniki me morijo kaj naj mi kupijo. Jaz res ne vem kaj naj jim rečem. Zlatnino bi ful radi kupili, pa imam tega že dovolj, pa tudi nisem kaj preveč navdušena nad njim, pa se mi zdi škoda denarja za nekaj kar ne bom nosila. Kuhinjske pripomočke že vse imam.
Želim si, evo eno lepo torto. Ampak to bo kupil eden. Ostane jih še nekaj, ki res ne vem kaj naj jim rečem.

Kakšne želje imate ve, ali kaj ste ve dobile za rojstni dan ?

Zoja

Jaz pa vem.

Želela bi si vikend paket razvajanja + masažo (seveda v kakšnih toplicah). Tam bi se totalno relaksirala in si nabrala novih moči :)).

Zraven pa bi povabila še svojega moža.

P.S.: vse drugo že imam.

LP

Zase vem, da si bom prihodnje leto zaželela kakšen bon za masažo :)))) Ufffffff, če bi vsi združili moči – beri: finančna sredstva 😉 – bi z veseljem šla za en vikend na razvajanje v toplice :))) Zlatnine ne maram.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~
nova
Uredništvo priporoča

Ah, jaz sem si za moj trideseti r.d. strašno želela sobno kolo. Ker sem bila prepričana, da bi zagotovo vozila vsak dan najmanj pol ure na njemu. No ja, zdaj je pa že skoraj šest let lovilec za prah in obešalnik ter igrača za otroke. In občasno rekreativni pripomoček za moža, ampak reeeeeees oooooobčasno :))))

Medve pa enako razmišljava :)).

LP

Potovanje…

Vidiš, potem je pa že nekaj na tem 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

jaz sem dobila (sorodniki so združili moči) akvarij za ribe z vso pripadajočo opremo +ribe.Skupaj je naneslo ,se mi zdi , okoli 50.000.00.Sem bila pa zelo vesela in presenečena, ker sem si ga na tiho od vedno želela.

lep dan ,Klara

Hihi, moj mož je dobil predlani za roj. dan akvarij z ribami (od mene). Ker sem si ga jaz skoraj bolj želela :))) Lani je pa Dedek Mraz meni prinesel še večji akvarij, da naši ribaki še bolj uživajo :))))))))))

Moje darilo možu je stalo okoli 20 jurjev (akvarij z ribami, polžem in ostalimi pritiklinami), moževo darilo meni pa tudi nekaj takega. Kar se akvarija tiče, sva se fajn “skeširala”. Jaz sem dala zanj tisto bedo od regresa, ki sem jo takrat dobila, mož pa zame božičnico.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Torbico od Marjete Grošelj pa je zadosten finančni zalogaj za celo sorodstvo.

Tudi jaz čez dober mesec praznujem 30!
Ker okoli praznovanja še ne potekajo kakšne posebne priprave (2 dni za mojim RD se poroči najb. prijateljica kateri bom poročna priča in zato bo tudi moje praznovanje prestavljeno za kakšen teden ali 2), niti nisem razmišljala kaj bi odgovorila, če bi me kdo vprašal kaj si želim.
No ja, definitivno ne kakšnega gospodinjskega aparata 🙂 ali česa “za nekam postavit” pa četudi bi imelo nevemkakšno vrednost.

Imela bi nekaj zase;
Že dolgo si želim kakšna res dobra sončna očala, pa sama oklevam z nakupom ker me je strah da jih bom potem kje izgubila (enkrat se mi je zgodilo podobno 🙁
Tudi kakšen kos zlatnine bi me razveselil, pa za prstane nimam več dovolj prstov (oba sredinca in prstanca sta zasedena), lepo zlato verižico sem dobila od staršev za 18. RD in si ne želim nove, ker bi potem ne mogla nosit obeh. Se pravi, da pride v upoštev le kakšna ogrlica, le-to pa bi nosila tako poredko in je škoda da mi leži v predalu. Mogoče edino zapestnica, te nimam, ker sem zadnjo izgubila 🙁
Drugega pa res ne vem več …

Najbolj od vsega si želim, da bi se na kupu zbrali vsi bližnji sorodniki in prijatelji ter bi imeli eno krasno praznovanje/piknik, ki bi mi zagotovo najdlje ostalo v spominu :-))

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Evo moja želja za 30. rojstni dan: šivalni stroj.

To govorim že dve leti. In če mi ga nihče ne bo kupil, si ga bom sama. Sedaj sem še 27 (še slab mesec).

Sedaj ga še ne morem imeti iz naslednjih razlogov:
– ga nimam kam dat – premajhno stanovanje
– imam še preveč dela s študijem. Do takrat bom pa verjetno že zaključila.

v vednost – šivati ne znam (zaenkrat), je pa moja mama ves čas šivala in sem jo dostikrat opazovala in malo sama poskušala.

Imam pa zelo veliko željo po njem, in po drobnih sešitih malenkostih, ki se bodo čez čas verjetnos premenile tudi v kakšen kos oblačila zame.

lp, Sir

No, jaz zlatnine tudi ne maram in ne nosim. Vem pa da bi mi jo vsaj stara mama strašno rada kupila, če bi jo le marala nositi. Potem pa je šla zadeva nekako tako (moči so bile združene)
– digitalni fotoaparat
– avtoradio
– od prijateljic pa skok s padalom v tandemu (to je bila sicer enkrat izrečena želja, darilo pa popolno presenečnje).
– od kolektiva pa sem dobila verižico z obeskom in prstan iz belega zlata.

Vikend pobeg z možem v Toscano, brez otrok……

Jaz sem si želela novo kolo. Mož in prijatelj sta organizira vse sorodnike in prijatelje ter so mi vsi skupaj podarili kolo za cca. 140000 sit res dobro in se z njim z veseljem vozim naokoli.
LP A.

Tud js sem ze tuhtala kaj naj rečem, da mi podarijo za 30. rojstni dan. Tudi sama nisem ljubitelj zlatnine oz. jo imam dovolj. In ker imamo doma otročička sem ugotovila, da bi bila zelo vesela kamere, tako mi bodo sorodniki podarili kar denar, sama pa si jo bom izbrala in pač dodala se zraven kakšen tolar, ce bo potrebno.

Od vsakega sem si želela nekaj posebnega, kar lahko počnem le z njim. Tako sva npr. z mamo šli kupit oblačila zame, kot sva to počeli, ko sem bila še otrok/najstnica. Seveda to vključuje pomerjanje, svetovanje, skratka prijeten popoldan.

Nikoli nimam kakšnih želj za rojstni dan. In tudi ne pričakujem, da mi bo kdo kaj kupoval. Če pa mi že – sem pa zaradi tega veliko bolj presenečena.

Jaz si pa za naslednji rojstni dan želim, da bi bil moj 30. rojstni dan. Pa sem že nekaj let sfalila. Vsak ima drugačne želje.
Sicer stara fora – ampak nekaj dni razvajanja brez otrok bi tudi bilo lepo darilo, potem pa še nekaj dni z otroci (da se pokurijo vse kalorije)

Ga ni darila cez prost vikend.

Jaz sem se za svoj 30 rojstni dan šla tetovirat. rekla sem si to je takšen dan, prelomnica, v življenju je tu pa tam treba naredit nekaj norega in sem šla: vau in sedaj sem stara trideset pa še tetovirana! pa še ful všeč mi je!

Jaz sem želela kolo in ga tudi dobila 🙂

Jaz sem si že dolgo želela oblačilo iz pletenin Draž in tako so mi moji bližnji podarili darilni bon.Seveda so zadeli v polno.
lp
tina

Jaz sem si želela eno posebno uro. Je nisem dobila, ker ni zneslo.

Mi je pa moj rekel, da nimam pravice pritoževanja, ker so mi na roj dan postavili hišo in da sem dobila več kot večina :)))

Jaz imam do 30 še kar nekaj let, zato nimam posebnih želja, vem pa kaj si želi moj dragi za 30, ki bo čez dve leti, in sicer dojenčka. Bom morala kar pošteno v roke pljunit, da zrihhtam faks do takrat, če ne pa dobi baby borna, hi hi.

New Report

Close