Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obutev Ecco

obutev Ecco

Samo draga ali tudi kvalitetna??
l

Zdravo Lenč!
Jaz osebno nosim obutev ecco in je zelo udobna, kot copatki, če se lahko tako izrazim. Res je vredna vsakega tolarja!
Moji hčerki, bom kupovala to obutev, ker je to kvalitetna obutev. Raje dam malo več in imam mirno vest, da ima udobno obutev, zračno in da se ji noga lahko prosto razvija (ne pa da je okorna, da se v pregibu še prepogne ne, ali pa zeelo težko!) Mojemu partnerju se noge zelo potijo. In ne glede na vsakdanjo higieno, pumpice, spreji, kreme, geli,… in zračnoist obutve in pa izdelava iz naravnih materialov-pluta, so čevlji smrdeli po potu!
Ecco čevljih ne smrdijo! Ne vprašaj me kako to dosežejo ampak so res fajn.

🙂 Dobro odločitev ti želim in lep dan

Missy

Kakšne so kaj cene otroških čevljev?? Je poleg trgovine v bTC še kakšna??

H

nova
Uredništvo priporoča

pri nas se zelo obnesejo, tako, da so vredne vsakega tolarja – so pa sicer le kakega jurja ali dva dražje od cicibana ali česarkoli vsaj približno kvalitetnega…

pozimi naša pupa (imela je škorenjčke) ni imela niti enkrat mrzlih nogic, pa so pri varuški cele dneve zunaj in tudi na smučanju so se super obnesle, ko je šibala po snegu.

čau,

nataša

Hojla, tudi jaz bi Ecco pohvalila, obuli smo ata in juniorja (mama ni imela sreče, je modela, ki si ga je želela zmanjkalo) oba sta bila zelo zadovoljna.
Ker smo prej otroku kupovali Naturino je tudi cena bila celo nekoliko nižja kot smo navajeni.
lp

Kje pa prodajajo te čevlje?
Hvala

V BTC v Ljubljani v Svet obutve. To je blizu Muellerja v BTC. Nekaj modelov imajo tudi v Alpinini prodajalni v Mercator Centru v Šiški. Seveda pa tudi marsikje v tujini. Ogledaš si lahko te čevlje na . Imajo tudi seznam trgovin gori.

Torej jih priporočate za ljudi, ki se zelo potijo? Kaj pa primerjava Ciciban – Ecco za otroke?

New Report

Close