Najdi forum

izcedek iz dojke

Čau vsem nosečkam!

Imam en problemček, ki pa upam da se bo po vaših odgovorih izkazal, da to sploh ni. Trenutno pa me zadevica malo skrbi. Ali je imela oz. ali ima še katera od vas že v 17 tednu brezbarvno – bel izcedek iz dojke – izcedek se pojavlja predvsem ponoči.

Hvala za vaše odgovore in lahko noč vsem

Češnja

To je nekaj popolnoma normalnega, ne skrbi!

Nič bat! Brez panike! To je kolostrum-predmleko. Nekatere imajo ta izcedek že kar hitro, nekatere pa nikoli v nosečnosti. Jaz sem ga imela v 20 tednu. Čisto normalna stvar! Srečno!

Vse je OK, če ga bo preveč si kar nabavi blazinice za enkratno uporabo, da ti ne bo kdaj prišlo čez bluzo. Moja prijateljica še ni imela nič trebuška, pa jih je morala že redno uporabljati.

Zivjo!

Ravno vceraj smo imeli na predavanju za starse temo “dojenje” in je babica omenila, da se kolostrum pojavlja cisto individualno, pri nekaterih ja pri drugih ne. Jaz npr. (33.teden) opazam zadnjih par tednov rumene sledi na modrcku in na splani srajci.

Najbolj pomembno pa je, da dojke pustis cisto pri miru, da ne sprozis kaksnih prehitrih procesov (prezgodnji porod, iztekanje mleka,…)

LP

New Report

Close