Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kaj kupiti ženi za 30 rojstni dan ?

Kaj kupiti ženi za 30 rojstni dan ?

Pozdravljeni

Čez 14 dni ima žena 30 rojstni dan in nimam ideje kaj naj ji kupim.

Prosim za kakšen nasvet ( v cenovnem razredu od 20 do 50.000 sit)

Oziroma kaj bi si ve želele.

Hvala

Jaz si želim nekaj kart za klasično masažo.

Sama si zelim mnogo reci, ampak nobene mi moz ne more kupiti brez moje prisotnosti: kostim v Emporiumu ali cevlje pri Gali ali TeVa sandale – stvari pac, ki si jih sama ne kupim. Nekatere si zelijo nakit, za ta denar dobis cudovite stvari, lahko pa ji podaris vstopnice za npr. musical Hair na Ljubljanskem festivalu. Jaz bi bila vesela tudi kaksne knjige (npr. kandidatov za Kresnika).

Pa naj pristavim svoj loncek: kaj pa kupiti mozu za rojstni dan v istem cenovnem razredu?

Lp
Nick 2

nova
Uredništvo priporoča

za 30 jurjev se da kupiti kak vikend paket za oba v kakšnih toplocah, denimo laških in se tam pustita razvajati v kakšni dianini ali apolonovi kopeli? samo vidva?
T.

Jaz imam pa še najrajši, če me vpraša, kaj si želim, ker potem dobim točno to, kar bi rada :)))
Tako sem letos za tridesetko pokasirala tekaško GPS uro, he he!!!

lp,
Ivana

Ivana! Lahko malo opišeš to uro in če mogoče veš kje so jo nabavili in kakšna je bila cena (ok, saj vem, da je darilo, pa vseeno mogoče veš)?

vibrator – za skupne užitke.

Mene najbolj razveselijo ne-klasična darila:
– polet z balonom
– panoramski prelet z letalom
– kakšen skrivnosten (planinski, smučarski, morski, podzemni) izlet…
– rafting ali kolesarjenje ob Donavi…

Meni klasična “materialna” darila pač ničesar ne pomenijo – kar nujno potrebujem, si kupim, ostalega pa tudi drugim ni potrebno kupovati.

OK, lahko se me podkupi s kakšno lešnikovo Milko pa CD-jem U2 in kakšno potovalno literaturo, če pa bi mi kdo za RD kupil komplet kuhinjske posode, posteljnino ali kozmetiko, ne bi mogla prikriti več kot le rahlega nezadovoljstva :))

Saj gre, samo male sive celice in domišljijo je potrebno uporabiti!
Lp, Ali

Jaz sem za 30 od kolegov dobila potapljaški tečaj in … je bilo to fenomenalno darilo.
(Le da smo zdaj dobili še 2. otročka in bo potapljanje moralo počakat kako leto, dve…)
lp,

Ker še ni tako dolgo tega – 2 meseca so vtisi še sveži. Sinko mi je dal za darilo lepe uhančke – sam zdral odpru denarnico pa mož. so drobni a poesbni – opali. Potem pa mi je mož organiziral zabavo – PRAVI ŽUR, ki ni ostal čisto presenečenje, ker imam dober sluh. Pač pa je bilo SUPER presenečenje torta PAZ ZDAJ – podaril mi je črnca od vratu do njegovega bogastva, brez rok in nog, skratka trup. No potem sem ga pa morala pojesti tam spodaj in bil je najboljši tič do sedaj. Zaenkrat tudi edini črn in cel iz marcipana, skratka vse si bom še dolgo zapomnila.
No sama sem možu kupila za 30 lepo zapestnico in sploh ne morem brcnt mimo, če mu kupim karkoli v zvezi z jadranjem. Ali knjigo, opremo, obesek ali kaj za oblečt.
Aja dobila sem tudi intimno darilo – KROGLICE –
DOMIŠLIJA !!!

Evo ti nekaj idej, katere smo uspešno uresničili pri nas doma

– izlet v Benetke s katamaranom (2 x 13.800,00)
– skok s padalom iz aviona (cca 40.000/osebo-?- že dolgo nisem bila)
– polet s padalom (s hriba) (cca 6000 – 8000,00/osebo)
– sandali Teva (najboljši 20.000,00)
– rolerji (dobri cca 30.000,00 – 40.000,00)
– vikend paket za oba v toplicah in razvajanje tristo na uro (?)
– najameš ji hišno pomočnico (?)
– če ima kakšno dobro frendico v tujini – avionska karta
– zdaj ji daš pušeljc in tristo poljubčkov + kupon presenečenja (ki ga – normalno – narediš sam), septembra ali oktobra pa jo pelješ na ledenik smučkat (če se s tem ukvarjata, seveda)
– …

A ti lahko tudi enmalček ušesa navijem, ker nas sprašuješ takole intimno zadevo? :-)))))

Če žena ni ne vem kaj zahtevna bo že vesela s tem da nisi pozabil na njen rojstni dan.Zvečer ji pripravi eno lepo večerjo s svečami in veselim obrazom in vse kar paše skupaj.Ne vem mene zelo drage zadeve ne vem kaj ne osrečujejo.Raje imam preprosta darila.Ali pa samo kanček moževe pozornosti.Verjemi to je najlepše darilo,da se moški spomni na praznik svoje žene.
Ko je nekdo napisal da ne bi bila zadovoljna s posteljino ali posodo zakaj pa ne.Saj je lepo darilo.Jaz sem vesela vsakega darila,pa ni važno kakšno je.Glavno da je iz srca in ne iz hinavščine,taka darila pa čeprav so draga niso popolnoma nič vredna.

jaz bi si želela, da bi me mož odpeljal npr. v Portorož v tisti tajski center masaže za 3 dni. In to bi bilo cenovno ravno nekje tu…

Daj še mal zraven, če “pada” na briljante, bi se dobil kak briljantni prstan… Odvisno od osebe, a kak drgocen nakit (poudarek na dragocen ) rad vžge.

P.S.: to ne pomeni ,da ne berem, rolam, tečem, hodim na masaže, predstave… poleg tega mi je všeč turi kak briljant in tudi d…

Asjaa, jaz sem izbrala Timexovo GPS športno uro (šifra 54012), naročili pa smo jo na nekem ameriškem sajtu, kjer je stala cca. 150 dolarjev, sicer se pa cene zanjo gibljejo tam nekje do 250 dolarjev, odvisno pač od tega, kje jo nabaviš. Da bi se izognili carini, smo naročili dostavo na naslov nekega znanca iz Amerike, ki se je ravno tiste dni odpravljal na obisk v Slovenijo in je bil tako prijazen, da mi jo je prinesel.
Fora GPS ur je v tem, da natančno merijo razdaljo in hitrost, ker so radijsko povezane s sateliti… NE pokažejo ti pa na monitorju zemlj. koordinat! (Valjda, ker potem ne bi nihče več kupoval dosti dražjih GPS naprav od Garmina, ki je pa zagotovil Timexu ustrezno GPS tehnologijo…)
Sem pa zadnjič brala, da bodo kmalu (kdaj točno ne vem???) na tržišču tudi “evropske” GPS ure, ki da bojo povezane z evropskimi sateliti. ???
Če te pa zanima še kaj o tej uri, se pa oglasi na zgornji mail, da ne bom brez veze pisala romanov :)))

lp,
Ivana

Aja, lahko ti dam link do strani, kjer smo jo nabavili:
http://www.timexcentral.com/index.asp?ID=T2R

Jets sem letos za 30.RD dobila zeloooo lepo uro. Sem bila zelo vesela, ker je to poleg uhanov edini nakut ki ga nosim.

LP Darja

meni je možek kupil kolo in še otroški stolček zanj, tako, da sem lahko kolesarila po okolici s tamalčico. Sem mu pa kar sama namignila, da si to želim.

Predlagaj ji, naj ti napiše spisek vseh stvari, ki bi si jih želela in ji padejo na pamet, potem boš pa že nekaj našel.

ročno uro, toplice za vikend, bon za kozmetični salon, bon za tekstilno trgovino, kake uhane, za katere je kdaj namignila, da os ji všeč, … ali pa kombinacijo več stvari, zraven pa obvezno šopek vrtnic in bonbonjero,…

Hvala za odgovor, Ivana. Ja, zanimalo me je, če pokaže kje si, če se zgubiš :)). Izgleda pa zanimivo, pa tudi kar nekaj funkcij ima. No, samo da si zadovoljna. Mogoče jo najdem kje v Sloveniji.

New Report

Close