Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Skrinjica idej! teme na tem forumu

teme na tem forumu

za crknit, kako ste brez domišljije in kako se ponavljate: samo poglejte malo naslove tem: kaj za roj. dan, kaj punčki za 1. roj. dan/5. roj. dan/60. roj. dan/100. roj. dan. Ma, če to ni dolgočasno! potem pa še: verz za maturo, verz za magisterij, verz za upokojitev, verz za to, verz za drugo, verz, verz, verz. A ne bi vtipkali na en iskalnik VERZI in bi vam jih vrglo ven, da bi imele cele tedne dela!!
Ta forum bi se moral imenovati: skrinjica verzov in daril za rojstne dneve. Obupno!!!

Večinoma imaš res prav…vendar se ne vrti vse okoli roj. dnevov in verzov… imamo nekaj zadnjih objav, katere nekaj zanima o milu, o barvanju čevljev, barve za stene,…

Če vidim naslov veri za to pa to ali pa darilo za roj. dan ga enostavno preskočim, poskusi še ti! Je pa res, da ne moreš vsem 60-letnikom kupiti isto stvar, ene zanima to, eni se navdušujejo nad drugimi stvarmi, zato pa tudi ljudje sprašujejo kaj komu podariti…

Tudi jaz sem pričakovala drugačne teme,npr;kaj več o ročnih delih.Pa ne moremo pomagat,če tega na forumih ne počnemo veliko.
Alenka

nova
Uredništvo priporoča

Hojla, Burma in Alenka

brskala sem po arhivu sporočil, pa nikakor nisem našla kakega tvojega vprašanja. Kaj pa tebe zanima? In Alenka – prepričana sem, da je zanimanja za ročna dela veliko, in če boš odprla novo temo, bo to vsekakor popestrilo forum.
Vsakdo pač postavi vprašanje, ki ga zanima. In vprašanje, ki te ne zanima, enostavno preskočiš. Mogoče pa sploh ne bi bilo slabo, če bi na temo ročnih del odprli nov forum?

LP, Astra

Če nas bo dovolj za poživitev,bi se kar strinjala.Sama sem nekoč vprašala za literaturo,pa nisem nič pametnega izvedela.Zanima pa me bolj modno pletenje za otroke,pa tudi za odrasle,da ne bi pregledovala samo klasike izpred 15-tih let.
Lep pozdrav
Alenka

Pojdi pogledat diskontno prodajo knjig v halo A ali v halo D, tam imajo kupe knjig in med njimi tudi o pletenju, pa še poceni so (redkokatera knjiga presega 4.000 SIT, večina se giblje od 1.000-3.000 SIT).

Pred časom je Večer izdajal revijo Sabrina, ki je bila sicer prevod nemške revije. Še vedno jo prodajajo v nemščini – če jo obvladaš toliko, da razumeš navodila, nekaj pa povedo tudi slike. Mislim, da še vedno izhaja vsak mesec, vendar sem jaz zadnjo kupila že lani.

LP, Astra

New Report

Close