Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Za lino – bioenergetik

Za lino – bioenergetik

Spodaj sem ti pisala, ko si priporočala bioenergetika, pa ne vem, če si videla, s pomočjo katerega ti je uspelo? Lahko kakšnega priporočaš?

lep pozdrav.tukaj ti bom dala tel.številko pa ga pokliči dr.drago smiljanič-031-316-725 prej je delal v šmarjeških toplicah zdaj pa je v okolici celja boš videla,pokliči ga nebotižal en obisk je bil pred tremi leti deset tisoč zdaj pa nevem koliko je.lep pozdrav pa srečno,aja probaj najprej to potem se odloči za umetno oploditev ,eni pa priporočajo tistega v kranjski gori.

Lina,

ali lahko prosim poveš kontakt za ‘unega’ v Kranjski Gori?

Hvala in lp,

Karmen

lina,
kako hitro je tebi pomagal bioenergetik? a si morala večkrat k njemu?
lp

kaj pa gospa Marija Kraner iz okolice Celja. Ima katera izkušnje z njo. Mislim, da je bilo že pred kratkim povpraševanje po njej, pa me zanima če ima katera kaj inforamacij o njej?
lp

jaz sem šla k njemu dvakrat prvič ko sem prišla k njemu mi je rekel da imam težavo s ščitnico jaz jo nimam sem mu rekla on mi je rekel pojdite na pregled pa boste videla in res sem šla in res imam težave tako da bom jemala tablete vse življenje.to pa je prišlo zaradi tega ker sem dobivala preveč hormonov ko sem se zdravila.jaz sem šla 6krat na inseminacijo in 3krat na umetno pa vsakič ni bilo nič zato sem šla bolj za šalo k bio.in evoti uspelo je .zdaj imam dva sončka fantka in punčko.še to moram povedat da sva bila oba zdrava pri nama ni bilo nič narobe.aja še tole ko sem bila prvič pri njemu je rekel da v lj.niso naredili nič in me je začel lomiti z njegovimi gibi pa elek.je spuščal kot iglice kako me je bolelo lo sem šla čez tri tedne k njemu sem bila že noseča vendar nismo vedeli.priporočal pa mi je da oba z možem pijeva namočen oves pa vit.d smo šli kupiti na fernetiče.malo zmedeno pišem,želim vsem da bi kmalu imele svojega sončka v naročju,prosim vas pojdite najprej k bio.potem pa na umetno že zaradi vašega zdravja jaz to vidim po sebi če bi šla najprej sem nebi toliko muk in trplenja doživela in seveda tudi ponižanja no to je pa že druga tema.lep pozdrav.lina

tudi midva hodiva k smiljaniču,dela v grosupljem,cena pa je 15.000sit oz.62.5 evrov.pa upam da bo ratal

ja dam ti tel-04 5884496 ali pa 031 494 620 dr.zdenko domančič -pa vso srečo ti želim.

Oprosti ker te nisem prav razumela-namočen oves-kje si ga kupila in kako si ga uporabljala,vit.D-to je vitamin D?Hvala ti.

Kdaj pa je ta zdravnik v Grosuplju. Tudi jaz že razmišljam o bioenergetiku, kakšne so pa tvoje izkkušnje z njim. Za vsako inf. se ti lepo zahvaljujem

lep pozdrav.oves kupiš v kmetijski zadrugi jaz sem ga kar celo vrečo tako da sem ga pila skoraj 4 mesece tudi ko sem bila že noseča.dve pesti ovsa fino opereš in ga namočiš v 8 l lonec najbolje bo da ga namočiš zvečer in pustiš namočenega 8 ur.potem ga precediš in tisto piješ.jaz dem si dala še eno limona za boljši okus.pazi če boš pila poleti se ti rado skisa mora biti na hladnem.po vitamine sem šla na fernetiče-zadnjič sem se zmotila vitamin E notri pride 30 kapsul in vzameš eno.najbolje da zjutraj.za smiljaniča pa nevem kje dela imam samo tel.št.ki pa sem jo že dala malo nazaj poglej ena punca pravi da v grosupljem.želim ti da bi kmalu držala vnaročju
svojo malo pikico,prosim če ti bo ratalo mi povej,držim pesti zate. lina

New Report

Close