Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Ginekolog v MB

Ginekolog v MB

Punce jaz imam sicer izbrano osebno ginekologinjo dr. Završnik v Vošnjakovi, ker pa je trenutno že od februarja na bolniški, me zanima kateri je tudi zelo dober G, ter, da še sprejema svoje paciente. Kajti za tistega, ki nadomešča dr. Završnikovo sem slišala že marsikatere kritike!

Sem v bolnici imela spoznat dr. Reljiča in Rakića, pa sta bila oba zelo dobra in prijazna. Me pa zanima kje imata svojo ambulanto, ter če še sprejemata svoje paciente.

Zdravo žalostna!

najbolje, da vprašaš v ginekološke ambulante. Tam ti bodo tudi povedeli kako in kaj. Dr Rakić je super, z Dr. Reljičem pa imam žal slabe izkušnje in dosti sem slabega slišala. Ampak saj veš vsak ima pač svoje izkušnje in ni nujno, da je tvoj nadomesten ginekolog slab. Vso srečo.

Monika kje pa ima dr. Rakić svojo ambulanto. Tudi jaz se mnenja da je dr. Rakić super, jaz sem tudi mnenja da je dr. Reljić tudi dober ginekolog, no vsaj tako sem ga spoznala v bolnici, res pa je, da te dr. Rakič spravi v dobro voljo.

Monika kateri pa je tvoj izbrani zdravnik?

nova
Uredništvo priporoča

Se pridružujem izmenjavi mnenj. Mislim da dr. Reljič ne sprejema novih pacientk, je pa zelo dober ginekolog. Dr. Rakiča ne poznam, tako da ti o njem ne morem napisati nič. Moj izbrani ginekolog je dr. Lužnik isto v Mb bolnici – porodnišnici in sem zelo zadovoljna.

Čao

Glede na to, da dela v bolnišnici ima verjetno ambulanto na ginekološkem oddelku. Jez trenutno hodim k Dr. božičevi, ki je tudi super, dela pa v zdravstvenem domu na taboru, pri policijski postaji in lekarni.

Monika jaz sem že iskala na ginekološkem oddelku, če ima slučajno dr.Rakič svojo ambulanto, pa ga na seznamu ni bilo, so pa bili vsi ostali zdravniki, ki delajo na tem oddelku.

Izmed vseh teh zdravnikov, mi je bil do sedaj najboljši Rakić, saj ostali so tudi v redu, vendar ti ta prijaznost tolko pomeni, ko nekdo vidi, da si čisto na dnu, pa ti skuša pomagati in ti vlije spet polno upanja za naslednjo nosečnost. No vsaj pri meni je bilo tako, po enem ss in po eni izvenmaternični sem bila res zbita in skoraj na tleh.

Edine možnost je, da ga vprašaš osebno, če še prideš v stik z njim. Malo verjetno je, da ne bi imel svoje ambulante. Mogoče bi pa vprašala na oddelek. Drugih možnosti ne vidim. L.P.

hai!

Kostanj dr. Rakić, vendar je problem, da on ne jemlje pacientk, ker je še specializant. Bi pa tudi jaz takoj zamenjala zdravnika in šla k njem.
Kaj pa dr. Petrovičeva v ZD? je tudi kar vredu in še jemlje.
Lp

Terezija hvala kaj slučajno veš, kdaj približno naj bi končal specializacijo in začel tudi on sprejemat svoje paciente.

Ojla!

Ne, ne vem, bi pa res bilo super zvedeti, samo ne vem, koga naj vprasam. Morda bi moja osebna zdravnica vedela. Seveda ti javim, če bom kaj izvedela.
Upam, da za tačas vseeno najdeš koga, ki se bo zavzel zate.
lp

pozdravljene……………

ima katera morda trenutno ginekologinjo dr.VIDO GAVRIČ LOVREC, V SBM V KLETNIH PROSTORIH ginekologije.sem na čakalni listi za laparo in histero.

Pozdravljena.
Jaz sem imela pri obeh ivf postopkih Gavričevo in ti moram povedat da je zelo zelo dobra.Seveda sem oba krat v prvo zanosila in tudi rodila dva sineka 3 letnik in 10 mesečnik.Tudi histeroskopijo mi je delala ona in je za mene res odlična zdravnica kakor tudi oseba nasplošno,tako da si lahko kar brez skrbi.
Če te še kaj zanima pa kar vprašaj.
Veliko sreče in lep pozdrav.

Marina

če še ni prepozno ( verjetno je) ampak vseeno
Nela Petrovič, dr. med
pa mag. Žegura (ženska) dr.med
sta zelo dobri in tudi prijazni
imata pa kar čakalne dobe
tudi dr. But je vredu, moški, ginekolog in urolog
žegura in But sta v bolnici, petrovič pa v zdravstvenem domu v vošnjakovi

Dr. rakič ima ambulanto v porodnišnici v mb!vsak tork al vsaki drugi tork!drugače je pa tudi v radljah!je zeloo vredu ginekolog,..jas ga imam in sm zelo zadovolna!vzame si čas zate,..vprašaš lahk karkoli in ne bo mu težko odgovorit!imela swem prej dr.mauriča,..nadomeščala ga je završnikova,..in mi je skor uničla življenje!v bolnici sm spoznala dr rakiča in ni mi žal,da sm kartoteko prenesla k njemu!!

New Report

Close