Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Danica Simčič – morda lahko kdo potrdi tole?

Danica Simčič – morda lahko kdo potrdi tole?

Pravkar dobil informacijo, da Danica Simčič ni nikoli dokončala srednje šole? Lahko kdo potrdi ali zanika?
Tommy

Imaš slabe informatorje. Naredila je Gimnazijo v Kamniku, je absolventka Filozofske fakultete, študirala je slavistiko (mislim da slovenščino in angleščino), ker se je zaposlila na RTV, pa diplome ni uspela narediti.

Zato tudi vprašam.
Tommy

nova
Uredništvo priporoča

Torej je po izobrazbi gimnazijska maturantka (sorry, tisto z absolventi še nikoli za nikogar ni štelo za kaj drugega, kot izgovor…).
Tommy

A se ti ne zdi, da se malo visoko cenis. Je izobrazba merilo za uspesnost? Prej mi je bila Vika vsec, a da pades tako nizko…uf. Cisto vsak ima kaksno skrivnost in da po volitvah uzaljeno izdas skrivnost zmagovalca, potem si zmage definitivno ne zasluzis.
In kaj bos s to informacijo?

Izobrazba ni merilo za uspešnost. Merilo za uspešnost je doseganje svojih ciljev. Uspešen si, če končaš tisto, kar si sam sebi zadal.

Tragično je, da sta Danica in Vika v bistvu ena in ista oseba. Razlika med njima je v tem, da je bila Vika kot operativec primorana vleči nevšečne poteze (ker, če denarja ni, ga ne moreš kje vzeti), Danica pa je ostala v očeh svojega volilca (bivšega volilca Potočnikove) brezmadežna. Seveda le do prvega tedna svoje vladavine, ko se bo soočila z deficitom in z danimi obljubami, ki stanejo precej več denarja, kot ga je na razpolago.

Obe, tako Vika kot Danica po mojem nista usposobljeni za funkcijo, ki jo opravljata. Za Viko sem to trdil že pred časom in glede na deficit se je izkazalo, da sem imel prav. Rad bi slišal mnenja tistih, ki so mi takrat oporekali? Za Danico to trdim danes. Zanimalo me bo slišati mnenje njenih volilcem po njenem odhodu, ko bo mesto nekaj milijard v minusu.

Tommy

jest se tle sam strinjam s tabo. Tud mene zanima, kok se bo se kej smehljala po koncanem mandatu.

Bomo vidl.

Lp

Opravljivci. Dajte ji priložnost. Kolikor vem, je bilo v Ljubljani popolnoma vseeno koga se bo volilo, samo da se ne bo volilo Vike. V svojih časih je ženska pošteno zajebala kar nekaj stvari in prav je, da poskuša z županovanjem nekdo drug, z novimi idejami. Če je Danica ta prava, bo pokazal čas. Idealna pa zagotovo ni. Nihče ni, mar ne?
To da nima faksa ipd., pa je nesmisleno razpravljati. To ni merilo za uspešnost.

Jest sem pa slišala, da ga pije!!!
Slabo ste si izvolili.
Vem, da stanovanj ne bi smela obljubljati, ker ne bo nič z njimi. Vsi so samo polni lažnivih obljub!
Naj se grejo solit!!!

A ti si pa visoko izobražen, da lahko o tem sodiš. Lepo te prosim, kaj te pa to sploh briga.

Zdej pa še jest, kolegice branjevke!

Jest sm pa slišal, da jo je njen moški enkrat nalomu in to vsem na očeh in takrat se je o tem ful govorilo..seveda na najbolj diskretni možni ravni, tako kot danes mi.

recimo, da greste na operacijo mozganskega tumorja in izveste, da doktor ni koncal faksa… a boste rekli: ah kaj, vsak zasluzi sanso, nehajte ga opravljati? hehehe

Kr ena ima pa dober smisel za humor!!!

Mesto je že nekaj milijard v minusu, ki so jih pridelali pod Vikino vladavino.

Jaz sem tudi slisala, da obcasno pije do fula.

skoraj ni novinarja, ki ga ne bi rad malo sluknil:))) preverjeno! ji je ostalo še od takrat:)

Tudi Vika ga rada cuka.

Toliko denarja kot ga je Vika spičla za reprezentanco, ga ni še noben župan prej. Denar je trošila tudi mimo sklepov mestnega sveta, zakar so jo tudi kazensko ovadili.
To, da pa svoji tekmici rečeš, naj gre najprej končat faks, je pa skrajno primitivno.
A kdo mogoče ve kakšno izobrazbo ima Vika?

Menda je vzgojiteljica. To sem slišal in ne dam roke v ogenj za informacijo.

Ce sem prav informirana najprej srednjo medicinsko solo, zatem pa je diplomirala na Pedagoski fakulteti.

New Report

Close