Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Podatki o prejšnjih porokah, otrocih osebe

Podatki o prejšnjih porokah, otrocih osebe

Ali se lahko legalno zaprosi izve podatke o drugi osebi, če je že bil poročen kdaj, kolikrat ter koliko otrok ima?

Preden začnete udrihat, ja ljudje tud lažejo ter človek lažje spi, če ve resnico.

Seveda se lahko zaprosi, zakaj ne. Samo odgovora pa ne bo.

Kako bi se pa tebi zdelo, če bi nekdo vohunil za tabo?

Zakaj se sploh ukvarjaš z osebo, ki ti tega podatka ne “izda” sama. Če je osebno, je brez veze, če pa ni, te pa nima kaj brigat.

Avtorica stopi v najbližji frizeraj, kjer je dedc doma, tudi če sam ni hodil nikoli tja, pa boš vse izvedela, ne samo o porokah, ampak podrobnosti od rojstva dalje.:-))) Sam grem občasno v domači kraj k frizerki ravno s tem namenom, da mi osveži spomin, ker v tisti dobri uri, ko več govori kot striže izvem vse, celo datume smrti mojih sorodnikov im pošlihtane, ki sem jih sam pozabil.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close