Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek JE ŽE KDO RAZNAŠAL ČASOPIS – dnevni časopis

JE ŽE KDO RAZNAŠAL ČASOPIS – dnevni časopis

Je že kdo raznašal dnevni časopis? Vsak dan. Od 4-ih do kdaj?
Je plačano? Tudi prevoz z mopedom? Dobiš kaj opreme za dež?

Baje je plača 700 €. In frej si okoli 10 ure?

Zanimam se za to delo. Pa so mi rekli rekli (naša SLO časopisna hiša), da bi odprl s.p. To sem odklonil. Potem so rekli, ‘okej, bomo že zihtali tako, da bo uredu.’

Zdaj sem malo v dvomih, kako to pri nas laufa!? Hvala vam za vaše izkušnje!

Moj sovascan raznasa oz.zdaj raznasa ze njegov sin. Casopis dobimo v nabiralnik okrog pol sestih zjutraj, tako da dejansko verjamem, da zacenja okrog stirih.
Ima s.p., placila ne vem, niti ne vem, ali je placan po rajonih ali po narocnikih. Raznasa s svojim avtomobilom.

Tudi tednik, ki ga imamo narocenega, raznasa nekdo ze zjutraj, med sesto in pol sedmo je v nabiralniku.

En moj prijatelj to dela, pravil mi je dosti o tem – zelooo slabo je plačano skoraj si greš v minus… Če ne bi rabil preživet, ne bi tega počel, mu je pa služba za zraven, pa s punco si razdelita delo. Ker mislim da drugače če bi mu to bil glavni dohodek bi bil revež.

nova
Uredništvo priporoča

Po moje ne more bit slabo!
Sam svoj gospod si. Dvigneš tiste pakete in jih raztalaš. Nobenega sodelavca, ki lenuhari, nobene sodelavke, ki samo opravlja. Nobenega šefa, ki ti pije kri!
Mogoče te na rajonu počaka mamca s čajem, pa kakšen sosed s prijazno besedo….

Dopoldan si že frej in cel dan je pred tabo!

Za 700 eur? Kot sp porabiš pol za prispevke

Zadeva je o.k. si sp, Sam ti oni nakazejo toliko vec, tako da Ti ostane od 700 naprej. Odvisno od velikosti podrocja in stevila casopisov. Jaz delam 4- 5 ur dnevno in mi ostane neto 1200.

So pa tudi sobote delovne.

Potem pa popoldne skupaj s svizcem zavijata čokolado, ne ?

Potem pa popoldne skupaj s svizcem zavijata čokolado, ne ?


Kako je pa z dopustom? Kdo te zamenja?

Nas raznasalec si poisce zamenjavo sam (brezplacna pomoc druzinskih clanov), tudi pri bolniski, je s.p.

Pozdrav, koliko km naredite in koliko imate časopisa za ta denar??

Tema je iz 2016.

New Report

Close