Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorski zdravnik – A je še katera jokala včeraj?

Gorski zdravnik – A je še katera jokala včeraj?

Joj, včeraj je bilo pa tako žalostno… kako mlad in simpatičen fant je moral umreti… Še dr. Gruber je jokal. Jaz pa tudi! Še katera tako občutljiva in se tako vživi v nadaljevanko ali film?

P.S. Kaj pa pravite na Susanne? A ni zmešana malo? Zakaj odbija Hansa stran, pa malo punčko imata… Joj, kar nekaj, sem kar huda nanjo.

Sej bo bol…

Gledam redno, včeraj pa sem zamudila. Mi lahko kdo napiše na kratko kaj je bilo?
Hvala!


Jaz bi se vprašal, če slučajno ti nisi? A se vam je čisto odpeljalo s tem dohtarjem?


Jaz bi se vprašal, če slučajno ti nisi? A se vam je čisto odpeljalo s tem dohtarjem?[/quote]

Tebi se je odpelo, ker si odprla temo, ki te ne zanima. Le zakaj???

A nimaš v TV funkcije za gledat nazaj?:o


Jaz bi se vprašal, če slučajno ti nisi? A se vam je čisto odpeljalo s tem dohtarjem?[/quote]

Tebi se je odpelo, ker si odprla temo, ki te ne zanima. Le zakaj???[/quote]
Ma ne morem verjet. Saj je huje, kot bi v lastni družini doživljali nanizanko?

Ja, jaz sem tudi jokala. Predvsem pa je treba poudariti, da je ta mladi igralec odlično odigral to vlogo. Marsikateri oskarjevec se lahko skrije pred njim.

Suzana je zaljubljena v martina (še vedno)

Tebi se je odpelo, ker si odprla temo, ki te ne zanima. Le zakaj???[/quote]
Ma ne morem verjet. Saj je huje, kot bi v lastni družini doživljali nanizanko?[/quote]

Ne vem, kaj odpiraš temo, če ne gledaš nadaljevanke. Samo zato, da se lahko iz tistih, ki gledamo, delaš norca? To več pove o tebi kot pa o tistih, ki nadaljevanko spremljamo.

Drugače pa, ja, tudi jaz sem včeraj jokala. Zelo žalostno je bilo in ta mladi igralec je res izvrstno odigral vlogo na smrt bolnega fanta. Res ti je kar segel v srce.
Suzana pa je res očitno še vedno zaljubljena v Martina. Bog ve, kaj bo zdaj, ko se je Martin razšel z Anne, ker je ona vzela očeta nazaj k sebi domov. Res je napeto:)))


Ma ne morem verjet. Saj je huje, kot bi v lastni družini doživljali nanizanko?[/quote]

Ne vem, kaj odpiraš temo, če ne gledaš nadaljevanke. Samo zato, da se lahko iz tistih, ki gledamo, delaš norca? To več pove o tebi kot pa o tistih, ki nadaljevanko spremljamo.

Drugače pa, ja, tudi jaz sem včeraj jokala. Zelo žalostno je bilo in ta mladi igralec je res izvrstno odigral vlogo na smrt bolnega fanta. Res ti je kar segel v srce.
Suzana pa je res očitno še vedno zaljubljena v Martina. Bog ve, kaj bo zdaj, ko se je Martin razšel z Anne, ker je ona vzela očeta nazaj k sebi domov. Res je napeto:)))[/quote]
Pejte raj kaj delat. Recimo Ambrozijo pulit po poljih. Ne pa te bedarije gledat in se cmerit, kot 5 letni otroci. Ma usekane ste babe.

Jaz se tudi jokala včeraj, ja…

Se mi pa zdi, da so vedno bolj depresivne epizode, full hude zgodbe 🙁

grozna bolezen! Vsaj poizkusite zdravljenje dokler je še kao “zastonj”.

Gruber Martin. Sicer gre za fikcijo in scenariju, toda ali tak clovek sploh ljubi svoje partnerice ? Dobil sem občutek kot da je pri njem “ljubezen” na stikalo ON/OFF.
Je nad žensko razočaran – in je ne ljubi več. Suzanne se odloči za moža – konec ljubezni. Anne ne more povsem zavreči očeta (sicer alkoholika in težkega manipuatorja) – konec ljubezni.
Morda je to način delovanja v sodobnih odnosih, a meni deluje blazno hladno, brez čustev. (Če ne boš naredila kot hočem, te ne ljubim več).
Kot da je ljubezen nekaj, kar lahko zavestno začneš in “izklopiš”, ko ti ni več všeč.
Če bi res ljubil Anne bi jo kot prvo razumel in je ne bi pehal v še večjo stisko, kot je ža tako. Ali naj na bi bil partner tisti, ki nam v težavah pomaga, in ne tisti, ki nas v težavah zapusti, in nam težave tako še pomnoži? Najlepša hvala za takega ljubimca!

Ja, to je tudi meni čudno, da se z Anne nikakor nista mogla nekaj zmenit, da njenemu fotru ne bi bilo ravno treba ven iz bajte. Kdo od nas bi pa svojega očeta kar iz bajte vrgel? Saj mu je včeraj dobro povedala, da ne more graditi svoje sreče na očetovi nesreči. Foter je res obupen in grozen, je pa le foter. Martin se mu ne bi smel pustiti sprovocirati.

Sem mislila, da nihče ne razmišlja kot jaz v zvezi s temi njegovimi ” ljubeznimi”. Ne gledam sicer redno (ene dve spustim na teden). Pa se je že dvakrat zgodilo, da kar naenkrat nova ženska 🙂 Prvo Suzane, ok je bla poročena, ampak se je ločila in lahko bi nadaljevala, kjer sta ostala ane…pol pride bivša iz Amerike, sta tudi nekaj obujala pa nič od tega…potem tista zdravnica, ki je imela bolnega moža…razumem, ko je bil mož ne, ampak je umrl in bi tudi lahko nadaljevala glede na silno ljubezen…zdaj ta Anne…pa vmes spet Suzane…jaooooo…se mi zdi, da bo od Anne oče umrl, me zanima kaj bo pol zaen vzrok zakaj ne več Anne 🙂

Kaj se pa ti oglašaš? Že zadnjič si nekaj kwakal okoli dohtarja, zdaj pa spet. 🙂

Jup, kako fajno se je poistovetiti z junakom, ki ga gledaš, se vsaj takrat počutiš možatega, a ne? 😀

Takih ”Moških” pa je čedalje več. Le kam gre ta svet… 🙁

Sem mislila, da nihče ne razmišlja kot jaz v zvezi s temi njegovimi ” ljubeznimi”. Ne gledam sicer redno (ene dve spustim na teden). Pa se je že dvakrat zgodilo, da kar naenkrat nova ženska 🙂 Prvo Suzane, ok je bla poročena, ampak se je ločila in lahko bi nadaljevala, kjer sta ostala ane…pol pride bivša iz Amerike, sta tudi nekaj obujala pa nič od tega…potem tista zdravnica, ki je imela bolnega moža…razumem, ko je bil mož ne, ampak je umrl in bi tudi lahko nadaljevala glede na silno ljubezen…zdaj ta Anne…pa vmes spet Suzane…jaooooo…se mi zdi, da bo od Anne oče umrl, me zanima kaj bo pol zaen vzrok zakaj ne več Anne :)[/quote]

Pozabila si na tisto odvetnico oz. doktorico prava, je bila kar luštna ženska, mogoče bi z njo uspelo, pa je umrla, ko jo je avto zbil:((( Je pa res, da je imel do zdaj že kar nekaj žensk, pa nobene posebne sreče s kakšno. Mogoče to scenaristi zanalašč tako pišejo, saj bi bil zdravnik, ki je v srečni in stabilni zvezi ali srečno poročen, dosti manj zanimiv, sploh za ženske gledalke:)))

Šele parkrat sem gledala to serijo. Ne zdi se mi nič posebnega, a kar gledam ;). Ni mi vse jasno, kako, kdo je čigav;). Tista hči je njegova ( Lili?), enkrat je omenila dva očeta? Kdo je njena mama? Pogruntala sem, da je Suzana hodila prej z dohtarjem, sedaj je poročena z bratom? Naj mi kdo, prosim, malo razloži.

Lili je biološka hči od dohtarja. Njena mama je žena (pokojna) od dohtarjevega brata (dohtar jo je vmes malo tolažil in tako se je rodila Lili). Mama je umrla v prometni nesreči. Tisto o Suzane drži, čeprav se Martin tudi skoz okrog nje suče…zdaj sta se celo nekaj poljubila? Nisem gledala…

Ne razumeš, ker ne gledaš od začetka. Poglej na youtubu za nazaj.
Veš, niso to patetične mehiške nadaljevanke, ko se v 20ih delih nič ne zgodi…

Sem mislila, da nihče ne razmišlja kot jaz v zvezi s temi njegovimi ” ljubeznimi”. Ne gledam sicer redno (ene dve spustim na teden). Pa se je že dvakrat zgodilo, da kar naenkrat nova ženska 🙂 Prvo Suzane, ok je bla poročena, ampak se je ločila in lahko bi nadaljevala, kjer sta ostala ane…pol pride bivša iz Amerike, sta tudi nekaj obujala pa nič od tega…potem tista zdravnica, ki je imela bolnega moža…razumem, ko je bil mož ne, ampak je umrl in bi tudi lahko nadaljevala glede na silno ljubezen…zdaj ta Anne…pa vmes spet Suzane…jaooooo…se mi zdi, da bo od Anne oče umrl, me zanima kaj bo pol zaen vzrok zakaj ne več Anne :)[/quote]

Pozabila si na tisto odvetnico oz. doktorico prava, je bila kar luštna ženska, mogoče bi z njo uspelo, pa je umrla, ko jo je avto zbil:((( Je pa res, da je imel do zdaj že kar nekaj žensk, pa nobene posebne sreče s kakšno. Mogoče to scenaristi zanalašč tako pišejo, saj bi bil zdravnik, ki je v srečni in stabilni zvezi ali srečno poročen, dosti manj zanimiv, sploh za ženske gledalke:)))[/quote]

Pa res 😉 Tista, ko je bil po njeni smrti dolgo časa kar tiho ane? Pol je pa že itak Anne prišla na sceno 🙂 Saj imaš prav. Nebi bilo tako gledljivo, če bi bil srečen z eno.

Ne razumeš, ker ne gledaš od začetka. Poglej na youtubu za nazaj.
Veš, niso to patetične mehiške nadaljevanke, ko se v 20ih delih nič ne zgodi…[/quote]

Hahahahahahahahha… ful dobra

Ne razumeš, ker ne gledaš od začetka. Poglej na youtubu za nazaj.
Veš, niso to patetične mehiške nadaljevanke, ko se v 20ih delih nič ne zgodi…[/quote]

No, toliko mi ni zanimivo, da bi šla gledat za nazaj. Sprašujem le o parih povezavah, da mi bo jasno, če bom še gledala.

Če bi jih imela pet ne bi jokala za enim.

New Report

Close