Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Mož me je zelo užalil, zdaj pa se zgovarja, da se je hecal

Danes zjutraj, ko sem hotela vstat me je mož potegnil nazaj, a jaz sem morala vstat, potem pa je začel prepevat Ostani še minuto moja mala p r a s i c a -….

Pesem je pravilno Ostani še minuto moja mala KRALJICA …!!!!

No, zdaj pa me klicari, da se je hecal, samo zame to ni hec, ampak žalitev.
Ne vem kako bom šla čez to :(((

Pa s kakimi neandrtalci ste ene poročene, no. Če ni provokacija, seveda…

Zmerjaj ga nazaj. Pol pa ga vprašaj, če mu to odgovraja.

nova
Uredništvo priporoča

S čim se ti ukvarjaš? Nimaš resnih problemov?!

Tukaj je največji problem v tebi, da ne znaš sprejet njegovega humorja. Vzemi tako, da si se mu zdela spolno mamljiva in te je namesto za kraljico označil za prasico. Ok, mogoče se ti to zdi malce nenavaden humor, ampak mislim, da ni škodljiv. Nasmeh na obraz in ne sekiraj se!;)

Pa mu reči nazaj, da je prasec.
Mene bi tudi to zmotilo. In ne, to ni humor!

Upam da je provokacija. Ne morem verjet da res obstajate tako občutljive ženske

Polomil ga je in potem skušal popraviti z izgovorom, da se je šalil. Nič slabega ni mislil, verjetno tega ne bo več ponovil, zato se ne ukvarjaj več s tem.

TRAGIČNO!
NESPREJEMLJIVO!
KOT SOFOKLEJEVA TRAGEDIJA!
KONEC JE!
NE MOREM VERJETI!

(S čem se folk obremenjuje, pa to ni res…)

Reci mu, da je on pra.sec, če si ti pra.sica. IOn še res je.

Ni se hecal, pa tudi daleč od tega da te je hotel žalit. On si te je le (ponovno) zaželel! Po moje sta preživela strastno noč, in on si je zaželel še dodatek.

Lej morda še mu je takrat zdelo to blazno hecno izpadlo je pa molo čudno oz žaljivo kar si mu tudi povedala in on se je opravičil kar je tudi prav. Ne trmi se in ne napihuj zadeve stvar je zaključena.pika

ja takoj se loči pa brisače prat

LOČITEV TAKOJ….VSE MU POBERI

Samo res, to je glupa fora s temi prasičkami in prasci. Men je enkrat ena rekla naj jo tako kličem med sexom, pa mi nikakor ni šlo to z jezika. Prav nč dobr občutek ne bil, da prasi-co fu-kam.

Te čist razumem in tudi jaz ne razumem takih prostaških hecov. Enostavno niso vsi za to. Mož te očitno še ne pozna tako dobro. Mogoče bi katera druga vzela to kot seksi opazko, ampak ti (pa jaz) pač ne.
Mislim pa, da se ne bo ponovilo. In prav je, da pokažeš, da ti ni prav in da to ni tvoj nivo.

Jah, tako je , če človek nima smisla za humor, za dovtipe, besedne igre;). Pol je pa užaljen

Evo avtorica, tud če je bil hec, nič važno, kratka navodila kako se ukrepa. Napisala jih je ženska iz stroke, ki preverjeno pozna, kako to “pametne” ženske rešujejo.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0823/nku-Zajeta.jpg[/img][img]http://www4.slikomat.com/13/0823/585-Zajeta.jpg[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Evo, zaradi takšnih hecov je šla pri meni ena res dolgoletna in tudi prva resna zveza končala. Vedno bolj pogosto je imel štose vključene z žaljivkami prasica, kurbica. Recimo si je pel, ubil te bom kurba ali kurbica, zraven pa se smejal. Kot da bi se mu odpelalo iz dolgčasa. Ampak zanj je to vedno bil hec, čeprav prošnje, da naj neha oz. izpusti te besede, niso bile uslišane. S takšnim obnašanjem mi je konkretno zbil željo tudi po spolnosti in potem je šlo vse navzdol. Ja, na koncu pa je spregledal, kaj je povzročil s takšnimi heci, ampak poti nazaj več ni bilo.

Prašičje igre je imel v mislih;))

Nocoj, ko boš zlezla v posteljo, mu neprestano ponavljaj: “Ti moj pujs, o ti moj pujs…”
Jutri pa, ko boš vstala, na ves glas navij Lačnega Franza – Jutri bom pujsa razbil… in zraven se deri: RAZBILAAAA-AAA–AAAAA!!!

Kakšna razlika pa bi bila, če bi ti rekel prasička moja.
Prasica je še bolj seksualno užitno.

Če od začetka ni bilo takšne komunikacije za ala seksualno pohoto ali crkljanje, verjetno osebi en tak izraz navsezgodaj pač ni sedel.
Avtorica povej mu, da tebe pač neki ala vepri ne privlačijo osebno, še manj pa seksualno. Če je želel morda spremeniti rutino in si želel, da bi še malo ostala, pa si jo zato potem še bolj hitro popihala.
Če nekomu neke vrste nek hec ne ugaja ali mu niti ni hec, je brez pomena, da si naj bi potem oseba prevajala nek hec in v njem iskala kup pozitivnih stvari, čeprav prašički veljajo za inteligentne živali.
Če vse ostalo štima, kaj, poleg opravičila pričakuješ, da bo storil avtorica, pa da ob tem ne boš pričakovala, da bo do potankosti ob tem bral tvoje misli?

Očitno si bla prejšnji večer prasica in je hotel reprizo. Kaj ti ni jasno? 😛

Modri val, paranoja te daje! 😀


Ma kaka paranoja, glej če je pametna, tako se dela. Kaj se pa to pravi, hec gor dol, beseda je padla, ločit, konec, ni druge in to speljat tako kot je prav, zato sem prilepil navodila, da ji pomagam.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close