Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lep pes – grd pes

Lep pes – grd pes

Spodaj berem temo o dogah. …………..Kaj pa med vsemi pasmami, kateri vam je najlepši in kateri najgrši pes?

Meni je vizuelno najlepši aljaški malamut, najgši so mi pa hrti.

Zame je najlepši samojed, med najgršimi pa mops.

Najlepših je veliko, tudi med mešanci, grdo mi je pa vse izven neke pasje normale. Torej potlačen gobec, prekratke noge in vse kar je manjše od recimo koker španjela.

Moja dva (z)mešanca sta najlepša 🙂 Lepi so skoraj vsi. Najbolj sem mahnjena na večje pasme. Borderji so lepotci pa švabi pa goldiji recimo. Najmanj pa ja kak hrt pa kaj podobnega podhranjenega. Aja pudelj mi tudi ni. Tisti kodrčki mu ne pašejo.

Najlepši mi je Dogo Argentino, imam pa Borzoja, torej hrta :p
Hčerka ima 2 nebodigatreba, ničemur podobna, ampak sta lušna za pogledat.
Grd mi ni noben, ne bi pa nikoli imela maltežana ali kaj podobnega.

p.s. Največji pečat in uvod v življenje s psi so mi pa dali pudelj, škotski ovčar in pitbull.


Aja, pa hrti mi niso všeč. Tiste dachau suhote ne bi mogla gledat.

Všeč so mi samo veliki kratkodlaki psi s potlačenimi gobci, z izjemo dog, rodezijskega grebenarja, weimaranca,…Ni mi všeč nobena majhna pasma, razen angleškega buldoga. Od ostalih pasem mi niso všeč razni labradorji, retrieverji, ovčarji, itd, predvsem zarad hinavskega karakterja.

Sami prečudoviti, lastniki zagotovo tudi….

url=http://www.Slikomat.com/slika/6036203.htm][img]http://www4.slikomat.com/13/0819/8tk-Zajeta.jpg[/img][/url]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Aja, pa itak, ne da mi je grd (ok, ja, novodobni gliserji mi niso za nikamor) nikoli ne bi imela nemškega ovčarja. Res, tega pa res ne. Pod nobenim pogojem sploh.

Zakaj pa ne?


Potlačeni gobci so deformacija in zločin proti pasji vrsti.


Wehrmacht je bil čisto zadovoljen z njimi. :-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zakaj pa ne?[/quote]

Ker bolj pohuljenega psa brez mozga težko najdeš. In ker imam z njimi same slabe izkušnje. Dandanašnji so pa še uničeni do amena, razen delovna linija (kar se zdravja tiče). Ni mi všeč na splošno, ne maram robotov oz. psov brez karakterja in pameti.


Wehrmacht je bil čisto zadovoljen z njimi. :-)))[/quote]

Verjamem. Jaz pač nisem.


Zakaj? Če gledava delovno linijo?


Zakaj? Če gledava delovno linijo?[/quote]

Sem napisala – ker nimajo karakterja, nimajo neke inteligence, dolgčas je z njimi karkoli počet. In pohuljeni so.

Zakaj pa ne?[/quote]

Ker bolj pohuljenega psa brez mozga težko najdeš. In ker imam z njimi same slabe izkušnje. Dandanašnji so pa še uničeni do amena, razen delovna linija (kar se zdravja tiče). Ni mi všeč na splošno, ne maram robotov oz. psov brez karakterja in pameti.[/quote]
A daj no? Od kod potem trditve, da so med najbolj inteligentnimi, učljivimi in vsestransko uporabnimi psi?

Hahahah, ne boš verjela, tud men so od nekdaj totalno antipatični .Najbrž edina pasma ki je ne bi imel nikoli.

https://www.youtube.com/watch?v=7dwYca6rONA

Ne bi vedela. Da so učljivi, to je res, ker ne mislijo s svojo glavo. Po inteligenci pač ne slovijo, razen če so se popravili? Vsestransko uporabni? Najbrž da res, če se ukinjajo celo v Policiji, vojska jih pa že zdavnaj noče.
So pa “učljivi” – tako kot človeške ovce pač – manj ko sam razmišlja, bolj se tebi zdi, da si nekaj blaznega dosegel, ko ti Rex da tačko :p

Ježeš, tistim, ki smo ure in ure na treningih preživeli, nam je res tega treba gledat 🙂


In zdaj boš trdila, da se ne pališ na agresivne grdobine, ki jih spraviš ”’pod kontrolo””’ s tem da jih zapreš.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAAHAHAHAA


In zdaj boš trdila, da se ne pališ na agresivne grdobine, ki jih spraviš ”’pod kontrolo””’ s tem da jih zapreš.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAAHAHAHAA[/quote]

Jaz imam tudi tak občutek, da ji je moč psa pomembna, kot se je že nekajkrat pohvalila in nima nobene zveze ne z lepoto in ne inteligenco. Celo več, bolj grozljiv je videt, bolj ji je všeč.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Itak. In ker nimam pojma, so skoz vklenjeni in čez nagobčnik po slamici srkajo, ker če ne, bi me itak že požrli :p

New Report

Close