Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rynair pomoč

Rynair pomoč

Prosim za pomoč. Prvic letim z rynairom. Na njihovi strani sem našla dovoljene dimenzije kovckov ter rocne prtljage ter dovoljeno težo. Ce prav razumem, neses kovcke s sabo gor na letalo. Kaj to pomeni, da imas potem v kovcku lahko samo tekocine do 100 ml v vreckah, torej si moram vse tekocine preliti v manjse steklenicke? Lahko imam v kovcku cokolado, kavo, cedevito… kakršno koli hrano pac…? Moram kupiti vrecke z zapiralom ali lahko dam v navadne in zaprem z elastiko? Hvala za pomoč in lep dan vsem!


1 kovcek (manjsi) neses gor in drugi gre zadaj. V tistem zadaj imas lahko vse normalno spakirano.
Ja vse tekocine si mores prelit v manjse steklenicke, imajo pa v DM.u (blizu blagajne ponavadi) take mini sampone, deodorante, zobne paste itd. prav za letalo narejeno 🙂

Ostalo ti bo kdo drugi povedal 🙂

Hrano (suho) lahko neseš gor. Jaz ponavadi letim samo z ročno prtljago in daš v eno 1L vrečko max 10 100miliiterskih enot tekočin (šampon, tekoči puder,…). Vse ostalo je vseeno kako imaš zapakirano.

nova
Uredništvo priporoča

Pri sebi (v osebni prtljag)i s katero greš skozi kontrolno točko imaš lahko eno 1litersko vrečko, kamor spakiraj vse tekočine. Te morajo biti obvezno v embalaži do 100 ml, drugače bodo letele v smeti!
Za zapiranje lahko uporabiš tudi elastiko ali plastično Ikeino zapiralko.

Menda mora biti original vrečka na zapiranje. Sem jih kupila v DM ju; 10 jih stane okoli 2 eur. Vse ostalo, kar so napisali predhodniki drži. Sem ravno pred parimi dnevi potovala z njimi.

New Report

Close