Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vam je to sexy ali je punca predebela?

Vam je to sexy ali je punca predebela?

http://www.zurnal24.si/pozor-seksi-obline-clanek-273963

Predvidevam, da se 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} folku na MONU-u zdi ta punca predebela. Je pa zelo slavna in zaželjena zaradi svojih oblin. Ima torej ves svet drugačen okus kot MON? Ima MON prav, preostali svet pa se moti?

Fuj, ogabna je.

Vidi se, da si bolj preprostega duha ali pa še v plenicah, saj nisi sposobna razčlenjenih odzivov, pač pa reduciraš spekter občutij zgolj na elementarno, prehranjevalno raven.

Ljudje vidijo njen obraz, ne njenih oblin…. ko jo vidiš od zadaj je grda, debela,… samo je pa luštna v obraz in mlada… Mladost je pa itak vse kar šteje…. še bolj pa, če je luštna…. in ker je debla ima tudi joške…. Vse, kar rabi moški….

meni se zdi lepa. najbrž zato, ker ima vseeno lepo razmerje prsa- pas – boki.
če bi bila okrog pasu zalita, mi po moje ne bi bila tako všeč.

meni se zdi lepa. najbrž zato, ker ima vseeno lepo razmerje prsa- pas – boki.
če bi bila okrog pasu zalita, mi po moje ne bi bila tako všeč.

Odlična. Vsaj ni sama kost in koža. Prava ženska.

Meni je ok.
Koliko kg pa se vam zdi da ima?

No ja, obline ima ženske, je v mejah. da se bi dalo uživat z njo.

Koool, potem sem tudi jaz seksi hehehe


20 kil preveč. 🙂

Je predebela, lahko bi shujšala najmanj 10 kg. Sama sem visoka 166 cm in imam 52 kg, pa nisem presuha. Konfekcijska št 38. Sem zadovoljna sama s seboj. Bi pa bila nesrečna, če bi bila taka kot ta na linku, pa če je slavna al pa ne, ni mi všeč.

Logično, da bodo monovke in monovci pljuvali po njej, ko so pa vsi tako vitki in postavni.
Samo zanimivo, da na ulici videvam pa moške z vampki pa ženske z mišelnkami. Ta dečva na linku pa tega nima. Monovke in monovci pa so čisto nasprotje ljudi, ki jih srečujem, so namreč vsi po vrsti bolj vitki kot dečva na linku. Zanimivo, da ljudje z mišelinkami se sprehajajo okrog. Tisti ta vitki so pa na monu.

Jaz imam rada malo več kg na ženski, ampak to je pa kar nekaj kg preveč. Ni mi všeč.

Nič ji ne manjka.

Po zdravstvenih merilih je daleč predebela, kaj šele po lepotnih.
Predstavljajte si jo na amaterskih fotkah brez retuširanja … tole je vseeno obdelano, polepšano, fotografiral je profesionalec in ona je model, ki se zna postavit.

Tisti, ki se zgražate nad njo. Si upate povedat kako postavo imate sami?
Jaz priznam, da imam mišelinke okrog pasu. Tako, da sem bolj okrogla kot tale. Samo jaz sem pač neprava mona, ker nisem tako popolna kot ste ostali :).

Manjka ji pa res ne 😀
Če zna pa z viškom še zaslužit…… 🙂

Sem ženska.
Je mlada, lušna in z dobrimi proporci ter zato verjetno zelo privlačna moškim. Je pa pretežka, brez dvoma, pa vseeno kritično ni. A čez 10 let, ko bo mladost odšla in se bodo proporci nekam čudno nagnili, bo, če bo ostalo stanje nespremenjeno, samo še debela. Žal.

Punca je bolj šikana kot vse mone v tej temi, grem stavit.

Ima lepo postavo, mehka na otip, lepo kožo, lušen obraz.

Simpatično si postavila zadnje vprašanje. Takšno izzivalno. 🙂
Ja, nekoliko predebela je, če bi mela vsaj 5 kg manj ali 10, bi bila veliko bolj privlačna, moje mnenje. Na seksi oblinah pa sploh ni focusa. So skrite v tem modelu moderca, tako da obline sploh ne pridejo do izraza oz. jih ona ni izpostavila na pravi način…

Dajte no, če je pri teh letih taka bajsa, kaj bo šele čez par let. Kaj pa zdravje pri debelosti, pa kondicija?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz pa mislim, da ni neumna in se na ta način zlahka obrani idiotov.

….vidim, da ti zdravje in kondicija ne nucata dosti. Telesno zdravje, umsko si itak razštelan.

New Report

Close