Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DAŠA ali ZALA

DAŠA ali ZALA

Smo po temeljitem razmisleku povsem prevekslali… Ste mi dale misliti.. ( sem avtorica teme: http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11016585)
Tako da sva zdaj zoožila na dve popolnoma novi imeni.
DAŠA in ZALA
Eno ime je njegova izbira, eno moja. Katero je lepše?

naj bo potem Dazala, Dašala, Zaladaša, Zalaša.

Super, imata dve imeni, ko bosta deklico videla v živo, bosta pa vedela, če je Daša ali Zala. To je to.

nova
Uredništvo priporoča

No, hvala ampak ne bi.

meni sta obe imeni lepi. Če bi izbirala, bi izbrala Zala. Je pa res, da ko vidiš otroka v živo, točno veš, katero ime izbrati. Meni je bilo za punčko tudi lepo ime Zala, možu pa Karin, Dagmar, Veronika, Katarina… na koncu sva izbrala Katarina in ko jo zdaj pogledam, se mi zdi, da ji Katarina najbolj pristaja, pa lepo se poda k priimku.

Imena s šumniki so mi zelo všeč. DAŠA torej! Pa klicali jo bodo Daška, meni zelo prisrčno.

Prejšnja imena so bila lepa in vsaj nekaj posebnega. LISA naj bo.

Meni lepa imena so Lara, Neža, Iva, Zoja, ki niso ne znucana, ne povsem staromodna… izmed teh dveh Zala, ki je pa za moje pojme preveč znucano.

Daša je grdo ime. Ne poznam nikogar, ki bi mu bilo lepo.. Tako; neprijetno. Edina punca, ki jo poznam in ji je ime Daša, je ime dobila po očetovi ljubezni iz mladosti…

Zala.

Še enkrat … izbrala boš menda ja sama.
jaz sem pred nekaj leti, brez kančka dvoma, dileme, vprašanj … izbrala Daša. Zakaj, niti ne vem. Preletela sem knjižico imen in mi je padlo v oči, v sluh in v dušo.

Kako tak preskok? Sicer pa definitivno zala.

kaj pa ZAŠA? se mi sploh ne sliši tako grozno, pa še združiš imeni.

Daša ne, ker enostavno ne
Zala ne, ker bo čudno če deklica ne bo ravno najlepša (razen če imate v družini dobre nastavke za lepoto)

Srčno upam da se zgodi nekaj neverjetnega in se vama rodi fantek.

Zala.

Aha, vse jasno. Zato ti je ime grdo.
Zame je Daša zelo lepo ime in vsekakor dosti lepše kot Zala.

Aha, vse jasno. Zato ti je ime grdo.
Zame je Daša zelo lepo ime in vsekakor dosti lepše kot Zala.[/quote]

Seveda! Verjetno je prav ona mamica tiste Daše, ki je dobila ime po ljubezni njenega očija… A ta ljubezen žal ni ona…

Zala, poznam dve Daši in obedve sta kokoši. ;P

Kaj pa Tala, Tajda?

Vem za vsaj 4 psice samo v bližnji okolici, ki jim je ime Daša. Tako da mi že zaradi tega ni…

Ne razumem, zakaj sprašuješ tuje ljudi, saj gre ja za TVOJEGA otroka. Važno, da je všeč tebi in možu. Pa da je seveda normalno, ne te novodobne spakedranke.

Sicer pa, če že sprašuješ, je veliko lepše Zala. Daša mi je čefursko in kot ena gor piše, še pasje ime.

Zala ni slabo ime. Daša mi ni všeč.

Zala, vsekakor.

Daša

predlagam združitev v DALO, se pravi DALA

New Report

Close