Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Črnučah pobegnil piton

V Črnučah pobegnil piton

V okolici vrtca in osnovne šole! Upam, da zaprejo njegovega lastnika v zapor in mu dajo denarno kazen.

upam da idiota spravijo v arest

Saj so ga našli, kajne??
Ohh, en mladiček, prestrašen, navajen ljudi ??, nč nevaren………… dolg pa en meter!! KAČAAA!!

Te fanatike, ki v bajto nosijo kače, legvane, želve, pajke …kr ene tropske živali (ki VSI živijo po 50, 100 let!!!) bi MORALA naša špekcija imet ‘na broju!’

Ne pozňam kače, pajka, legvana, ki bi živel 50 let. Kaj šele 100. Se pa striňam glede odgovornosti lastnikov.

1 m dolg piton je še na večjih goličih in manjših odraslih miših, še goliča podgane ni sposoben požret. Dajte bit malo manj histerični in se ne smešite.

:)))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Piton? Najbrž je slišal, da se zelena mambica moži in šel preprečit najhujše 😀

pa ne da se je Werner sprehajal po črnučama?

hehehe mogoce me je le hotel pospremit do oltarja?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

hehehe mogoce me je le hotel pospremit do oltarja?[/quote]

Ah, kje pa – želel je izkoristiti še zadnjo priliko s tabo, preden postaneš žena 😀

poznam v Črnučah enega .. ssssstran od njega ssssss.

hehehe mogoce me je le hotel pospremit do oltarja?[/quote]

Ah, kje pa – želel je izkoristiti še zadnjo priliko s tabo, preden postaneš žena :D[/quote]

A tako pokvarjen da je? ssssram ga i ssssstid bilo :))

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ah, kje pa – želel je izkoristiti še zadnjo priliko s tabo, preden postaneš žena :D[/quote]

A tako pokvarjen da je? ssssram ga i ssssstid bilo :))[/quote]

Če si vredna greha, ni sramu – prej ponosssssss 😀

A tako pokvarjen da je? ssssram ga i ssssstid bilo :))[/quote]

Če si vredna greha, ni sramu – prej ponosssssss :D[/quote]

Na to vprasanje pa jaz ne morem odgovorit :DDD

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Če si vredna greha, ni sramu – prej ponosssssss :D[/quote]

Na to vprasanje pa jaz ne morem odgovorit :DDD[/quote]

Bo že piton spregovoril, ko bo utegnil 😀

Na to vprasanje pa jaz ne morem odgovorit :DDD[/quote]

Bo že piton spregovoril, ko bo utegnil :D[/quote]

Se pohvalil hoces rect :DDDD

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Bo že piton spregovoril, ko bo utegnil :D[/quote]

Se pohvalil hoces rect :DDDD[/quote]

Lastna hvala seje dvome 😀

New Report

Close