Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varanje žensk po 40

Varanje žensk po 40

Mislim, da je razlog v tem, da jih njihovi moški ne cenijo in ne dobijo dovolj ljubezni doma. Ženska, ki je ljubljena, ne bo tega počela. Če bi se cenila, bi pred leti že odšla in poskrbela sama zase in si našla primernega partnerja. Enostavno si jaz tega ne predstavljam, stara sem čez 30 in sem raje bivšega partnerja pustila, uresničila svoje cilje, ki sem jih imela in jih z njim ni bilo možno uresničit, zadovoljna sem s seboj, zgledam menda res v redu, sem pa sicer še samska, ker žal imam tudi tako delo in način življenja, da kakih samskih moških praktično ne srečam. Ko bo čas za to, bo že – ne mislim jih pa menjavat kot gate kot ene to počnejo. S tem da, žal živimo v svetu, ko jje itak bolj malo ljudi, ki imajo vse v glavi kot je treba, ljudje so zelo egoistični, to pomeni da bolj ljubijo same sebe, zato tudi mislim, da nekega partnerja je težko najt. Bolje je pa še vedno bit sam kto imet takega, ker na koncu bi se končalo spet slabo.

A seveda. samo to je relativno nov trend. In sicer od takrat, ko je polna rit pravic, nobene odgovornosti, izmišljeni poklici za babe in dobro plačilo za nič sposobnosti in nič dela, fiktivne izobrazbe, ki samo povečujejo domišljavost, zaščita s strani države in hujskaštvo proti nasprotnemu spolu…Skratka kup privilegijev in zaščite, ki ima za posledico naraščajočo podivjano babjo puhloglavost.. Večina jih ni sposobna več ničesar, celo materinstva več ne.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Torej, ko si ga obrala, kakor si ga lahko, si ga načevljala. Osebna rast majn fus. Egoizem.


Torej, ko si ga obrala, kakor si ga lahko, si ga načevljala. Osebna rast majn fus. Egoizem.[/quote]

Jaz še nisem slišal babe, da bi bila kdaj kriva in bi kaj priznala, vedno je kriv dedc. Frdamani šusi, ne morem drugega rečt.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Torej, ko si ga obrala, kakor si ga lahko, si ga načevljala. Osebna rast majn fus. Egoizem.[/quote]

Jaz še nisem slišal babe, da bi bila kdaj kriva in bi kaj priznala, vedno je kriv dedc. Frdamani šusi, ne morem drugega rečt.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Seveda si kriv, zakaj si pa tako babo izbral? :)))

Jaz še nisem slišal babe, da bi bila kdaj kriva in bi kaj priznala, vedno je kriv dedc. Frdamani šusi, ne morem drugega rečt.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Seveda si kriv, zakaj si pa tako babo izbral? :)))[/quote]
Kriv je samo, ker je podpisal. Ker mogoče moški izbira, ampak ženska pa izbere.
Šerše la fem.
:-))

Jaz še nisem slišal babe, da bi bila kdaj kriva in bi kaj priznala, vedno je kriv dedc. Frdamani šusi, ne morem drugega rečt.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img][/quote]

Seveda si kriv, zakaj si pa tako babo izbral? :)))[/quote]

Aja, saj ti si navajena bežat kot antilopca, si lahko take dovoliš.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Blagor vam, ko so vedno vse drugi krivi! 😉

imaš zdaj afero s poročenim 40+

in kriviš njegovo ženo da jo tvoj jebač vara

Avtorica, si še mlada, pa naduvana tud do neba, ker baje zgledaš res v redu. ne filozofiraj okoli enostavnih stvari. Vsak vara, ker mu v neki zvezi ni ok.. po 40 letu pa to največkrat pride zaradi naveličanosti oz. vsakdanje rutine Lahko je pa tist, ki ga nekdo prevara čisto v redu osebnost, problem je ta, ki vara, pač nezensliva osebnost za življenje v dvoje. Drugače pa, priložnost dela tatu,

Prevarana po 30 tem, sprašuje, pa kako je po 40tem oz. da tam pa že ni dobro na isti način?

Pač niso, pa kaj? nekoč je bilo varanje privilegij moških, zdaj je emancipacija..

Pač niso, pa kaj? nekoč je bilo varanje privilegij moških, zdaj je emancipacija..[/quote]

Aja? Puhloglavi norosti se tako reče po novem? Ker je namreč trend, da so nekajkratno prekosile babe dedce v vseh norijah.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, sprijazni se s trendom..

Ženske varajo izključno zato, da ponižujejo partnerja, malo katera iz trenutnega užitka. Že tako imajo ta glavno povsod, potem pa se z varanjem izključno dokazujejo, da so nad partnerjem.

New Report

Close