Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drugačni moški/ženske na portalih – se menite z njimi?

Drugačni moški/ženske na portalih – se menite z njimi?

Sem na par portalih za spoznavanje samskih.
Napisano imam kakšnega moškega iščem (bolj športnega), katere starosti in tako naprej.
Blokiram vse vezane, vse f.fehtarje, vse nesramne, vse tujce (ki iščejo žensko, ki bi jih preživljala) in podobno.
Je pa na teh portalih precej malce drugačnih moških. Da imajo kake psihične težave, da so recimo malce posebeni, da so končali šolo s prilagojenim programom pa tudi kar dosti invalidnih.
Kako se menite s takimi ljudmi? Jim odgovorite, se menite z njimi ali jih ignorirate?
Ponavadi gre za take primere, da stokajo, da ne dobijo ženske, da so ženske grozne, ker nočejo nekoga, takega kot je on.
Sem vedno v dilemi, biti prijazna, ampak ali sem dolžna se nekaj meniti, če mi ni do razmerja s takim, niti mi ni do srečanja?
Po drugi strani razmišljam, da se kaj od tega lahko tudi meni zgodi.
Imam pa tudi dobro izkušnjo z nekom, ki je invalid, ampak za pogovor pa prijeten,ni vsiljiv, ne stoka kako je ubog in kako ga ženske ne marajo. Prijeten človek. Z njim sem pristala na srečanja, se pa še nisva dobila.
Kako pa vi?

Tudi sama imam v profilu točno napisano, kaj iščem. Predvsem gledam, da je izobrazba približno podobna moji ali več, ter da ima tip v profilu napisano podobna pričakovnja kot sama. Recimo, da na tri mesece naletim na enega kompatibilnega dopisovalca. Saj potem že po pogovoru vidiš, kako je razgledan, njegove cilje itd. Vezane, poročene ignoriram in kar je tudi izven mojega opisa.

Torej nekoga, ki recimo oseba s posebnimi potrebami tudi ignoriraš?
Jaz pogosto ne vem kaj bi. Nisem neka usmiljenka, ki bi bila zdaj na razpolaga za vse mogoče težave neznancev. Po drugi strani se mi pa smilijo.

Torej nekoga, ki recimo oseba s posebnimi potrebami tudi ignoriraš?
Jaz pogosto ne vem kaj bi. Nisem neka usmiljenka, ki bi bila zdaj na razpolaga za vse mogoče težave neznancev. Po drugi strani se mi pa smilijo.[/quote]

Hm. Sej pravim, da spoznam nekje eno osebo na 3 mesece. Ker ne pišem vsakemu, ni časa, niti se mi ne da. Dam velik bolj na kvaliteto kot kvantiteto. Da bi pa se sekirala, ker ne odpišem neznancem, zakaj, sej me ne poznajo. Ostale spregledam. kako pa naj vem da ima PP. A tebi odločnbo pokaže ali že po sliki veš?


Glede na splošno mnenje obiskovalcev mon, te čaka – znajdi se sam… Mimogrede, lažje je prenašat invalida, ki mu fizično kaj manjka, kot pa tistega z mentalnimi problemi. In pazi- do takšnih stvari nas lahko loči samo nepreviden korak.


Glede na splošno mnenje obiskovalcev mon, te čaka – znajdi se sam… Mimogrede, lažje je prenašat invalida, ki mu fizično kaj manjka, kot pa tistega z mentalnimi problemi. In pazi- do takšnih stvari nas lahko loči samo nepreviden korak.[/quote]

Saj ravno to. Take stvari se lahko vsakemu zgodijo.
Res pa je, da pa tudi nimam neke volje, da bi se ukvarjala s težavami neznanca.
Ja, res je. Fizični invalidi so za kak čvek čisto ok. Psihični so pa težavni. Se mi pa smilijo.
Kako vem? Po pogovoru ugotoviš, da je z osebo nekaj narobe. Pa malce povprašaš in vidiš, da je recimo pri 30ih v penziji,ker je shizofrenik.


Glede na splošno mnenje obiskovalcev mon, te čaka – znajdi se sam… Mimogrede, lažje je prenašat invalida, ki mu fizično kaj manjka, kot pa tistega z mentalnimi problemi. In pazi- do takšnih stvari nas lahko loči samo nepreviden korak.[/quote]

Saj ravno to. Take stvari se lahko vsakemu zgodijo.
Res pa je, da pa tudi nimam neke volje, da bi se ukvarjala s težavami neznanca.
Ja, res je. Fizični invalidi so za kak čvek čisto ok. Psihični so pa težavni. Se mi pa smilijo.
Kako vem? Po pogovoru ugotoviš, da je z osebo nekaj narobe. Pa malce povprašaš in vidiš, da je recimo pri 30ih v penziji,ker je shizofrenik.[/quote]
Net je, kar se spoznavanja tiče, poden. Preveč te izolira, da bi lahko videl, če je kakšna iskrica. Je pa seveda precej bolj varen in udoben. Imaš pa tudi precej dela med izbiranjem esejistov po zbranih delih:-))

Do sedaj se spomnim, da sta me ogovorila morda 2 s pp. Ampak je bilo tako, da enega žal nisem niti razumela, kaj mi je pisal. Ta se mi je sicer smilil, ampak kaj pa naj, če sploh ne razumem napisanega.
En drug pa je kar začel z nekimi perverzijami in tem sranjem, kot velika večina tam gor, jasno, skritih za ekranom in mogočnih, a v živo ne bi upeli pisnit. Tako sem tega brez slabe vesti zablokirala.

Je na portalih ena cela žalost, ja. Tudi tisti, ki so drugače zdravi, pišejo tako, da pogosto koga sploh ne razumem. Poročeni, oddani in sluzavci pa takoj odpadejo in jih blokiram.
Tako na mojo veliko žalost po 3 mesecih ždenja na portalu nimam niti 1 samega dopisovalca, kaj šele, da bi se s kom tako zatipkala, da bi si ga želela spoznati tudi v živo.

Tudi invalidi so ljudje in imajo svoj značaj. Če te njegov značaj odbija, ga mirno skenslaj, kot bi kakega najhujšega lepotca. Ne vem, zakaj bi invalidom tukaj morala dajati popust – ker značaj imajo pa kljub telesni hibi lahko brezhiben, da ne rečem zdrav.
Očitne in hude psihične težave – hja, tukaj si moraš pa sama priti na jasno, kako daleč si se pripravljena žrtvovati. Je pa v bistvu kar dilema, ker če bi npr. spoznala človeka v živo, bil bi ti simpatičen, in šele po nekaj randijih bi izvedela, da ima diagnozo … tukaj zveš pa že vnaprej …. (da o tem, da človek lahko zboli tudi kasneje, ko je že v zvezi, niti ne začnemo).

Jaz sem na spletu spoznala enega invalida, živ norc, ti povem, še danes se rada spominjam druženja z njim, ni da ni, pustil me je on, ker nisem hotela imeti otrok. Tolk!

Mi napiše: Želev bi te spoznati.

Lahko si sam Brad Pitt, ampak ne, hvala.

Mi napiše: Želev bi te spoznati.

Lahko si sam Brad Pitt, ampak ne, hvala.[/quote]

Zato sama vedno preverim izobrazbo in kaj si je zapisal v profilu. Če ima že v profilu velik napak, veš, da ni pismen in ga blokiraš ali ignoriraš že na začetku. Predlagam, da si v profilu napišeš opis, ki bo pritegnil točno takšne, kot si sama želiš. Ostalo gladko stisneš križec.

Pa kdaj si boste potrdili, da na portalu ni normalnih ljudi.
Normalni pač živijo življenje in si na drugačen, bolj aktiven način, “iščejo” sebi primerne partnerje.

Mi napiše: Želev bi te spoznati.

Lahko si sam Brad Pitt, ampak ne, hvala.[/quote]

Zato sama vedno preverim izobrazbo in kaj si je zapisal v profilu. Če ima že v profilu velik napak, veš, da ni pismen in ga blokiraš ali ignoriraš že na začetku. Predlagam, da si v profilu napišeš opis, ki bo pritegnil točno takšne, kot si sama želiš. Ostalo gladko stisneš križec.[/quote]

Sama imam trenutno v profilu prazno, saj sem imela napisano, kaj iščem, a sem potem dobivala kar neka jezna sporočila od tistih, ki so seveda iz mojega opisa gladko izpadli.

Zanimivo, da sem nekoč imela napisano kar nekaj xy in so se dejansko našli vredu sogovorci. Ampak je pri vseh ostalo samo pri tipkanju oz. čez čas je še to izzvenelo. Eden mi edino na vsake pol leta napiše, kako sem kaj in potem ponikne spet za pol leta.

Opažam, da jih večina nima niti jajc se dobiti v živo, raje ostajajo pred ekranom. Saj verjamem, tako je enostavneje in tudi varni so pred kakšnim razočaranjem, če bi oni nemara ne bili všeč ženski. Sem namreč naletela na večje število moških, ki so mi kar napisali, da mi ne bodo všeč, če se dobimo in sklepam, da zato raje ostajajo skriti. Ampak meni se tudi ne da pisat v večnost, če vem, da osebe ne bom mogla spoznati, ker ima strahove. Po drugi strani si tudi ne predstavljam, da bi mi moški, ki ni samozavesten in ga je strah priti že na samo srečanje, bil zame ok.

Sem se spomnila, da sem bila v kontaktu še z nekom, ki ima MS. Je bil pa kar zatežen in si skoraj ni dal dopovedat, da me piramidni sistemi ne zanimajo.

Večina jih ima tako prazne profile. ALi pa ima napisano, da ima recimo srednjo šolo, ampak potem ugotoviš, da ni niti normalne OŠ naredil.
V bistvu dobiš nekaj 100 sporočil, ampak večina je takih, da ni za nikamor.
Ja, pa srečati se tudi večina ne upa. Gobezda, ampak to je tudi vse.
Da ne govorimo o poročenih.

Torej sebe ne šteješ za normalno osebo, ker visiš na netu?

Če čutiš, da ti ni do spoznavanja nekoga, se ne sili.
Pomisli- boš vedno sebe razdajala ljudem, čeprav ti ni do njihove družbe?
Ne imaj slabe vesti.
Nisi njihov koš za smeti, da poslušaš in vase sprjemaš njihova jamranja, da so ženske nesramne.
Kot tudi nisi usmiljenka, da svoj dragoceni čas deliš z tistimi, ki ti niso všeč.
Imaš eno življenje in eno telo. Kam ga boš peljala, vedno dobro preceni. Ljubosumno ga čuvaj in ne dovoli vanj sprejemat raznorazne svinjarije(mentalne kot fizične)
jaz nimam s tem problemov.
Nekoga sem tu gor spoznala, pa ni želel povedati, kakšen je. Ko se je le opisal, sem prekinila stik. Me je pred meseci en drug monovsi kreten naučil, da je treba v virtuali biti zelo zelo previden. Z 210 kg tipom pa pač nisem želela na drink. Imam pravico izbirati in ne se samo prilagajati.
Drugače ne hodim na spoznavne portale, a ko sem lani prvič stopila v ta forum in s tem v virtualni svet, sem se zaklepetala z nekom.. lahko samo rečem, da mi je žal časa, ki sem mu ga namenila, ker je bil totalni lažnivec, za povrhu pa še grd ;((((. Še danes me je sram, da sem se sploh dobila z njim. Ne imet take izkušnje, res pusti zelo slab priokus. zato raje spoznavam ljudi v reali, tu takoj vidiš kaj je na ogled, in potem spoznavaš naprej.. vsaj glede videza ne morejo lagat hahaha ;).

Ja, tudi meni so se ti meseci vlekli in sem vmes že obupala. Ampak je treba vztrajati. Jaz sem spoznala sedanjega partnerja, s katerim sva skupaj že nekaj let, šele po več kot enem letu “ždenja” (dopisovanja in zmenkarjenja) na portalih. Se mi zdi, da se je kar izplačalo. 🙂

Se mi je zdelo, da vas večina take ljudi skensla. In potem, če jim kdo odgovori, zlijejo vse svoje tegobe in te ne pustijo pri miru. Trapasto, da se sploh ukvarjam s takimi.

Tu gor sem pa tudi ‘spoznala’ dva moška, ki ju poznam tudi v reali (zato sem potem nisem srečala z njima). Zanimivo je predvsem to, da sta oba bila velika lažnivca. Tu vse fensi, super moška, oba samska, razgledana, prijazna, oh in sploh super moška. V reali pa lažnivca. Sem bila kar šokirana, ko sem ugotovila s kom se menim. Seveda se je dopisovanje zaključilo brez srečanja.

Predvidevam, da krožijo eni in isti.
Tako tukaj gor kot meni privat je pisal, da je ločen, samski, prav konkretne stvari, kako imajo urejeno, kako špila, celo zneski preživnine … nakar dve leti pozneje sprašuje, kako poteka ločitev, kako se dogovorit in podobno.
Z dopusta, da je sam, in kaj počne, potem pa na FB profilu njegove žene vidim, da sta bila skupaj.
Hvalisanje, kako ga z vseh strani obletavajo bejbike, barbike, lepotice … potem pa, ko ga vidiš, nekako ne gre skup, ker niti ni tako bogat, še manj pa lep.
No, vsaj 200-kilski kit pa res ni bil.
Pa kateri je ta, ki je za tri? Menda ja ne popay … joj, kolk me ma firbec.

Predvidevam, da krožijo eni in isti.
Tako tukaj gor kot meni privat je pisal, da je ločen, samski, prav konkretne stvari, kako imajo urejeno, kako špila, celo zneski preživnine … nakar dve leti pozneje sprašuje, kako poteka ločitev, kako se dogovorit in podobno.
Z dopusta, da je sam, in kaj počne, potem pa na FB profilu njegove žene vidim, da sta bila skupaj.
Hvalisanje, kako ga z vseh strani obletavajo bejbike, barbike, lepotice … potem pa, ko ga vidiš, nekako ne gre skup, ker niti ni tako bogat, še manj pa lep.
No, vsaj 200-kilski kit pa res ni bil.
Pa kateri je ta, ki je za tri? Menda ja ne popay … joj, kolk me ma firbec.[/quote]
hej, meni je un prevarant tudi natrobil, da je že dve leti samski, dejansko je pa bivšo še vedno dol dajal pa po teh dveh letih še ni imel ne preživnine določene ne nič. kar tudi pomeni, da sta goljufala državo, saj ga je ves čas pisala v otroški dodatek kot partnerja. Sem mu takle napela, kreten jedan, kaj pa misli, da sem kot njegova bivša. če je bil isti, se je potem naučil kako lagat glede preživnine.. ki jo pa verjetno še zdaj nima urejene. kaj naj rečem, kot ubogi njegov otrok, kateremu se že vidi nevzgoja njegovih staršev.

Predvidevam, da krožijo eni in isti.
Tako tukaj gor kot meni privat je pisal, da je ločen, samski, prav konkretne stvari, kako imajo urejeno, kako špila, celo zneski preživnine … nakar dve leti pozneje sprašuje, kako poteka ločitev, kako se dogovorit in podobno.
Z dopusta, da je sam, in kaj počne, potem pa na FB profilu njegove žene vidim, da sta bila skupaj.
Hvalisanje, kako ga z vseh strani obletavajo bejbike, barbike, lepotice … potem pa, ko ga vidiš, nekako ne gre skup, ker niti ni tako bogat, še manj pa lep.
No, vsaj 200-kilski kit pa res ni bil.
Pa kateri je ta, ki je za tri? Menda ja ne popay … joj, kolk me ma firbec.[/quote]
hej, meni je un prevarant tudi natrobil, da je že dve leti samski, dejansko je pa bivšo še vedno dol dajal pa po teh dveh letih še ni imel ne preživnine določene ne nič. kar tudi pomeni, da sta goljufala državo, saj ga je ves čas pisala v otroški dodatek kot partnerja. Sem mu takle napela, kreten jedan, kaj pa misli, da sem kot njegova bivša. če je bil isti, se je potem naučil kako lagat glede preživnine.. ki jo pa verjetno še zdaj nima urejene. kaj naj rečem, kot ubogi njegov otrok, kateremu se že vidi nevzgoja njegovih staršev.[/quote]

Res ne moreš verjet, kaj vse pride sem gor. Ne vem sicer, če je isti model, pisal, da kako ima vse še v škatlah, revež ubogi, pa še neke scene da mu je bivša delala in kako ga zdaj gazda grdo gleda, ker so sosedje vse slišali in take???? Na več forumih tukaj gor je bil aktiven in pisal, kot da je že zdavnaj ločen.
Jaz mislim, da sta ves ta čas kar lepo skupaj živela in da ona ni vedela, da je ločena 🙂


hej, meni je un prevarant tudi natrobil, da je že dve leti samski, dejansko je pa bivšo še vedno dol dajal pa po teh dveh letih še ni imel ne preživnine določene ne nič. kar tudi pomeni, da sta goljufala državo, saj ga je ves čas pisala v otroški dodatek kot partnerja. Sem mu takle napela, kreten jedan, kaj pa misli, da sem kot njegova bivša. če je bil isti, se je potem naučil kako lagat glede preživnine.. ki jo pa verjetno še zdaj nima urejene. kaj naj rečem, kot ubogi njegov otrok, kateremu se že vidi nevzgoja njegovih staršev.[/quote]

Res ne moreš verjet, kaj vse pride sem gor. Ne vem sicer, če je isti model, pisal, da kako ima vse še v škatlah, revež ubogi, pa še neke scene da mu je bivša delala in kako ga zdaj gazda grdo gleda, ker so sosedje vse slišali in take???? Na več forumih tukaj gor je bil aktiven in pisal, kot da je že zdavnaj ločen.
Jaz mislim, da sta ves ta čas kar lepo skupaj živela in da ona ni vedela, da je ločena :)[/quote]
Ja, njegova ga je varala, vsaj tako je navajal.. meni je bilo pa zelo čudno že to, da se je z bivšo še družil, hodil na iste izlete, morje.. na fbju skoz všečkal in se vsakodnevno z njo slišal. Sori, če je bivša je bivša. Z tako se ne slišiš vsak dan, sploh se ne slišiš z bivšo, razen če je kaj glede otroka..Sem ga enkrat klicala, pa se mi ni hotel oglasit.. je poslal sms, da je z otrokom.. hahaha, pozabil dodat da je z njo. Jaz sem ga fino skenslala in se nisem nikoli več oglasila na njegov klice, ki jih še nekaj je bilo. Kreten. Pa kje je mene našel zajebavat.. pa čisto frišna v virtuali sem bila, seveda nisem vedela, kakšne pasti so v njej. Je pa bila dobra lekcija. Moških nočem več spoznavat na ta način. Ne rabim tega. Nisem obupana, da bi na vsak način morala koga spoznat. če ga v reali spoznam, kul, če ne, pa tudi kul.

Mene pa večinoma ne kenslajo. Še več, veliko jih pravi, da sem super sogovornica, zanimiva, luštna,pa sem na invalidskem vozičku. Izražajo željo po srečanju.
Res je trapasto, da se delaš svetnico Terezijo,če ti kdorkoli ne paše. Dopisovanje iz usmiljenja je najslabše kar lahko storiš. To ni dostojno. In slabo vpliva dostojanstvo drugega. Ali po domače, bolje prva zamera kot zadnja. Tako ali tako nisi iskrena. Kar pogumno blokiraj, bo najbolje za vse.

Mene pa večinoma ne kenslajo. Še več, veliko jih pravi, da sem super sogovornica, zanimiva, luštna,pa sem na invalidskem vozičku. Izražajo željo po srečanju.
Res je trapasto, da se delaš svetnico Terezijo,če ti kdorkoli ne paše. Dopisovanje iz usmiljenja je najslabše kar lahko storiš. To ni dostojno. In slabo vpliva dostojanstvo drugega. Ali po domače, bolje prva zamera kot zadnja. Tako ali tako nisi iskrena. Kar pogumno blokiraj, bo najbolje za vse.[/quote]

Ona dva velika lažnivca sta pa samo ogledalo tebi. 😉


Glede na splošno mnenje obiskovalcev mon, te čaka – znajdi se sam… Mimogrede, lažje je prenašat invalida, ki mu fizično kaj manjka, kot pa tistega z mentalnimi problemi. In pazi- do takšnih stvari nas lahko loči samo nepreviden korak.[/quote]

Ah ne, to je neke vrste vraževerje in strah.Življenje vseeno ni tako kruto,da bi koga za to kaznovalo ( ker se ni želel srečati s hendikepiranim človekom). Imamo pravico vsi izbirati.
Sama sem se srečevala samo z moškimi, ki so izkazali pristno željo za srečanje, vse ostalo je brezzveze, toliko pa se cenim, škoda časa za oba, če bi pristala na manj.
Mogoče se prikrajšate za kakšno pozitivno izkušnjo,kot se jaz, ko npr. nočem obiskovati vzhodnjaških restavracij in probavati njihove hrane.

P.S.: Poznam samo en hud primer, ko se je zdrav fant norčeval iz invalidne punce, nato pa sam pristal na invalidskem vozičku in imel še nato hujše posledice. Ampak, to je ekstrem…

New Report

Close