Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pošiljka prejeta 26. aprila

pošiljka prejeta 26. aprila

Pozdravljeni,

Prosim za pomoč.
Pošiljka, prejeta 26.4.2016 in 8 dni od vročitve je kdaj, glede na delavne dneve (praznike in nedelje).

Hvala

4.5.2016, upoštevajo se vsi dnevi.

Hvala.
A lahko kar tako en “prosti spis” napak narejenih v postopku napišem na sodišče?
Nisem imela namena se pritoževati, ker je zadeva itak že bila zaključena, a sodišče je po štirih letih tokrat le ugotovilo, da se moj ugovor zoper izvršbo zavrže :). Nekje so našli moj spis iz leta 2013 :).

Hvala.
A lahko kar tako en “prosti spis” napak narejenih v postopku napišem na sodišče?
Nisem imela namena se pritoževati, ker je zadeva itak že bila zaključena, a sodišče je po štirih letih tokrat le ugotovilo, da se moj ugovor zoper izvršbo zavrže :). Nekje so našli moj spis iz leta 2013 :).[/quote]

Tvojega so vsaj našli,mojega so leta 2011 izgubli.Krivci so mi podtaknili in pol šli proti meni pričat,da izpade da sem jaz kriv,z dokazi iz 2011 nisem mogel pomagat:Češ ni je bilo,ni bilo nič poslano.Se obrnem na PP in kriminalista,dobim po 4 mesecih odgovor in številko pod katero se je oddalo na sodišče.

Komu verjet?

Hvala.
A lahko kar tako en “prosti spis” napak narejenih v postopku napišem na sodišče?
Nisem imela namena se pritoževati, ker je zadeva itak že bila zaključena, a sodišče je po štirih letih tokrat le ugotovilo, da se moj ugovor zoper izvršbo zavrže :). Nekje so našli moj spis iz leta 2013 :).[/quote]Lahko. A dosegla ne boš nič. Dokler je On na oblasti.

Hvala.
A lahko kar tako en “prosti spis” napak narejenih v postopku napišem na sodišče?
Nisem imela namena se pritoževati, ker je zadeva itak že bila zaključena, a sodišče je po štirih letih tokrat le ugotovilo, da se moj ugovor zoper izvršbo zavrže :). Nekje so našli moj spis iz leta 2013 :).[/quote]

Tvojega so vsaj našli,mojega so leta 2011 izgubli.Krivci so mi podtaknili in pol šli proti meni pričat,da izpade da sem jaz kriv,z dokazi iz 2011 nisem mogel pomagat:Češ ni je bilo,ni bilo nič poslano.Se obrnem na PP in kriminalista,dobim po 4 mesecih odgovor in številko pod katero se je oddalo na sodišče.

Komu verjet?[/quote]

Saj za to gre. Komu verjeti. Sodišču? Zagotovo ne. Dokažem jim lahko s papirji, da so oni zamočili in ??? Kdo res nadzoruje postopkovno delovanje sodišč?
Kdo v tej državi lahko zaščiti državljana?

No, za svojo Dušo jim bom vseeno poslala zbrano papirčkologijo na vse možne naslove, brez kakršnih koli pričakovanj. No mogoče spet dobim kakšno pisemce po štirih letih, a le če bom prej plačala takso :).

New Report

Close