Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lahko dobimo računanje nazaj?

Lahko dobimo računanje nazaj?

Bi lahko, prosim dali nazaj računanje? Ker tale mačka je pa pod nivojem celo za mon “uporabite možgane bedaki” inteligenco.

Ha ha ha, dobro si tole zapisal. Se povsem strinjam in podpiram tvojo prošnjo.

O čem vidva?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Saj ta vprašanja oz. naloge niso za možganske vaje, ampak za blokiranje avtomatov / programov, ki bi lahko oddajali komentarje. Zato je čisto vseeno, če je vprašanje tako bizarno enostavno, da je preobčutljive žaljivo, pomembno je le, da ga ne more rešiti avtomat.


Ni za registrirane. Odjavi se, pa boš razumela.

Jaz nimam nikakršnih vprašanj, rož in mačk, pa kaj vem kaj še vse. Zato sprašujem, jaz ki sem tako pametna. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Saj ti pravim, odjavi se, pa boš videla 🙂

A ste nori? Bi radi, da pol mona odpade?

Jst se moram za vsak odgovor, ki ga pošljem nasmejat.

Hehe, na Balkanu bi rekli, …ja sam uvređen i iznenađen… nad sprejemnim izpitom, hehe…..

Kreativno in primerno tudi za najmlajše!
Meni se pa zdi prav fino, ker zdaj to nalogo “povlecite v ustrezen stolpec” rešuje moja 3 leta hči. Zelo dobro ji gre in sem prav ponosna nanjo. Komaj čaka, da kaj pošljem, da ona lahko “pravilno odgovori”.
Priznam ta način mi je lažji, ker una matematika, ki je bila prej, je bila ornk težka in sem se pošteno namučila, da sem pravilno odgovorila.
Zdaj pa lahko vsi brez problema in “mučenja” oddamo poste.
Ni selekcije na IQ ravni in splošni razgledanosti.

A si predstavljate, da bi namesto tega, prav prisrčnega načina, imeli zapletena vprašanja in samo če bi bil odgovor (v prvo) pravilen, bi lahko oddal post.
Npr., če bi bilo takole…

Kliknite na pravilen odgovor:

Kdo ima vgrajen webasto?
a) sušilni stroj
b) električni sesalec,
c) računalnik
d) avto
e) palični mešalnik
f) pralni in pomivalni stroj
g) klavir

New Report

Close