Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne prenesem

ne prenesem

Rada gledam master šefa ampak bom verjetno nehala gledati ker ne prenesem več Jelene.Groza od ženske!!

Z veseljem bom gledala in čakala dan – da izpade.


jaz tudi


jaz tudi[/quote]

Pristejte se mene 🙂 pa z veseljem bi avsasto kamalo vn vrgel

Jaz pa ne prenesem teh BLENTAVIH KUHARJEV, ki vse merijo na čas.

Še dve minuti…………še deset sekund……………… roke gor??!!?!?!

Pa komu klincu se tako mudi? Zakaj, če še ni pečeno? V čem je keč, da hitiš ko norc?? Da se urežeš? Spečeš? Da leti vse po tleh?

Je že kdo ‘crknu’, če je čakal 5 minut za mizo?

In VEDNO vsi kuharčki zadnje sekunde dajajo na talar! NIHČE minuto prej in da bi gledal okoli sebe.

In vem, da je v resnici takih kretenskih kuharjev vsaj 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}! Z Binetom na čelu. Ker sem delala med počitnicami v kuhinji – pa to ne moreš verjet, kakšna panika, ko se je začela delit hrana!!
Ta folk (ki se šola za kuharje) je totalno zblojen!

In res…. potem se en ureže, teče kri – samo zgin in ga ni pol ure. Pade pladenj sadnih kup na tla…. a zdaj je pa dobr, k je bilo treba toook hitet!! ?
Vsi prešlatani talarji in dekorativne bazilike – meni se to grauža!

Ga ni denarja, da grem jest v te fensy čumnate! Da dam 60 € za te kreacije. Vse obdelano z nekimi plini in v komorah, vse prešlatano (moram napisat še enkrat :-)) , zraven si pa kuhar briše smrkelj, potne srage, ocvirk na ustnici in prhljaj z lasišča.
Itak pa vsi ližejo žlice in pomakajo nazaj…. s kakšnim kariesom….:(((

Noo, res si želim, da mi kdo pojasni, zakaj kuharji …….KUHARJI?? – razumem za gasilce, policiste, vojaško taktiko, da trenirajo akcije na čas!! – zakaj se ti kuharji štopajo na čas???

Pa peesda, če ni pečeno – nea bom dvignil roke! Če ni okrancljano – nea bom dvignil roke!
Počakaj!!
Počakaj minuto ali dve! Ali 5. Saj se ne gre za pol ure! Bo kdo zato popisdil za mizo??

Bi VI?

Šele zdaj opazila, da sem si nadela isto ime kot avtorica! Oprosti.


Šit. Isti naslov. :)) Grem spat! 🙂

Jaz pa ne prenesem te cmerave šleparke Anke. Upam, da boste sporočili ko izpade, ker tega ne prenesem gledati.

In če mi kdo lahko razloži zakaj se vegani javljajo na taka tekmovanja, saj morajo vedeti da bodo morali delati z mesom in eventuelno skuhati živega raka, še v vsakem šovu so ga.

Jaz pa upam, da sedaj izpadeta naduti Jelena in Kamala ena za drugo, potem pa še Tomaž… in Anka mi je čisto všeč. Sta pa Matej in Darko prikazana kot dva velika pozitivca.

Ja saj, živeli slabiči.

Hvala bogu, da nisem edina, ki ne prenese Jelene. Nesramna je do amena, žaljiva do Anke… Res je ne morem videt. Ko izpade si bom kar šampanjec odprla 🙂

Nikoli nisem gledala in nikoli ne bom. Mi je dovolj reklama, kjer ena baba vrže v lonec živo žival in se licemersko spakuje: oprosti, oprosti!!
Na bruhanje mi gre tako ta oddaja kot pop tv, ki nekaj takega dopušča. FFFFFUUUUUUJJJJJJ !!!!!!!!

Lahko me povabiš, bova skupaj spile 🙂
Pa ko bo Kamela izpadla, ga odprem jaz.

Kaj pa vem. Ima Jelena kar konkreten ego, ampak mislim, da ni tako slaba in zoprna, kot se jo prikazuje. Je le “prikazana” in iskrena. Noben več Anke ne more prebavljat, kaže se pa le njo. In z vso pravico, ker žal tale Anka ni za nikamor. Igra žrtev, v resnici pa manipulira na polno. Pismo no, a res mislite, da se bi ena uboga, ponižna, brezjajčna reva prijavila v resničnostni šov? Z dodatkom, da še o kuhi nima pojma? Ne bi. Ali je “motena” ali pa pretirano/nerealno/bolestno samozavestna in samozadostna.

Daleč najbolj antipatična, zoprna, prepotentna mi je pa že od vsega začetka Kamala.

In uboge rakovice so umrle praktično brez veze, ker sta babi vrgli večino mesa stran. Silna etika.

Jelena je tipična baba, ki se moškim uklanja in zlahka sprejme njihovo avtoriteto, žensk pa ne more prenašati, če so vodje. Anka seveda ni biser od kuharice, ampak ni slaba ženska. Večina tekmovalcev se do nje obnaša žaljivo in nesramno. Meni je bilo všeč, da ji je Darko včeraj pomagal, saj ji ne bi hotel nihče drug. Zanimivo, kako se skupina ljudi vedno MORA spraviti na nekoga, drugače niso srečni. Ne maram nasilnežev in gobcačev s prevelikim egom. Saj Anka bo šla najbrž kmalu ven, upam pa, da čimprej odleti tudi Jelena, ker je res ena groba, nesramna baba.

Mislilo sem da je to kuharsko tekmovanje, ne pa tekmovanje v simpatičnosti.

Darko pa jo je pol izziva vodil ker bi se sama izgubila.

Mislilo sem da je to kuharsko tekmovanje, ne pa tekmovanje v simpatičnosti.

Darko pa jo je pol izziva vodil ker bi se sama izgubila.[/quote]

Poleg tega pa tudi po simpatičnosti pri meni ne bi zmagala. Ne prenesem slabičev, cmer in manipulatorjev.

Zadeve so časovno omejene, ker gre za tekmovanje… mislim groza, ka pa ti misliš da gledaš? če nebi bilo časovno omejeno bi itak vsi isto dobro skuhali, ampak ker je omejeno, so ljudje pod pritiskom in stresom… ta pritisk je dodan zato da se lažje določi zmagovalca… kdor v nekem kratkem danem času pripravi boljšo jed kot svoj sotekmovalec je očitno boljši kuhar…

ja pizda glih v tem je fora! da hitiš!! njim je vseeno če je pečeno ali ne, imaš na voljo eno uro npr, če ni pečeno pač postrežeš surovo. Nikomur se ne mudi babše noro-.- gre se zato, da imajo vsi tekmovalci enake pogoje ( časovno ) in da pač ko je konec je konec, kar si v eni uri naredil si naredil, nič popravkov.

nezgode se pač dogajajo, pri velikem pritisku se hitro urežeš.

GRE ZA TEKMOVANJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! pizda kak nič neveš o temu master šefu no fak….
nebojo oni teb tega stregl pizda ker je to TEKMOVANJE in tekmujejo kdo pripravi boljšo in bolj okusno jed. drugače pa, misliš da prav v restavracijah se pa to ne dogaja, da kdo poliže žlico pa nazaj v hrano z njo?…

KUHARJI ZATO KER JE TO RESNIČNOSTNI ŠOV IN TEKMOVANJE PIZDARIJA TAKO MERIJO KDO JE BOLJŠI KAJJJJ ZA HUDIČEVEGA VRAGA TI TU NI JASNO ZDEJ?!?!?!?!?!??!?!?!?!

TU NI FORE KDO BI ZA MIZO POPIZDIL, ŽE PETIČ TI POVEM DA GRE ZA TEKMOVANJEEEEEEEEEEE IN NE ZA DEJANSKO STREŽBO FAK, V PRAVIH RESTAVRACIJAH NIMAŠ NIČ TAKO ČASOVNO OMEJENO IN NIHČE TI NE TEČNARI ROKE GOR-.- TO JE TEKMOVANJE

Jelena, Alma, Kamala? Neki čefurski šov??

Lahko me povabiš, bova skupaj spile 🙂
Pa ko bo Kamela izpadla, ga odprem jaz.[/quote]

Deal! 🙂

Za koga pa navijate?

Ja, tudi meni je Jelena grozna ženska, agresivna, nesramna.

Kamala mi je čedalje manj zoprna, ampak skoraj jo je težko poslušat.

Anka je pa enako grozna kot Jelena, samo na drug način. Šleparka, jokarca, boga, boga.

TOrej po zoprosti vodi Jelena, takoj za njo Anka, nato pa Kamala.

Ja, tudi meni je Jelena grozna ženska, agresivna, nesramna.

Kamala mi je čedalje manj zoprna, ampak skoraj jo je težko poslušat.

Anka je pa enako grozna kot Jelena, samo na drug način. Šleparka, jokarca, boga, boga.

TOrej po zoprosti vodi Jelena, takoj za njo Anka, nato pa Kamala.[/quote]

Ampak na FBju ima Anka precej podpore. Neverjetno. Kaj to pove o narodu?

Ona namreč ni resnični ‘underdog’, ampak navadna cmera in manipulatorka.

Ja, tudi meni je Jelena grozna ženska, agresivna, nesramna.

Kamala mi je čedalje manj zoprna, ampak skoraj jo je težko poslušat.

Anka je pa enako grozna kot Jelena, samo na drug način. Šleparka, jokarca, boga, boga.

TOrej po zoprosti vodi Jelena, takoj za njo Anka, nato pa Kamala.[/quote]

Ampak na FBju ima Anka precej podpore. Neverjetno. Kaj to pove o narodu?

Ona namreč ni resnični ‘underdog’, ampak navadna cmera in manipulatorka.[/quote]

Dodajam, underdog bi bila če bi kaj znala pa bi se ji godila krivica. Pa underdog se bori ne pa cmeri.

New Report

Close